PDA

Zobacz pełną wersję : Ból między łokciem a nadgarstkiem.



funte
26-01-10, 16:19
Mam pewien problem. Jak robie biceps to w lewej ręce czuję ból między łokciem a nadgarstkiem, nie na całej długości lecz tak po środku. Nie tylko jak robie biceps ale wtedy najbardziej. Nie wiecie co może być grane??

pablo28
26-01-10, 17:01
słabe przedramie?

funte
26-01-10, 17:07
No wątpie, bo to jest ból tak jakby na kości, takie wrażenie odnoszę.

rozek14
26-01-10, 17:37
Też to miałem ale po jakimś czasie ból znikł. Spróbuj jakąś maścią przeciw bólową.

tm7
26-01-10, 18:47
Miałem taki ból. Przeciążone przedramię. Nie zaszkodzi lekka przerwa od treningów, możesz fastum smarować, a przed treningiem ben gayem. Mnie przeszło po jakimś czasie jak zmniejszyłem ciężar przy ćwiczeniu bica, to będzie konieczne jeśli chcesz rękę doprowadzić do użytku, żeby nie bolała.
pozdro

Pusia
27-01-10, 00:19
Mam to samo, prawa dziala spokojnie a lewa przy bicepsie potwornie boli przy duzym obciazeniu

fallenursus
27-01-10, 03:09
zwruccie uwage czy tylko was boli przy robieniu bica? czy takze jak robicie klate,trica,plery?

oyster
27-01-10, 03:55
mnie np. nadgarstki i przedramiona bolą przy robieniu bica i trica... przy innych partiach mięśniowych bólu nie ma

Pusia
27-01-10, 09:40
zwruccie uwage czy tylko was boli przy robieniu bica? czy takze jak robicie klate,trica,plery?

tylko bica

HerQleSZMC
27-01-10, 10:40
Jak sie przeciąży przedramie co jest efektem slabych przedramion albo tak mocnego bica ze az kosci trzeszcza to tak jest. Jak ćwiczylem kiedyś to coś mi w barku strzelilo, nie moglem nic w reku utrzymac bo szedl mi prad po calym reku i bolalo niesamowicie;/ miesiac i bylo okej:D Z przedramionami tez mialem ten sam problem. Tak jak wyzej w takich przypadkach smarowac sie trzeba roznymi ustrojstwami i najlepiej wrzucic na looz. Tydzien czy 2 przerwy nie zaszkodzi a kontuzji mozna sie nabawic powaznej przez to.


Jak przejdzie to przylożyć sie do treningu przedramion bo wiekszosc ludzi to olewa a przeciez to rownie wazny miesien a i lapy zle wygladaja jak bic ladny a przedramie jak patyk. PozdrO

wujek.maciek
27-01-10, 10:52
przerwe sobie zrob i nie ma co filozofowac

pozdro

Pusia
27-01-10, 13:05
Podczepie sie pod topic bo nie widze sensu zakladac nowego,

Da rade jakos wytrenowac przedramie zeby zwiekszyla sie wytrzymalosc i sila w nim nie powiekszajac objetosci ?

HerQleSZMC
27-01-10, 13:46
zwiekszenie sily i wytrzymalosci miesni wiaze sie z ich rozbudową. A co za duza reke masz czy co ? xD nie rozumiem w czym problem jesli przedramie ma urosnąć?

Pusia
27-01-10, 13:53
32cm takze chyba duze :p

HerQleSZMC
27-01-10, 14:03
aaa Ty jesteś dziewczyną wiec sorki, nie spojrzalem tak z grubsza ze to kobieta pisze;) mysle ze sciski do rak wystarcza aby zbytnio nie powiekszyc rak a nabrac wytrzymalosci.:D Albo bylo cos jeszcze takiego jak na strzelnicach uczą:D bierze sie:

krazek np. 1,25 , przywiazuje sie go sznureczkiem do jakiegos patyka czy czegos w tym stylu.

A potem sie zwija i rozwija zwija i rozwija zwija i rozwija:D chyba jakos tak to ma byc i ponoc sie wzmacnia nadgarstki itd:D

HerQleSZMC
27-01-10, 14:16
sory za spam ale edytowac juz nie moge.

Przejrzalem twoje poprzednie posty i jednak chlopakiem jestes.

Twoj nick mnie zmylil wiec sorki.

Pusia
27-01-10, 14:31
;) np, nie Ty pierwszy heheheh


To kolko do scisku moze byc niezlym pomyslem