PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie mianowicie redukcji



bless8
26-01-10, 11:45
Witam. Zaczynam redukcję i mam wątpliwości co do treningu, ponieważ znalazłem dwie tezy. Jedni mówią żeby zmniejszyć ciężar a zwiększyć liczbę powtórzeń, a drudzy żeby trenować jak na masie tylko obciąć węglowodany. Jakie jest Wasze zdanie wiadomo, że chodzi aby nie tracić przy tym mięśnia.
P.S.
Nie chce zakładać kolejnego tematu a mam pytanie co do posiłku po i przed treningowego podczas redukcji. Powinien wyglądać jak przy masie? tzn. chodzi mi o liczbę węglowodanów bo białka nigdy nie za dużo.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

wujek.maciek
26-01-10, 12:17
cwicz jak na masie, dorzuc aeroby i obcinaj stopniowo wegle i obserwuj co sie bedzie dzialo. jezeli chodzi o posilki przed i po treningowe, ja bym nie zmienial (chyba, ze na prawde niewielkie roznice rzedu 10-20g, ale tylko ww!). rano mozesz troche wegli wywalic, ale j/w. stopniowo i tak samo w dnt - nie trenujesz, wiec az tyle energii nie potrzebujesz, ale tez bez przesady. ogolnie zasada jest taka: obcinasz stopniowo z ww
i obserwujesz zmiany. jak dodasz aero, powinno ladnie spasc
w ogole to poczekaj na innych

pozdro

szycha77
26-01-10, 16:56
Rób dużym ciężąrem, jak nie będzie (lub niewielkie) efektów, to zmienisz na mniejszy ciężar. Pamiętaj, ze każdy oraganizm inaczej reaguje. Sprawdzisz po treningu.
Co do węgli to obcinaj pomału. Spożywaj dużo białka, wody i dorzuć aeroby. Możesz też brać spalacza.

bless8
26-01-10, 22:15
wujek, szycha dzieki za odp. Zostało mi trochę l-carnityny z wakacji rozumiem, że śmiało mogę dorzucić.
Pozdro

szycha77
27-01-10, 20:44
Spokx:lol: