PDA

Zobacz pełną wersję : Shoutbox - małe udogodnienie



najt
26-01-10, 10:19
Prosiłbym wraz z innymi uzytkownikami forum "władze" i głównym hakerów o udogodnienie na sb jakim jest bezpośrednie przejście do wklejonego linku na sb , a nie jak do tej pory , którego trzeba kopiować - to bardzo by ułatwiło sprawę.



Z góry dziękujemy o/

Sosna91
26-01-10, 11:22
abyś się nie zdziwił jak admini zareagują
:yawn:

najt
26-01-10, 11:28
Lepiej cokolwiek napisać niż w ogóle się nie odezwać ,a może akurat jakos zadziałaja przyz w panelu obsługi tylko potrzeba w konfiguracji pogrzebac i po problemie.

grochos
26-01-10, 13:30
ok zrobione, dziala

najt
27-01-10, 13:03
I jak tam sie sytuacja miewa ?

Sosna91
27-01-10, 13:06
Ty naprawdę liczysz na reakcje adminów? :yawn::yawn::yawn:

kubaCK
27-01-10, 13:11
niech sie znajdzie odwazny i im nawbija publicznie tutaj:)) zaraz sie zleci gang i bossi:whistle::whistle: wtedy moze sprawa ruszy

najt
27-01-10, 13:32
Tak , licze na ich reakcję lub jaką kolwiek odpowiedź.

Ważne , że w ogóle temat powstał bo tak to było smęne pierdolenie na SB , że , że tamto...

Jak innym nie zależy na poprawie jakości no to trudno ;F ale to dzięki "Nam" forum sie rozrasta

Wiele osób wysyła jakiegoś linka ale nie ukrywajmy niechce się go skopiować więc nie wiemy jakiej jest treści.

Jak adminom itp nie zależy na poprawie forum to ich sprawa bo moga stracić użytkowników - fajnie , że otrzymuje tutaj treściwe i sensowne odpowiedzi , że ludzie sa wporządku ale jezeli forum ma "stac w miejscu" to juz wolę poszukać innego forum wraz + dolączyć antyreklamę


Zresztą pare dni mineło , więc nie pali się aż tak z odpowiedzią - ale czekam na odpowiedź z ich strony

marcinczwa
27-01-10, 13:55
będzie zrobione podczas aktualizacji forum do nowszej wersji.
Aktualizacja będzie przeprowadzona za dwa tygodnie.

najt
27-01-10, 14:09
Dziękuję




ehh ale w sumie najlepiej to w ogóle nie pisac bo po co , no nie sosna ?

Sosna91
27-01-10, 14:31
dokladnie

slim shady
27-01-10, 16:21
Tak , licze na ich reakcję lub jaką kolwiek odpowiedź.

Ważne , że w ogóle temat powstał bo tak to było smęne pierdolenie na SB , że , że tamto...

Jak innym nie zależy na poprawie jakości no to trudno ;F ale to dzięki "Nam" forum sie rozrasta

Wiele osób wysyła jakiegoś linka ale nie ukrywajmy niechce się go skopiować więc nie wiemy jakiej jest treści.

Jak adminom itp nie zależy na poprawie forum to ich sprawa bo moga stracić użytkowników - fajnie , że otrzymuje tutaj treściwe i sensowne odpowiedzi , że ludzie sa wporządku ale jezeli forum ma "stac w miejscu" to juz wolę poszukać innego forum wraz + dolączyć antyreklamę


Zresztą pare dni mineło , więc nie pali się aż tak z odpowiedzią - ale czekam na odpowiedź z ich strony
A co ty zrobiłeś dla tego forum, że wychodzisz od razu z takimi pretensjami ?? Uważasz że traci ludzi bo nie ma linków w sb ?? bardzo męczące zajęcie copy/past?? Spróbuj sam zrobić takie forum, żeby było jednym z największych w Polsce i utrzymało się tyle czasu. Narzekający zawsze się znajdą ...

najt
27-01-10, 16:34
Z jakimi ja pretensjami wychodze ? co ? ze zalozyłem temat o udogodnienie na sb ? to sa Twoim zdaniem pretensje ?

Ja jestem tutaj nowy ale chce coś zdziałac , a moze jakbys przeanalizowal caly bardzo krotki temat to bys zauwazyl ze ja nie narzekam - tylko dopytuje sie o postepy na które juz otrzymałem odpowiedz.

Wiesz dla niektorych to moze byc bardzo męczące zajecie copy/past - ale jest mozliwosc polepszenia wiec po co sobie utrudniac jak mozna polepszyc.




PS: Narzekają inni ze nie warto liczyc na pomoc




dziekuje m dobranoc !

Fehu
27-01-10, 16:39
Witam...

Jednak Panowie mówicie, że forum stoi w miejscu - nie rozwija się
a tak naprawdę jest zupełnie inaczej
jestesmy numer 1 w google dla frazy "forum kulturystyczne"
mamy SB na forum co jest nie spotykane na tak dużym forum kulturystycznym...
Jedynie problemem są awerie "serwera" bład database ale z czasem i on zniknie...

pozdrawiam

slim shady
27-01-10, 16:42
najt jakbym nie przeanalizował to bym nie pisał, może nie potrzebnie odniosłem się akurat do Ciebie jako osoby tylko powinienem napisać ogólnie, bo jest kilka osób co narzekają stale.

dobranoc

najt
27-01-10, 17:01
Wazne że już wiadomo o co chodzi o/




Temat mozna wyjebac

Giro
27-01-10, 19:13
Nikt Was tutaj siłą nie trzyma :P

niewula
27-01-10, 20:54
nie prosze was nie odchodzcie:pray::pray::cry::cry:

najt
27-01-10, 21:30
Wazne że już wiadomo o co chodzi... o/




Temat mozna wyjebac

......