PDA

Zobacz pełną wersję : Ktos mnie wkurzyl



gangster
26-01-07, 12:24
Ktos mnie wlasnie wrobil lub sie pomylil i oskarazaja mnie o napad z bronia w reku oraz nielegalne jej posiadanie. Przeszukali mi cala chate i silke.3 miesiace prowadzili sledztwo w mojej sprawie. Jakis koles potwierdzil wczesniejsze zdjecie ze to ja,zrobili mi nowe jak te potwierdzi to mowili ze wystarczy i leze,ale im nie wierze.W koncu to nie ja :neutral:
Glupia sytuacja co?

tomek.
26-01-07, 15:44
a nie mówili tez żebyś sie przyznał to lżejszy wyrok dostaniesz?
alibi żadnego nie miałeś?
sytuacja ciekawa nie powiem
a co to za chuj kapuje na ciebie?

Smug
26-01-07, 15:56
no to powiem, że nick to Ty sobie dobrałeś :] A serio to sytuacja nie za ciekawa..miałem podobnie kiedy oskarzono mnie o kradzież samochodu i częsci do nich :mrgreen: wpadli rapete o 24 zrobili..nic nie znaleźli...sprawe umożono z powodu braku dowodów...ale nerwów
sobie napsułem i starszym :wink:

tom
26-01-07, 16:19
kazdy ponad kazdym...pojebani ludzie...

gangster
26-01-07, 20:03
[quote="hades"]a nie mówili tez żebyś sie przyznał to lżejszy wyrok dostaniesz?[quote]

Tak wspominali o tym,mowili tez,ze jesli byl to straszak to nic mi nie grozi,a co do alibi to zdarzylo sie to niby okolo 3 miesiecy temu,nie powiedzieli dokladnej daty.Koles musial mnie z kims pomylic,ze niby ja mu przystawilem bron do glowy,ale nie maja zadnych wazniejszych dowodow,oprocz jego zeznan.Powinno sie wyjasnic.
Dam znac co tam dalej pieski wymysla :???:

tomek.
26-01-07, 21:34
nie masz się o co przejmować
pieski niech się za porządne sprawy biorą...

daniels51
27-01-07, 02:18
koles ktory cie wrobil w to musi byc niezle zamotany, pewnie niedługo zobaczy na ulicy kogos podobnego i na drugi dzien u niego bedzie przeszukanie chaty. Zycze szybkiego wyjasnienia sprawy

Marcin909
27-01-07, 18:30
a ja w to niewierze he :grin:

grzesiek k
27-01-07, 20:44
Kurde nieciekawa sprawa.Ja jak bym takiego złapał to naprawdę tak bym zrobił tzn przystawił
bym mu spluwę do głowy :mrgreen:

ma(j)ster
28-01-07, 00:23
sa ludzie i parapety.Ten co cie wskazal nalezy do tych drugich :wink: a swoja droga H.W.D.P

kociolcyk
28-01-07, 20:11
a swoja droga H.W.D.P
lepiej zeby ich wogóle nie było :lol:
a swoją drogą to idz do niego i przypierdol z bani na otrzeźwienie to moze zmieni zenanania :lol: