PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Treningowy



Maslana
25-01-10, 18:09
Witam.Jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy.Czy bylby ktos w stanie pomodz mi w rospisaniu treningu?Podpowiedziec jak cwiczyc jaka diete stosowac?Posiadam kilka odzywek i prosil bym o pomoc jak je brac co z czym moglbym laczyc...Creatyna firmy Olimp "magna power",Gainer MCT Super Mass Formula,Aminokwasy w plynie BCAA firmy Aminostar,Nitrobolon II firmy Trec.Co moge jeszcze dodac to ze mam 190cm wzrostu i waze 95 kg.Jezeli ktos bylby w stanie mi pomodz z gory dziekuje

Thunderbreaker
25-01-10, 19:20
tu masz przykładowy split http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20417, a tu coś o diecie http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7922

maly25
25-01-10, 19:40
przynajmniej jeden miesiac treningu ogolnorozwojowego bez zadnych supli,pozniej jakis split

Maslana
26-01-10, 15:30
przynajmniej jeden miesiac treningu ogolnorozwojowego bez zadnych supli,pozniej jakis split

Juz 2 miesiace cwicze normalnie i chyba najwyzszy czas cos wziasc:smile:

kubaCK
26-01-10, 15:57
maslanke truskawkowa sobie kup i wez....

bibski
26-01-10, 16:32
Jesteś nie niesamowity konkrety walisz bez owijania w bawełnę takich ludzi cenie

Maslana
27-01-10, 18:05
maslanke truskawkowa sobie kup i wez....

Ciekawy jestem czy jak ty zaczynales cwiczyc to byles taki cwaniak jak teraz.Jezeli nie mozesz komus doradzic to sie nie odzywaj.Nie oczekuje pomocy od takich pacholkow jak ty.Pisze tutaj do osob ktore moga cos doradzic a ci ktorzy kozacza jak ty sa dla mnie niczym bo nie umiesz komus doradzic jak zaczyna cwiczyc tylko kozaka zgrywasz jak stary kulturysta

Maxi90
27-01-10, 18:29
On nie zgrywa wcale kozaka tylko parafrazuje to ze nie pora jeszcze brac supli kolego!Chce Ci pokazac tym,jakich bledow nie popelniac jak niektorzy to robia...Narazie proponuje Ci co najwyzej gainera na uzupelnienie tej diety jaka sobie ulozysz(Thunder podal ci link jak to zrobic) i cwiczyc bo poki co twoje miesnie sie rozwijaja bez tych supli...z pol roku to takie minimum moim zdaniem...
BTW,poczytal bys troche w podwieszonych tematach,w innych dzialach rozne tematy sa podobne do twojego(w jednym z nich napisalem to co tobie prawie wiec sie troche powtarzam:/)

maly25
27-01-10, 19:43
z tych supli co masz mozesz juz zapodac kreatyne olimpu,reszte zostaw, w pozniejszym czasie sie przyda,mozesz dokupic jakies bialeczko lub gainerka jak masz braki w diecie, najwazniejsze; DOBRE JEDZENIE,DOBRY STSTEMATYCZNY TRENING,I REGENERACJA (sen min 8 godz)

kubaCK
27-01-10, 22:06
przepraszam za wszystko.

szycha77
28-01-10, 12:26
przepraszam za wszystko.

Za karę w weekanda nie pojdziesz na siłkę:smile: Dyscyplina musi być, he he.

kubaCK
28-01-10, 12:47
juz w zeszla sobote odpuscilem plecy i tric:(
p.s ide orac barki i biceps

szycha77
28-01-10, 13:04
A jo dzisioj wolne:yawn: