PDA

Zobacz pełną wersję : Ciagle poruszany temat Meta.



koksrox
25-01-10, 17:39
Witam ja troche z innym pytaniem nie ulozenia cyklu znam ludzi i czytalem ze co nie ktorzy jada ciagle solo mete widac efekty i takich skotkow ubocznych nie ma co wy na to?

bullet
25-01-10, 23:47
no owszem, ja tez znaŁEM takieog jednego co zjadl troche wiecej mety niz inni. podkreslam ZNAŁEM- koles zmarł.

burn
26-01-10, 00:03
J/w szukaj sobie nowej wątroby :>

DIABEŁ
26-01-10, 05:33
Ja znam goscia co na jeden cykl wcisnoł 2000 szt metki i zyje. Ale osobiscie niewidze sensu brania takiej ilosci metki ani powtarzania w kółko cyklu z metki solo. Można na samym początku przygody z saa zrobić z 2 cykle na mecie solo a potem stopniowo coś dokładać jakieś inne specyfiki.

tomaszewiak
26-01-10, 09:38
niema co przesadzac z oralami

bullet
26-01-10, 18:39
dino, ja doskonale rozumiem ze ktos mogl zjesc potezne ilosci SAA i zyc. spokojnie w to wierze. Ale to co mowie o kolesiu, ktory zmarl to nie jest historyjka, ktorą gdzie uslyszalem od kolegi lub przeczytalem. Ten koles byl ode mnie z podworka. I teraz tak. oczywiscie bezposrednim powodem smierci nie byly sterydy. ale one byly byly bezposrednim powodem wielu chorob, ktore zakonczyly sie zgonem.

pimols
26-01-10, 23:21
tak to jest jak sie gowno wie i bierze za takie rzeczy potem ludzie umieraja i jak zwykle wychadza pierodly ze sterdy złe itp itd eh