PDA

Zobacz pełną wersję : Burdzy napiera!!!



jaca666
25-01-10, 00:33
Czekałem na ten filmik do 23 ale jest.Można zobaczyć trening Mateusza z 20 grudnia zeszłego roku.Oczywiście jest on jednym z faworytów tegorocznych DEBIUTÓW...zobaczymy...

http://www.musculardevelopment.pl/aktualnosci/art,164,stajnia-mateusz-burdzy-trening-klatki.html

Widać panowie z MD poprawili wreszcie filmiki i kwestie mówione są teraz puszczane w czasie treningu co uważam za świetny pomysł a w wersji MD w USA już dawno tak było ale nie ma ci wygadywać tylko oglądać...

mtm
25-01-10, 00:47
A tak odradzali wyciskania zza karku :silenced:

Micek185
25-01-10, 01:18
często oglądam te filmy z treningów ale nie wydaje mi się żeby to były prawdziwe treningi tych zawodników napewno ciezary nie sa takie jakimi powinni oni cwiczyc.ciekaw jestem jego obecnej formy,musze oblukac cała serie tych nagran,ciekawe czy gołym okiem jest widać zmiany

fallenursus
25-01-10, 01:38
kogo on zna ze jego tak reklamuja? on ma 104 kg poza sezonem? to waga kogucia ten debiuty czy jak?:)

jaca666
25-01-10, 09:43
1. Te 104kg to waga nie poza sezonem bo normalnie waży ze 115kg,51 cm w łaoie .To waga na dobrej jakości ale przed wycinka...
2. Barki robi po klacie a spróbujcie tak zrobić to 60kg na barki to będzie dużo dla was,sam tak robię i bary już są niesamowicie zmęczone a szczególnie przednie aktony...
3.Mateusz jest młody i ma chyba 24 lata i będzie debiutantem ale siłowo stał super bo przy wadze 110kg wyciskał 210kg,mc 305kg i siad 280kg i zobaczymy jak na scenie wypadnie....
4.Debiuty to impreza na której w każdej kategorii jest po 4-6 zawodników i może z 2 z każdej kategorii jest w dobrej formie bo to są właśnie debiuty a nie New York Pro...

wujek.maciek
25-01-10, 14:31
A tak odradzali wyciskania zza karku :silenced:

i beda odradzac. wyciskanie zza karku jest do bani. to, ze ktos tak cwiczy, nie znaczy, ze robi to we wlasciwy sposob. poza tym zawsze tlumacze, zeby rozrozniac podejscie rekreacyjne od wyczynowego/zawodowego do sportu.

znacie taki cytat?
"uczcie sie, uzywajcie glow. badzcie lekarzami, prawnikami, noscie skorzane aktowki. zapomnijcie o sporcie jako zawodzie. przez to czlowiek pozniej belkocze i smiedzi"

a mateuszowi zycze powodzenia!

pozdro

slim shady
25-01-10, 15:36
zgadza się barki po klacie to już ostra katorga

a co do wyciskania zza karku to popieram wujka.Maćka, oni to robią bo są zawodowcami, dla niektórych jest to zawód, dużo pro ma w swoich treningach wyciskania zza karku

RamboIV
25-01-10, 18:16
Zycze powodzenia. A tak pierwszy raz slysze zeby nie wyciskać zza karku moze mi ktos napisac dlaczego?

fallenursus
25-01-10, 18:32
Zycze powodzenia. A tak pierwszy raz slysze zeby nie wyciskać zza karku moze mi ktos napisac dlaczego?
nienaturalny ruch

Russel
25-01-10, 23:11
szczerze tan film dużo mi nie dal... czekałem na jego fotki aktualne iiiiiiil mysle ze narazie wcale tak super nie jest
mam nadzieje że petarda jeszcze wystrzeli i na debiutach będą fajerwerki mocne!
do do marca jeszcze dłuuuuuuugo