PDA

Zobacz pełną wersję : Trening pod SW



sl4by
24-01-10, 23:26
Witam, chciał bym was prosic o ulozenie lub pomoc w ulozeniu planu dzieki ktoremu zwieksze swoja sile oraz sile uderzenia lecz nie chciał bym zwiekszac swojej wagi poniewaz chcial bym wystartowac w zawodach i musze miec 77kg.

Do dyspozycji mam ławke z regulacja poziomu, gryf prosty, 2 x hantle i oczywiscie obciazenie. Jest jeszcze kolejny problem nabawilem sie kontuzji nogi i nie moge jej za bardzo zginac, napinac itp, wiec odpadaja wszystkie cwiczenia w ktorych musial bym zaangazowac nogi... Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie tylko pomozecie ulozyc plan bo nie mam zielonego pojecia o tym ;)

szycha77
24-01-10, 23:39
Treningi są w podwieszonych tematach. Poszukaj.

sl4by
24-01-10, 23:46
Potrzebuje plany przez ktory nie przybede na wadze tylko na sile... Nie znam wszystkich cwiczen wiec nie wiem ktore moge robic na sprzecie ktory posiadam... Do tego w prawie kazdym sa nogi, wiec mam pytanie jak nie bede trenowal nog to rezultaty i postepy moga byc duzo gorsze ? Nie wiem jaki trening by mi najbardziej pasowal wiec prosze bardziej doswiadczonych kolegow o pomoc a nie o przekierowanie mnie do innego tematu gdyz czytalem podwieszone tematy.

Maxi90
25-01-10, 00:06
mysle ze nie bedzie duzo gorszych rezultatow bez robienia nog(a moze sie myle?)...chyba ze chcesz poprawic sile uderzenia w nogach no to niestety sila rzeczy rezultaty beda gorsze;] w ogole nie wiem czy jest opcja bys polepszyl sile uderzenia cwiczac na sprzecie do silowni bez zwiekszania swojej masy miesniowej...chyba ze zalozysz sobie 60% maxow i bedziesz jechal po 15-20 powtorzen ale watpie ze tak sie uda(chyba ze moja wiedza na ten temat jest jeszcze zbyt uboga bo nie kazdy jest wszechwiedzacy xD)...poczytaj w podwieszonych co i jak a czego nie rozumiesz to zapytaj napewno ci ktos pomoze z tym...

szycha77
25-01-10, 00:38
Jak pójdzie siła to i masa też i na odwrót. Trenujesz sztuki walki, więc myslę, że najlepsza byłaby obwodówka. Ćwiczysz 2x w tyg i robisz po jednym ćwiczeniu na każdą partię. Jeżeli np: w pn sztanga to w pt sztangielka. Robisz małym i średnim ciężarem.

sl4by
25-01-10, 13:21
Rozmawialem z kolega z ktorym trenuje i mowil mi ze ktos mu kiedys doradził zeby bral cos ok 50% z maxa i jechał 3 x 30 powtorzen i powiem wam ze siła uderzenia mu sie poprawiła i nawet sylwetka a dalej wazy swoje...

bulitto
25-01-10, 15:13
trenuj nogi !!!! ćwiczysz sztuki walki i nie wiesz, że cios wychodzi z nóg mocne nogi to też mocne pierdolnięcie nie opuszczaj ich...

sl4by
25-01-10, 18:34
A czy mogl bys przeczytac caly moj post ? Jak bys to zrobil to bys wiedział ze nie moge cwiczyc nog z powodu kontuzji...

szycha77
25-01-10, 21:35
Rozmawialem z kolega z ktorym trenuje i mowil mi ze ktos mu kiedys doradził zeby bral cos ok 50% z maxa i jechał 3 x 30 powtorzen i powiem wam ze siła uderzenia mu sie poprawiła i nawet sylwetka a dalej wazy swoje...

Właśnie o to chodzi. Robisz obwodówkę i po jednym ćwiczeniu, po 20-30 powtórzeń. A co do nóg, kolega ma rację, pisząc że powinieneś je robić . Napisałeś, że chcesz wystartować w zawodach. Chcesz robić górę a dołu nie? Dziwne ale Twoja sprawa.

najt
25-01-10, 22:40
5x5 Bill Star o/

sl4by
26-01-10, 00:20
Szycha jak juz wczeniej wspomnialem mam kontuzje nogi !!! i nie dam rady teraz trenowac SW wiec chcialem zaczac cwiczyc na silowni... Jak bym mogl robic przysiad lub inne cwiczenia to bym cwiczyl nogi !!! Ale nie dam rady :/

fallenursus
26-01-10, 01:10
trening silowy pod sw powinien ci ulozyc trener sw.

sl4by
26-01-10, 11:01
Aha, rozmawialem z jednym kolega i kiedys mu jeden z trenerow wlasnie doradzil zeby cwiczyl 3 x 30 powt. I mowi ze zadowolony jest bo sila i wytrzymalosc poszla w gore wiec sproboje tak jak on.

najt
26-01-10, 11:08
Masz tutaj ciekawy artykuł i tyle na ten temat - bazowałem sie na nim trenując C56



http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

sl4by
26-01-10, 11:43
Najt dzieki wielkie bardzo dobry art. Oczywiscie sog dla Ciebie ;) takiej pomocy oczekiwałem :)