PDA

Zobacz pełną wersję : Kratyna + piwo....?



Bocheno
24-01-10, 20:31
Mam pytanie odnośnie tytułu.... jestem na cyklu mono+jabłczan, i ogólnie wypijam dziennie po 2 piwa(nie mam dnia bez piwa,poprostu je lubie)
I tu moje pytanie jak wpływa picie podczas cyklu?
Bo czytałem to większość pisze,że to wyrzucanie pieniędzy w błoto.A jakie są wasze opinie?

fallenursus
24-01-10, 20:34
wyzucanie pieniedzy w kibel

fallenursus
24-01-10, 20:35
(nie mam dnia bez piwa,poprostu je lubie)


powiedz to do lustra.

Bocheno
24-01-10, 20:41
o huj ci chodzi gosciu?

wojtas fc
24-01-10, 20:46
Bocheno pewnie ma cie za barana :whistle: daruj sobie kulturystykę :neutral:

Bocheno
24-01-10, 20:51
Bocheno pewnie ma cie za barana :whistle: daruj sobie kulturystykę :neutral:
hehe rozwalacie mi uczucia..... nic o mnie nie wiecie nie wiecie jaki mam staż jak wygladam ile czwicze ale mam sobie darowac kulturystyke bo pije piwo:D heh wielcy experci....zal

wojtas fc
24-01-10, 20:56
Bocheno gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie to nie zadawał byś takich prostych pytań żal :whistle:

Bocheno
24-01-10, 20:57
Kolejny pajac:)
Gdybym miał pojęcie to bym nie zakładał tematu lolku....

Sosna91
24-01-10, 21:10
M
I tu moje pytanie jak wpływa picie podczas cyklu?



wpływa niekorzystnie, o ile 1piwko na tydzien moze dla nerek być i dobre to na cyklu jednak lepiej unikać picia jeśli chce sie wykorzystać w 100% możliwości danych supli.

piwo czy wódka wiele nie zmienia bo alko ten sam a tylko stężenie inne lecz pijesz go wiecej, 2 piwa dziennie to sporo nawet normalnie bez cyklu.

co powoduje alkohol mozesz przeczytac w necie wiec pisał nie bede ale nie chodzi mi o to co sie po nim robi tylko w jaki sposób wpływa na organizm.

generalnie, zrobisz jak zechcesz, ale nie jest to rozsądne.

Bocheno
24-01-10, 21:21
Dzieki widze ze na ciebie mozna tu tylko liczyc.... bo koledzy przed toba wykazali sie super wiedza.... dzieki sosna:) pozdro:)

mtm
24-01-10, 21:23
Jeśli to do ciebie nie bije , to piwo zawiera maltozę , cukier który bardzo łatwo odkłada sie w fat .

jak coś robisz to rób to kurwa porządnie ...
Bo takie coś sie mija z celem i szacunku trochę ...

10% wiedzy fallena i nie potrzebujesz forum kolego Bocheno (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=16585) .

Bocheno
24-01-10, 21:27
Jeśli to do ciebie nie bije , to piwo zawiera maltozę , cukier który bardzo łatwo odkłada sie w fat .

jak coś robisz to rób to kurwa porządnie ...
Bo takie coś sie mija z celem i szacunku trochę ...

10% wiedzy fallena i nie potrzebujesz forum kolego Bocheno (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=16585) .

Dobrze widze ze nie ma co liczyc tu na zakładanie tematu i pisanie o opinie... bo wszycy cie zjebia zamiast pomóc:)

mtm
24-01-10, 21:29
Dobrze widze ze nie ma co liczyc tu na zakładanie tematu i pisanie o opinie... bo wszycy cie zjebia zamiast pomóc:)
-------->
o huj ci chodzi gosciu?

Sosna91
24-01-10, 21:30
nie kłócić się bo obu Was wyśle do kąta!

wojtas fc
24-01-10, 22:28
Bocheno ale nie będziesz płakać? :yawn:

sts
24-01-10, 22:34
Dzieki widze ze na ciebie mozna tu tylko liczyc.... bo koledzy przed toba wykazali sie super wiedza.... dzieki sosna:) pozdro:)

fallen dobrze napisał 1 post

Fehu
24-01-10, 22:35
Bocheno - nie obchodzi mnie Twój tryb zycia, ani to ile piwska spijasz nie obchodzi mnie też to w co wyrzucasz pieniadze bo nie ode mnie je otrzmujesz, ale wchodzisz na kulturalne forum i takie zachowanie jest wymagane..
To że ktos Ci pisze prawde o piwsku i kreatynie nie onzacza, że ma Cię za wroga..
Jeśli spodziwałeś się odpowiedz tak możesz pić nic sie nie stanie to niestety roczaruje Cię nikt Ci takiej odpowiedzi nie da...

Kulturystyka to wyrzeczenia nawet na poziomie amatorskim więc musisz wybrać piwo czy kreatyna? Też lubie piwo ale nie pije go na codzien... ale od czasu do czasu i owszem wtedy smakuje nawet jakby lepiej.

pozdrawiam

Bocheno
25-01-10, 16:05
Bocheno -
To że ktos Ci pisze prawde o piwsku i kreatynie nie onzacza, że ma Cię za wroga..
Jeśli spodziwałeś się odpowiedz tak możesz pić nic sie nie stanie to niestety roczaruje Cię nikt Ci takiej odpowiedzi nie da...

K

Wystarczyło napisac ze picie piwa podczas brania ci nie wyjdzie na dobre itp.... a tu same przechalania zero konkretów i "popatrz w lustro" to jest pomoc?
Teraz juz wiem bo sosna napisał "Po Polsku" a reszta downy:)

D3
25-01-10, 16:13
Koledze bym dał bana na pewien czas i po problemie :)

Dominick
25-01-10, 16:36
dokładnie.. jak sie coś robi to trzeba to robić na 100% bo życie jest za krótkie na powtórki pozdro

Bocheno
25-01-10, 18:13
dlaczego wy piszecie jak ja bym był jakimś anty kulturysta który pije browar...zapytałem bo nie wiedziałem....a tu tylko jakieś Przechwalania i reprymendy w moim kierunku;/

Fehu
25-01-10, 19:42
my się martwimy o Ciebie i chcemy jak najlepiej a Ty nas od "downów" wyzywasz ;(
za co osobiscie dałbym Ci bana bo nie wiesz co to za choroba

piterossx2
25-01-10, 20:53
Od kiedy ciwcze to nie pije ani nie pale.
Kumpel zaprasza mnie na bibe (wiadomo bez wodeczki sie nie obędzie ), ale ja nic nie piłem siłownia to taki sport w ktorym nie obędzie sie jednak bez wyzeczen..
Przestan pić piwo, cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz ;]
Ale oczywiscie zrobisz jak chcesz :)
Pozdrawiam

Dominick
25-01-10, 21:00
2 piwa dziennie... to juz nie zabawa... to choroba

fallenursus
25-01-10, 21:05
2 piwa dziennie... to juz nie zabawa... to choroba

on pije BO LUBI

Dominick
25-01-10, 21:11
on pije BO LUBI

nono tylko to jest legalny silnie uzależniający napój :knockout:

Bocheno
25-01-10, 21:47
Fallen przestał bys sie juz czepiac dupy.....a co miałem napisał "pije bo muszę?:)" Ćwiczenie nie długo więc nie wiedziałem że piwo żle wpływa juz wiem że tak ale co nie którzy dalej nie rozumieja że nie wszyscy wszystko odrazu wiedza..... ale dzieki za wszystkie posty:) cya:)