PDA

Zobacz pełną wersję : Masa a rzezba



lukasz16s
24-01-10, 19:55
Jak to jest z treningiem masa a rzezba.Czy podczas masowania co jakis okres powinno sie wykonywac rzezbe bo chyba nie mozna przeciez caly czas tylko masowac a moze sie myle.Caly czas nabieranie masy a kiedy rzebza? Rozwincie ten watek

Azrin
24-01-10, 20:16
możesz robić cały czas mase, znam kolesia co robi mase już 7 lat i dopiero od miesiaca robi rzeżbe, bo w marcu ma debiuty

maly25
24-01-10, 20:58
pierwsze trzeba robic mase,zeby pozniej bylo co rzezbic.
duzo zalezy od genetyki niekturzy wogule nie musza rzezbic(ektomorficy)nie mowie tutaj o zawodowych kulturystach

bibski
24-01-10, 22:01
pierwsze trzeba robic mase,zeby pozniej bylo co rzezbic.
duzo zalezy od genetyki niekturzy wogule nie musza rzezbic(ektomorficy)nie mowie tutaj o zawodowych kulturystach
No nie wiem moim skromnym zdaniem widząc po mnie to ważę 110 182 cm wzr. (było 114 a do grubych nie należę ) i jak bym miał jechać na masę to bym już nie wiem gdzie ciuchy kupował :) wszystko zależy od celu treningu i od własnego ciała

szycha77
24-01-10, 22:33
Skoro uważasz, że masz wystarczającą masę to rób rzezbę.

maly25
25-01-10, 08:33
bibski tak jak wczesniej,zalezy od genetyki,ty jestes endomorfikiem-latwo nabierasz ciala

robby
25-01-10, 08:48
Robisz masę do momentu aż się zmasujesz, a potem rzeźbisz - proste :) Rzeźba zależy od diety. Można wykonywać trening masowy albo siłowy, a przy odpowiedniej diecie się dobrze wyrzeźbić. W którymś z podwieszonych tematów jest co nieco o rzeźbie. Wystarczy poczytać.

bibski
25-01-10, 09:10
pewnie masz rację miesiąc bez ruchu i to dla mnie potem dwa miesiące spalania :cry: