PDA

Zobacz pełną wersję : A6W co o tym sądzicie ?



Muzyk @?
24-01-10, 18:33
Witam.
Założyłem ten temat gdyż chciałbym żebyście wszyscy podzieli się swoimi odczuciami i komentarzami na temat A6W gdyż mam zamiar zacząć to robić. Więc proszę was o komentarze na ten temat.

mtm
24-01-10, 18:39
Elo ,
Ja 6W robiłem 2 razy ,
W skali 1/10 6- . niektórzy mówią że przereklamowana , z założenia ma palić tłuszcz :yawn:

Jeśli wcześniej nie ćwiczyłeś kraty to przyda ci sie okres wzmacniający przed typu spięcia , wznosy nóg , allachy itp...

napewno coś tam sie pokaże jak bf poniżej 10'tki .

Rozglądnij sie za ABS2 , 8ABS , i zwykłym ABS'em .

Muzyk @?
24-01-10, 18:46
Wiem na siłowni robie kilka rzeczy.
Mi w tym temacie chodzi głownie o to żebyście powiedzieli mi jakie są efekty i czego można się spodziewać bo słyszałem że na końcu tego są już widoczne kafelki.

mtm
24-01-10, 18:49
zależne od bf'u jeśli mało to napewno jakiś 4pak górny wyskoczy

Muzyk @?
24-01-10, 18:50
A co to jest ten bf ? Bo nie wiem.

Dominick
24-01-10, 18:51
ja zrobilem to raz i powiem ci tak... nie zaczynaj tego gdy nie zrobisz okresu przygotowawczego.. ja mimo tego ze robilem zwykle brzuszki z 3 miesiace to i tak ok 35 dnia juz mialem jazde.. efekty sa w postaci odznaczajacych sie miesni ale jak nie masz masy na brzuchu to jest sredni widok teraz robie abs II po kazdym treningu silowym i poiwuem ci ze miesnie robia sie wieksze i pulchniejsze a nie takie plaskie uj wie co

mtm
24-01-10, 18:52
bf= body fat ,

Muzyk @?
24-01-10, 19:03
11mtm problemu z fatem nie mam bo taka genetyka. Jestem cały czas aktywny fizycznie tylko w zimę gorzej ale daje radę. Ostatnio spaliłem większość pozostałości po tłuszczyku lekim i zrobiłem więcej masy więc uważam że jest dobrze teraz zrobię te A6W a potem może ABS II ale jeszcze się zobaczy.