PDA

Zobacz pełną wersję : Pumping Bobas Oceniajcie =D



Pumping_Bobas
25-01-07, 22:41
No to wlasnie Ja. Cwicze juz 1,5 roku no i takie sa tego efekty... Łapka 40 a waga 75 więcej nie mierzylem ani nie wazylem bo mi sie nie chcialo :) Oceniajcie prosze no i moze jakies dobre rady... Z gory dzieki

Kakashi
25-01-07, 22:52
<brawo> po prostu genialnie jak na pół roku to posżło nieźle...co brałes?? szczerze watpie ze na sucho:P ale nawet jak koks to i tak super sylwetka...pozdro

Pumping_Bobas
25-01-07, 22:57
Dzieki dzieki staram sie:D. Oczywiscie ze nie na sucho koksu jeszcze nie bralem zarlem troche tych odzywek ale nie wiem czy to mialo jakies wiekrze wplywy na przyrosty no ale mam jak widac dobra genetyke.

[ Dodano: 25-01-2007, 22:58 ]
Tak mi sie wydaje :grin:

tom
25-01-07, 23:40
no efekty niezle jak na 1,5 roku

fanator
25-01-07, 23:48
BRAVISSIMO!!Klata pełno wymiarowa:P bicepsy okrąglutkie i suche:), triceps zajefajny!! barki proporcjonalne kuleczki!! Ogólnie baaaardzo mi się podoba!! Jeszcze przedramie potrenuj młotkowo najlepiej;) A i powiedz mi jak dorobiłeś się takiej klatencji?!!!Jakie ćwiczenia z jakim obciążeniem?? Masz złoty medal na tym forum!!Bardzo ładnie:P po mału się zastanawiam czy dać swoje fotki bo jak więcej takich wyp*ierdzieli jak ty to będę na szarym końcu:P FANATOR JEST Z CIEBIE ZADOWOLONY:D :shock: :cool:

Mattt
26-01-07, 00:04
powiem krótko: wypas :twisted:

kacriims
26-01-07, 09:34
głośne WOW!! bardzo sympatycznie:)!! Mozesz powiedziec jaki zestaw ćwiczen stasujesz cwicząc klate??
Heh oby tak dalej :) rosnij wielki!!

vold
26-01-07, 11:08
Bardzo ładnie jeśli to naprawde bez dopingu to jestem pod wrażeniem :wink:

Pumping_Bobas
26-01-07, 13:21
Treningu na klatke nie zmienialem juz od dawna wiec stosuje caly czas ten sam. Trening na klatke robie co 6 dni a cwiczenia jakie robie to:
wyciskanie na plaskiej lawce 4x 10-12powt.
wycisanie hantlami na lawce skosnej 4x 10-12powt.
rozpietki (ale musza isc ciezko) 4x 6-8powt
no i francuz ale to juz na trica 4x 8-10powt.
Ciezar jest mniej wiecej 75% maksymalnego obciazenia no i dbam bardzo o technike jest bardzo wazna.

[ Dodano: 26-01-2007, 13:59 ]
Dostalem SOGA hehe, ale nie wiem co to i od kogo :razz:

grzesiek k
26-01-07, 14:54
Brawo.Widać że dużo w to pracy włożyłeś .Wypas.Moje gratulację :mrgreen:

Marcin909
26-01-07, 15:08
pełen wypas!!!! :mrgreen: :mrgreen:
a jakies rekordy?
uzupełnij profil

Booster
26-01-07, 15:35
No super wygladasz jak na 1.5 roku :) Nie wiem moze mi sie wydaje ale na 2 fotce
widze spora roznice pomiedzy lewa a prawa lapa:) Lewa chyba wyglada wieksza moze mis ie tylko wydaje:)
Tak trzymaj :)

Pumping_Bobas
26-01-07, 15:44
To sie tylko tak wydaje bo wlasnie w prawej mam jakies pol centa wiecej <jakies takie zdjecie> Tak propo moich rekordow no nie jestem szczegolnie chojnie obdarzony sila przez nature ale 110 na klate daje rade na biceps 60 to nic szczegolnego ale pracuje nad tym...

tomek.
26-01-07, 18:05
a rekord w mc i przysiadzie?

krzychuool
26-01-07, 18:36
Bardzo ładna sylwetka, widać że nie chodzisz na siłke pogadać :lol:

Bardzo mi się podoba 3 zdjęcie :mrgreen:

sylwka
26-01-07, 18:47
Ładnie, ładnie :mrgreen:

Pumping_Bobas
26-01-07, 19:37
Martwego dawno juz nie robilem, boli mnie kregoslup ale mysle ze 140 poszloby luzem no i na przysiad tyle samo, nie mowie dokladnie bo sam nie wiem dobrze. Nie robie nog bo mam juz troche duze ale nawet jak ich nie cwicze to one nadal puchna...

Miluss
26-01-07, 20:09
pracuj wiecej nad brzuchem bo odstaje od reszty

Prezydent_1c
26-01-07, 20:10
OMG !! Jeżeli osiągnąłeś to bez dopingu i po 1,5 roku ćwiczeń to jestem pod zaje biście dużym wrażeniem.... Foto nr.3 najlepsze :lol: Oby tak dalej !!

Pumping_Bobas
26-01-07, 20:12
Co takiego jest w tej trojeczce ze wszystkim sie podoba :mrgreen: ale dzieki
Brzuch to jest wlasnie moj slaby punkt nie wyglada najciekawiej ale wezme sie za niego, musze jakos wygladac w lato nad woda :razz: POZDROZZZ...

Prezydent_1c
26-01-07, 20:17
W tym jest urok :P bo przycisnąłeś ręke do ciała i się tak rozpłaszczyła i to groooznie i fajnie wygląda przez to ^^ :lol: pozatem barki ładne :d

daniels51
27-01-07, 02:03
gratulacje , widac ze 1,5 roku nie poszło na marne

adrys
27-01-07, 10:50
Widać ze bezczynnie nie siedziałeś przez te 1,5 roku:)

tobpak
27-01-07, 11:16
a mogl bys jednak napisac jakie ty te suplemety i odzywki brales??? bo jestem bardzo ciekawy

Pumping_Bobas
27-01-07, 12:25
Zaczynalem od kreatyny+dekstroza a pozniej zastapilem ja d-ryboza pozniej pojawily sie jeszcze jakies gainery <monster mass 3kg, mass xxl 5kg,> kurde nie pamietam ale glownie gainery. Nie mowie nie wiadomo ile ich bylo ale w sumie moze ze 4. Nie jestem szczegolnie kasiasty dlatego szkoda mi troche kasy a bez tego idzie tez dobrze bo na sucho jade juz chyba z 7 miechow, a no i teraz mi wpadl jakis gainerek ale go nie jem bo mi sie nie chce.

tobpak
27-01-07, 12:34
ok dzieki :wink:

[ Dodano: 28-01-2007, 10:06 ]
a mozesz jeszcze podac jaka diete stosujesz???

Pumping_Bobas
28-01-07, 19:44
Moja dieta to "FAST FOOD, FAST FOOD, FAST FOOD" nigdy nie chodze z pustym zoladkiem jezeli sytuacja na to pozwala. Nie dbam szczegolnie o diete poprostu jem jak jestem glodny.

grzesiek k
28-01-07, 20:00
Właśnie kurde nareszcie jakiś Facio który mówi z sensem.Nie dbam o dietę.To jest to.Popieram.Ja tez tak robie jem co popadnie.Nie patrze jem bo jestem głodny :grin:

Pumping_Bobas
28-01-07, 20:17
No to witaj w klubie bracie :mrgreen: Bez diety tez sie da :grin:

kociolcyk
28-01-07, 20:31
Pumping_Bobas pewnie ze sie da ale zapewniam cie ze jakbys stosował dietke to byloby cie jeszcze troszke więcej :wink:
ale i tak jest zajebiście

Pumping_Bobas
28-01-07, 20:38
No napewno byloby lepiej ja nie przecze ale dieta jest dla mnie troche zbyt rygorystyczna a ja bardzo lubie sobie pojesc :grin: Dzieki za ocene.

gangster
28-01-07, 23:06
Masz taka sama genetyke jak kumpel i podobnie wygladasz,z takim ladnym efektem moglbys pomyslec o zawodach :wink:

Pumping_Bobas
29-01-07, 13:32
Nie powiem ze troche myslalem nad zawodami ale to chyba jeszcze za malo :neutral: musze sie troche wyrzezbic i podkreslic mocniej miesnie.... A nawet jak bym chcial teraz isc na zawody to ja nie mam pojecia gdzie sie udac z tym ??

tobpak
29-01-07, 13:35
no wlasnie ja pytalem jaka diete stosujesz bo ja mam taki problem ze nie umiem utrzymac diety bo jak widze dobre jedzenie na stole to lojeje :wink:

[ Dodano: 29-01-2007, 13:36 ]
to dobrze ze bez diety tez da sie wyrobic :smile: a ile miales w lapie jak zaczynales cwiczyc???

Pumping_Bobas
29-01-07, 13:59
Jak zaczynalem mialem cale 29 w lapce. Nie mialem pojecia o silowni a o diecie to juz w ogole nie bylo mowy :grin:

[ Dodano: 29-01-2007, 14:07 ]
Dzisiaj jeszcze dorzuce ze dwie foteczki :razz:

[ Dodano: 29-01-2007, 14:37 ]
Kolejne fotki

Punisher
31-01-07, 10:40
Dla mnie idealnie!!!! Tylko trochę jeszcze brzuch potrenuj i już każdy wymięknie:D
Chcę tak wyglądac :) Pozdro

Pumping_Bobas
31-01-07, 20:10
No dzieki dzieki :smile:. Staram sie wziasc za ten brzuch ale tak sobie obiecuje ze sie juz za niego wezme no a pozniej nic z tego. No ale teraz juz napewno sie wezme tylko ze to sie wiaze z dieta a ona u mnie lezy :neutral:

bocion
02-02-07, 11:47
Wygladasz elegancko jak na taki staz. Napisz jeszcze ile masz wzrostu i ile w pasie. Brzuch faktycznie odstaje od reszty, ale to male zmartwienie. Najwieksze wrazenie zrobily na mnie ramiona. Zgadzam sie z toba co do diety, ja tak samo nie mam na to po prostu czasu, checi ani pieniedzy.

Robalo
02-02-07, 12:06
Pięknie wreszczcie takie fotki jakie powinny sie tu znalezc, poprostu chce się oglądać. Krótki staż a takie efekty :D Moge tylko pogratulować. Widze że niektorzy czepiają się brzucha, mały szczegól. Życze wszystkim takich efektów.

yaqyaq
02-02-07, 16:54
moglbys zapodac plan jakim ciwczysz??

sylwetka zajefana:D:D:D

Kropek_KWpl
02-02-07, 18:01
Pumping_Bobas wstaw foty jak masz jak wygladales przed 1.5 roku
bylbym bardzo wdzieczny
pozd.

Pumping_Bobas
02-02-07, 18:31
Moj wzrost... Niegodziwy jestem niski ale nie narzekam a w pasie mam 73cm no ale juz zabralem sie za swoj brzuch to bedzie mniej

Plan trenigowy:
1 dzien klatka i triceps
*wyciskanie sztangi na plasko 4x10powt.
*wyciskanie sztangielek na plasko 4x12powt.
*rozpeitki 4x8powt.
*wyciskanie po francusku 4x10powt.

2 dzien barki
*wyciskanie sztangielek na siedzaco do gory 4x10powt.
*pociaganie sztangi wzdluz tulowia (pod szyje)4x 10powt.
*wznosy sztangielek na boki 4x10powt.
*wznosy sztangielek w opadzie 4x10powt.

3 dzien biceps
*uginanie ramion ze sztanga stojac 4x10powt.
*uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 4x10powt.
*uginanie ramion ze sztanga z nachwytem stojac 4x10powt.
*uginanie nadgarstkow w nachwycie i pod chwycie 4x15powt.

motyle i kaptury pompuja sie na treningu z barkami

krzychuool
02-02-07, 20:08
:lol: co to za plan, nie ćwiczysz w ogóle PLECÓW ani nóg??
Jak ty się na takim planie tak wyjebałeś no to musisz mieć mistrzowską genetyke :mrgreen:

sławo
02-02-07, 20:11
no genetykę pewnie masz lepszą niż Coleman :mrgreen:

diety nie masz
trening do dupy

i do tego w 1,5 roku zrobione


ludzie opanujcie się z tymi pochwałami
bo naiwni jesteście jak dzieci :roll:

vold
02-02-07, 21:47
Program treningowy naprawde do bani :sad:

adrys
02-02-07, 22:52
ohohoho, bez kitu bez diety i z tym <cenzura> treningiem to i takm daleko zaszłeś... tylko pogratulować

Pumping_Bobas
03-02-07, 01:12
A no widzicie tak juz mam. Taki mam trening z tym ze staram sie zeby bylo jak najciezej.
Nog nie cwicze bo mam takie troche juz spuchniete a nie zalezy mi na tym az tak bardzo, a plecy tak jak juz wspomnialem ida na treningu z barkami. Wczesniej mailem osobne treningi na te partie ale przestalem ze wzgledu na kregoslup bo troche boli jak sie go nadwyerzy :sad:

[ Dodano: 03-02-2007, 01:15 ]
Wiele do gadania ma tu wlasnie genetyka. Moze i by cos ze mnie bylo gdybym sie bardzo przykladal ale jak narazie ide powoli do przodu.

[ Dodano: 03-02-2007, 01:31 ]
Powiem jeszcze ze nie tak wazny jest trening jak technika jego wykonania aczkolwiek tez jest wazny.

sławo
03-02-07, 10:07
Pumping_Bobas, powiedz mi w jakim to ćwiczeniu tak ci te motyle pompuje

bicek połowa tego to ćwiczenia na przedramię

w ogóle nie ma co komentować tego treningu

po prostu czegoś nie mówisz

Prezydent_1c
03-02-07, 11:49
No trening masz rzeczywiście nieciekawy ... zaczyna mi tutaj pachnieć apteką :lol:

tobpak
03-02-07, 12:01
wstaw te zdjatka jak zaczynales cwiczyc :wink:

Pumping_Bobas
03-02-07, 13:08
Do apteki to mi jeszcze daleko, jesli chodzi o moj trening no to chyba nie musialem wymieniac wszystkich parti miesni jakie sie pompuja przy jakim cwiczeniu, to oczywiste, ze przy treningu na bicepsa pompuja sie tez przedramiona a motyle no to przepraszam zapomnialem wymienic podciaganie sztangi do klatki w sklonie. Nie mam fotek jak zaczynalem cwiczyc ale mam takie po 5 miesiacach wstawie je jak znajde.

[ Dodano: 03-02-2007, 13:18 ]
To sa wlasnie te fotki. A tak na boku jezeli ten trening jest do du... to ulozcie mi jakis sensowy bede wdzieczny. :wink:

kita
03-02-07, 22:48
no stary brawo.kawal dobrej roboty :wink: obys nie spoczol na laurach.narx

bocion
04-02-07, 13:21
A tak na boku jezeli ten trening jest do du... to ulozcie mi jakis sensowy bede wdzieczny.

Tych sensownych jest cala masa na forum(mowie o tych co to je napisali modzi lub pomocnicy albo niewielu innych co sie zna)

Gnidek
04-02-07, 20:30
A te fotki byly robione bezposrednio po treningu czy moze przed bo to duza roznica

Pumping_Bobas
05-02-07, 00:21
To sa fotki jak cwiczylem dopiero 5 miesiecy a tamte pierwsze sa obecnymi :wink:

Gnidek
05-02-07, 13:42
No tyle to wiem chodzi mi czy te poprzednie fotki byly robione przed czy po treningu jak miesnie byly jeszcze napompowane

DarO
07-02-07, 18:33
Noo sylwetka wypasna :) klatka plecy i bicek to co najwazniejsze =) ale jak zaczoles cwiczyc to ile wazyles..? odzywki pomogly ..? :) co mniej wiecej robiles na Bicka :) ..? PozDrO

Pumping_Bobas
07-02-07, 19:32
Jak zaczynalem to wazylem chyba 52 kilo jak dobrze pamietam :roll: odzywki pomogly ale to tylko na poczatku przez jakies pol roku bralem rozne ale pozniej juz na sucho i tak narazie wygladam... Na bica robilem takie ogolne standardowe cwiczenia ale jak sie okazuje mowia ze sa do du... no i chyba go zmienie na jakis inny

DarO
07-02-07, 19:47
to musisz miec dobra przemiane materi :) bo ja jem i jem ale zgrubnac nie moge :( myslalem o jakims bialku i do tego mala dietka :D mam nadzieje ze wypali:) nom standardowe sa podobno najlepsze :D zreszta chyba widac to na twoim przykladzie:) wsumie tez od takich cwiczen powinno sie zaczynac :D

wujas
08-02-07, 11:58
gratuluje!! super!! chcialbym tak wygladac naprawde jest super pozdrawiam

areneusz
08-02-07, 14:43
Program treningowy naprawde do bani :sad:

Dla mnie nie jest do bani, cwiczysz malo= wiecej czasu na regeneracje= wiekszy przyrost ja teraz zmeinilem plan na cwiczenia 3 razy w tygodniu i jest git :grin:

Pumping_Bobas
09-02-07, 15:19
Ja mialem inny trening taki w ktorym cwiczylem wszystkie partie miesni ale musialem zrezygnowac bo zaczal mnie bolec kregoslup i to nie tak ze troche pobolal tylko to jest uciazliwy bol dlatego nie chce go obciazac <nie tak bardzo>

falk12
12-02-07, 17:44
spoko - najważniejsze jest to, że jesteś proporcjonalny. to jedna z ważniejszych rzeczy w tym sporcie

RyaN
23-03-07, 13:22
Masz świetną budowe podoba mi sie :) Klatka jest zajefajna, plecy tez są super :)

Mastach16
23-03-07, 14:51
Rozgrzebujesz stare tematy,aby nabic posty? To tylko moje spostrzezenie...bo ostatni post przed toba byl napisany ponad miesiac temu...ale spoko

grzesiek k
23-03-07, 19:45
Mastach16, jestem tego samego zdania żeby tylko nabić posty mogłeś mu to napisać na PW tyle jest nowych Foto a ty napisałeś akurat do tego no ale niech będzie

P4l4d7n
24-03-07, 17:27
Tutaj przynajmniej jest na co popatrzec...


no genetykę pewnie masz lepszą niż Coleman :mrgreen:

diety nie masz
trening do dupy

i do tego w 1,5 roku zrobione


ludzie opanujcie się z tymi pochwałami
bo naiwni jesteście jak dzieci :roll:

Ale co do prawdomownosci tego chlopaka to mam duze watpliwosci...

Wedlug mnie osiagniecie tak dobrej rzezby w poltora roku jest niemozliwe. Tymbardziej ,ze:
-gosciu nie umie ulozyc sensownego treningu,
-odzywki jak twierdzi bral tylko na poczatku swojego treningu,
-sterydow nie bral,
-je to co chce i kiedy chce, czyli dieta po prostu lezy.

areneusz
24-03-07, 17:36
Co ty gadasz wszystko jest możliwe, ja mu wierze i tak sie pewnie dobrze odzywial nawet o tym nie wiedzac, na pewno zadbał o technikę, ona jest najwazniejsza, bez dobrej techniki to dupa, co z tego ze wycisniesz np. 60 kg w seri, skoro zrobisz to na odwal, chcac dolozyc cieazru 1 kg co tydzien, zrobisz to jeszcze gorzej z tygodnia na tydzien poniewaz klatka nie rozwinie się, a wiec technika wazniejsza niz ciezar, zapamietaj to a napewno bedziesz wygladal jak rasowy kulturysta

P4l4d7n
24-03-07, 21:10
Areneusz wielkie dzieki ze mnie uswiadomiles, iz technika jest bardzo wazne. Nigdy bym sie tego nie domyslil bez twojej pomocy.

Gdyby on rzeczywiscie do czegos takiego doszedl przez taki czas i wszystko co napisal to prawda to chyle czola bo jesli ulozy sobie odpowiedni plan, diete i suple to za 3 lata bez koksu przerosnie Colemana.

Pumping_Bobas
24-03-07, 23:57
Zwracam sie w tym poscie do P4l4d7n. Jesli chodzi o rzezbe to nawet jak nie cwiczylem to nie bylem w ogole zatluszczony wiec chyba nie jest tak bardzo trudno utrzymac taka rzezbe tymbardziej, ze nie zmienil sie szczegolnie moj sposob odzywiania co tez nie znaczy odrazu, ze dieta u mnie lezy, napewno w pewnej czesci tak ale nie do konca. Jesli chodzi o trening to mialem kiedys normalny <tak mi sie wydaje> dotyczacy kazdej parti miesni ale jak juz pisalem wczesniej to troche kosci bola i juz nie cwicze tak intensywnie. Sterydow nie bralem ale nie powiem kusi. Jesli chodzi o genetyke to nie wiem, wiem tylko, ze moj stary jak i moj dziadek tez pakowali za mlodu i nie wygladaja tak zle<jak na swoj wiek> wiec chyba odziedziczylem po nich jakas namiastke ale w to juz nie wnikam. Wiesz dalbym soga ale nie bardzo wiem w czym mi tak pomogles chyba, ze za to ze blednie uswiadomiles wszystkim ze jestem klamca.

areneusz
25-03-07, 09:59
Fotka nie kłamie on wyglada jak wyglada i mu gratuluje niech cwiczy dalej

P4l4d7n
25-03-07, 15:08
Fotka nie klamie to prawda. I musze go pochwalic za bardzo dobry wyglad. Ale jestem wrecz pewien ze Pumping_Bobas nam nie mowi wszystkiego.

A jesli chodzi o moj podpis to tam, gdzie widzisz swoj nick wyswietla sie imie osoby ktora akurat to czyta.

Kakashi
25-03-07, 19:36
panowie mamy tutaj oceniac jego sylwetke a nie kwestionowac jego prawdomownosc:D dostał pytanie i na nie odpowiedział! a jesli wam sie nie podoba jego odpowiedź to wasz problem ale komentarze zachowajcie dla siebie:D pozdro


p.s wczuwam sie w role :D:P

marcinczwa
25-03-07, 19:49
p.s wczuwam sie w role :D :P
i bardzo dobrze
o to chodzi

Pumping_Bobas
25-03-07, 23:56
Oki luss zwracam honor za to gadanie z tym sogiem ale na moj temat to ty wiesz niewiele wiec nie pisz, ze jestes pewien bo nie mozesz tego sprawdzic. Rozumiem spoko masz swoje zdanie a ja swoje wiem i tyle mam do powiedzenia pozdrawiam

areneusz
26-03-07, 18:46
Pumping bobas chyba mocno dbasz o technikę cwiczen?

P4l4d7n
26-03-07, 20:15
Areneusz a powiedz mi kto o nia oprocz poczatkujacych nie dba?

marcinczwa
26-03-07, 20:58
Areneusz a powiedz mi kto o nia oprocz poczatkujacych nie dba?
arneusz ci nie powie więc ja ci powiem:)

wielu zawodników/zawodowców nie dba o technikę ćwiczeń, polukaj sobie filmiki z ich treningów to się przerazisz jaką mają 'cudowną' technikę :twisted:

bocion
26-03-07, 21:10
wielu zawodników/zawodowców nie dba o technikę ćwiczeń, polukaj sobie filmiki z ich treningów to się przerazisz jaką mają 'cudowną' technikę
Święte słowa...widzialem dzis filmik na ktorym Branch Warren cwiczyl klate. 220 kg na gorna klata na serie, ale jakos takie polruchy...dziwnie to wygladalo. Faktycznie jakby bez techniki, ale on pewnie wie co robi.

P4l4d7n
27-03-07, 13:17
Np wspomaganie sie reszta ciala to jest technika :P. Ruchy wymuszone moga robic tylko ludzie z wiekszym stazem.

Kakashi
27-03-07, 15:40
Ruchy wymuszone moga robic tylko ludzie z wiekszym stazem.

a ja sie z tym nie zgodze... z mojego własnego doswiadczenia wiem ze taikioe wymuszone ruchu duzo daja...ja naprzykłąd jak zaczynałem cwiczyc to tak robiłem przy wyciskaniu na klatke i siłowo duzo po tym przyszło:D masowo nie;(:P pozdro:D

tom
27-03-07, 17:41
na poczatku zawsze dobrze idzie

VegetaSSJ3
31-03-07, 15:07
Nawet niezle gosc wyglada ale to jeszcze nie to

rexx
10-04-07, 14:26
całkiem nieźle

[ Dodano: 10-04-2007, 14:26 ]
a może nawet lepiej :]

polo
12-04-07, 20:12
niemożliwe ze tylko 1,5 roku ćwiczyleś... Taka sylwetka to wiele lat treningu

oSiŁeK_sNd
12-04-07, 21:41
SŁAWO dobrze prawi :mrgreen: trening do d... i niby bez specjalnej diety i troche supli...haha oczywiste jest to ze czegos nie mowi albo wyslal zdjecia kolegi z silowni haha i niby na tych zdjeciach z przed jakiegos czasu mial 50 ileś kg hahaha to chyba masz 130 cm wzrostu..gratuluje...szamaj wiecej koksu malolaty napewno beda sie Toba jarac

lovelas69
16-04-07, 15:06
hmm sylwetka oki ;-) ale obecnie teraz wazysz 75 kg przed cwiczeniami 54 kg troszke nierealne przytyc 21 kg w ciagu 1,5 roku i w pasie masz 73 cm ??? hmm ja waze 72 kg przy wzroscie 173 cm w pasie 86 cm i mozna powiedziec proporcjonalnie tak na oko jestesmy tacy sami w pasie... no chyba ze masz 150 cm wzrostu

oSiŁeK_sNd
16-04-07, 16:32
co do wagi to akurat sie mylisz ja cwicze 1,5 roku rowno i start mialem z 65 kg a teraz mam rowno 85kg bez zadnych odzywek i wynalazkow, jestem w trakcie dopiero pierwszego cyklu z kreatyna i gainerkiem, wzrost 180 w pasie 88cm ale mam troszke tluszczyku z brzuszka do zrzucenia bo odlozylo mi sie troche w dolnej czesci brzucha ,ale nie duzo pzdr

[ Dodano: 16-04-2007, 16:37 ]
a co do zdjec to widac ze musialby przynajmniej 80 pare kilo wazyc na taka sylwetke no chyba ze naprawde ma te 130cm wzrostu i nogi jak zapalki...jak dla mnie typ jest bajeczny i zamknijcie najlepiej ten temat

lovelas69
16-04-07, 18:39
po pierwsze liczy sie trening po drugie dieta i regeneracja a na samym koncu suplementy... oczywiscie zgadzam sie z Toba ze po 1,5 roku cwiczen mozna przytyc te 20 kg nie kokszac suplami ale po tym co on nam zaprezentowal: jakis z doopy trening i nieregularne spozywanie posilkow (na dodatek fast food'ow) to chyba malo realne sie wydaje...
P.S Chyba ze jestem juz jakims pomylonym niedowiarkiem zapatrzonym w siebie

a jeszcze co z tym jego obwodem pasa ??? 73 cm przy wadze 75 kg to on chyba jest chudy jak zapalka czego nie widac na zdjeciach...

kpeszek
16-04-07, 19:05
święta prawda;)

lovelas69
16-04-07, 19:34
dzieki za poparcie jestem nowy na tym forum i mam zamiar na nim ostro sie udzielac :twisted:

Kakashi
16-04-07, 20:51
co do obwodu to sie nie wypowiadam bo mam 74 kg i tez mam mało w pasie:D 76 cm a kumpel troche chudszy ode mnie wazy 67 kg a ma 80 cm...wiec to tez zalezy od jakis innych czynników:D pozdro:D

Gnidek
16-04-07, 21:04
Lovelas jak dla Ciebie 73 w pasie przy tej wadze jest dziwne cto co powiesz na takie wymiary
Pas:76
Udo:73
Klatka:139
To sa Wymiary Kulturysty na zawodach

lovelas69
16-04-07, 21:47
heh kulturysty na zawodach a nie amatora ktory nie wyglada jak kulturysta :-D (choc sylwetke od pasa w gore ma bardzo w porzadku to nie mozemy porownywac zawodowych kulturystow do niego [niezle zadatki ma niego]- on ma diete oparta na fast food'ach i magicznym treningu ktory jak przeczytalem to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac)
poza tym przypatrz sie dokladnie na te zdjecia... :-D ale mniejsza juz z tym obwodem pasa (byc moze sie myle) wypowiedzialem sie juz wczesniej co do tego wszystkiego we wczesniejszych postach glownie nie rozchodzi mi sie o obwod pasa tylko o co innego przeczytaj i wypowiedz sie :shock:

oSiŁeK_sNd
16-04-07, 23:31
no przeciez od razu powiedzialem ze to sciema...temat do zamkniecia pozdrawiam tych co sie nie zajarali farmazonem

rocky_balboa
17-04-07, 08:38
najbardziej mnie rozbawia to ze na 1-2 stronie wszyscy go chwalom i sie podniecajom, potem jak jeden z adminow powiedzial ze nie ma czym sie podniecam to wszyscy po nim(nie po adminie) jadą xD

lovelas69
17-04-07, 10:33
ja sie nie zdazylem wypowiedziec na 1,2 stronie poniewaz nie dawno dolaczylem do tego forum, nie oceniam tutaj zadnego admina ani nie sugeruje sie jego postami... poprostu wypowiedzialem sie co do tego czlowieka wg. wlasnych przemyslen i doswiadczenia wiec takie rzeczy typu czemu nie jedziecie na admina sa wogole nie na miejscu... do Ciebie tez nic nie mam- od tego jest forum zeby kazdy mogl wypowiedziec sie na dany temat, a to czy ktos mowi madrze czy nie to juz jego sprawa :twisted:
POZDRO !

oSiŁeK_sNd
17-04-07, 10:41
no to rocky niech Cie smieszy dalej, twoja sprawa, zreszta zaliczasz sie tez do tych zajaranych malolatow co sie jaraja bez powodu wiec w ogole nie wiem co ta twoja wypowiedz ma znaczyc...a ten co sie pierwszy wypowiedzial krytycznie po prostu mial racje bo pajac sciemnia i jak ktos cwiczy dluzej to wie co jest mozliwe a co nie...owszem moglby dojsc do takiego stanu ciala w 1,5 roku ale bez sterydow by sie nie obeszlo, a on stwierdzil ze w ogole nic nie szamal procz supli...na dodatek kilka innych rzeczy sklada sie z jego wypowiedzi na to ze jest farmazonem

lovelas69
17-04-07, 11:03
male sprostowanie on praktycznie wogole nie bral supli chyba ze suplementacja mozemy nazwac fast food'y i ten zalosny trening ktory podal to jest na prawde zal... on wazy 75 kg i mowi ze nog nie ciwczy bo ma nogi spuchniete i nie ma takiej potrzeby heh waze 71 kg i wiem jakie mam nogi a jaka gore... jesli on ma taka gore jak na tych zdjeciach to nogi ma jak zapalki... badz ma 1.50 cm wzrostu i rzeczywiscie nogi sa duze :twisted:

oSiŁeK_sNd
17-04-07, 12:43
napisal na pierwszej stronie ze "jadlem troche tych odzywek"...dobra szkoda gadac :mrgreen: idziemy stad

rocky_balboa
17-04-07, 12:43
widze ze czytać umiecie ze zrozumieniem jak huj... chodzi mi o to ze wpierw wszyscy chwalili go jaki on kozak, itd. a jak ino sie admin wypowiedzial krytycznie, to wszyscy gadaja ze wcale nie jest taki kozak

lovelas69
17-04-07, 12:50
ale czy Ty rocky aby na pewno dobrze mnie rozumiesz ? przeciez napisalem ze ja nic a nic nie sugerowalem sie opinia admina czy kogo kolwiek innego... to sa tylko i wylacznie moje przemyslenia :twisted: i szczerze nie bochdozi mnie czy ktos go chwalil czy sypal na niego whinem... poprostu napisalem tak jak ja to odbieram i czuje...
P.S No chyba ze masz 14 lat i nie rozumiesz tego co do Ciebie pisze... oczywisce bez urazy tez kiedys mialem tyle lat... :shock:

rocky_balboa
17-04-07, 12:55
nie mowie o tobie ;p spokoj, widze ze niedawno dolaczyles nie mowie tego bezposrednio do zadnej osoby! chodzi tylko o to ze nie wiem czy niektorzy liżą dupe czy myślą ze admin mazawsze racje...
zreszta nvm.

lovelas69
17-04-07, 13:13
heh no to ciesze sie ze nie do mnie bo juz myslalem ze sie nie zrozumielismy :twisted: a co do tego lizania pupy :razz: to powiem tak ze nawet jesli by ktos tak robil to zadnych korzysci z tego by nie mial- choc pewnie i takie osoby znajda sie na tym forum... ale to sie okaze w praniu tak jak mowiles jestem tu nowy i dopiero sie rozkrecam :-D

oSiŁeK_sNd
17-04-07, 16:18
no moze i admin stal sie tu osobą ktora znalazla sie albo przypadkiem albo zwyczajnie jako osoba przełomowa w tych komentarzach ale ja tam tez sie raczej tym nie sugerowalem tylko napisalem to wszystko podpierajac sie własnym doswiadczeniem bo sam cwicze 1,5 roku a frajerzyna wstawil fotki starszego kolegi z silowni chyba.A ty rocky nie zarzucaj ze ktos nie umie czytac ze zrozumieniem bo ty nawet pisac sie dobrze nie nauczyles ...."wszyscy go chwalom i sie podniecajom" <----...wez to wydrukuj i zanieś Pani od polskiego moze Ci pomoze ?!

lovelas69
17-04-07, 16:51
hehehe no moze ma 14 lat i dlatego dajmy mu juz spokoj :lol:

Gnidek
17-04-07, 17:00
Jak dla mnie to kieruje wami zwykla zazdrosc bo jedyne co mozecie zrobic to popatrzec na jego zdjecia i pomazyc o takim wygladzie nawet jak wali scieme z tym wszystkim to co
Boli was to ??

Dexter1900
17-04-07, 17:21
Do Radara

Zamknij ten temat bo żal...

lovelas69
17-04-07, 17:22
po to jest forum zeby wyglaszac swoje opinie na dany temat a na Twoje pytanie nie odpowiem bo jest smieszne i nie ma sensu sie tlumaczyc... ten avatar to moja real fotka nie czuje sie zebym znaczaco gorzej od niego wygladal :twisted: POZDRO!

Punisher
17-04-07, 17:23
Ja pochwaliłem go i będę dalej trzymał się tej opinii.
Tak jak napisał radar : oceniać wygląd, a nie jechać w zazdrości po nim, jak do tego doszedl itp. Mnie i tak się podoba, nie ważne jak do tego doszedł :cool:

lovelas69
17-04-07, 17:26
oczywiscie ze tak ja jego muskulatury nie neguje ocenilem go w ktoryms poscie ze wyglada bardzo dobrze... tylko podal on nam pare smiesznych informacji i to jest glowna przyczyna tych postow i tej calej zagorzalej rozmowy

oSiŁeK_sNd
17-04-07, 18:36
a skąd Gnidek mozesz wiedziec czy ktorys z nas nie wyglada podobnie albo lepiej skoro nikt z nas nie wrzucil narazie zdjecia :mrgreen: dobra ok zmienie zdanie...fajnie wyglada ten twoj kolega z silowni haha :mrgreen:

Gnidek
17-04-07, 18:56
To nie jest mój kolega a to czy któryś z was lepiej wygląda można bardzo łatwo wywnioskować z profilu

lovelas69
17-04-07, 19:03
gnidek ja nie jestem rewelacyjny zdjecie moje jest jako avatar obok nicku... ale nie uwazam ze jest zle dopiero cwicze lacznie ok 17 miesiecy na przelomie 4 lat
Od stycznia juz zaczalem systematycznie cwiczyc bo mam swoja silownie... i na pewno jakies pojecie juz mam :twisted:

Kakashi
17-04-07, 19:08
nie zamkne go ale od teraz jesli ktos wrzuci posta nie na temat dostaje warna!! nie chce tutaj ani w rzadnym innym dziale widziec kłótni!! od tego jest pw!!

rocky_balboa
17-04-07, 19:40
nom spokoj mi sie jego cialo podoba tzn. chcialbym miec takie, a nie pisze ę i ą bo mi sie nie chce alta klikać wiec nie narzekac

Pumping_Bobas
18-04-07, 21:00
oSiŁeK_sNd frajerzyny to ty sobie szukaj w domu. Wiele sie nie mylicie mam okolo 160cm wzrostu wiec wasza teoria sie sprawdza ale nie do konca bo nagi mam wcale nie jak zapalki a sa jeszcze na innych zdjeciach na tym forum. Wy sie wykazujecie frajerstwem bo nie wiecie jaki jest cel wystawiania fotek na tym forum, ja nie cwicze z dziecmi wiec tak nie wygladam nie wiem po co takie komentarze. Walnijcie sie w leb niektorzy, ze wam mama cyca nie dawala jak byliscie mali to juz nie moja wina no wiec o co kaman. Acha Slawo chyba mnie nie doceniasz i moze masz z tego powodu jakies kompleksy ale w to nie wnikam. Ty cwiczysz chyba juz z 5 lat i wcale nie masz rewelacyjnych wynikow wiec nie szalej z komentarzami YO!!! :mrgreen: Teraz moj kolega z silki napisze cos od siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: do frajerow co maja problem ... to chyba wychodzi najaw kompleks malego fjutka i ginekomastiiiii ktora zapewne posiadacie :Djebac frajerow i pozdrawiam :mrgreen:

lovelas69
18-04-07, 21:15
hehehe :twisted:

oSiŁeK_sNd
18-04-07, 21:20
nie musze szukac w domu...tu znalazlem :mrgreen: z tymi twoimi 160 cm to bym cie przeżuł i wypluł haha...i jak ktos moze miec kompleksy z powodu niedoceniania kogos.Nie jedz juz koksu bo Ci sie mozgowie nie pofałdowało

Pumping_Bobas
18-04-07, 22:01
Heh "przeżuł" żałosne naprawde weź sie za siebie chlopie bo nie skonczysz szkoly frajerzyno. Mowisz takie rzczy a pewnie z ciebie taki zawodnik ze hoho. Zastanow sie co piszesz i pokaz swoje zdjecia to chetnie je ocenie :mrgreen: ale przypuszczam ze sie bede smial heh.

oSiŁeK_sNd
18-04-07, 23:07
urosnij :mrgreen:

Pumping_Bobas
18-04-07, 23:39
Do takich lamusow jak ty mam odrazenie poprostu pokaz swoje fotki cieniasie niech i ja sie posmieje

oSiŁeK_sNd
18-04-07, 23:48
jak urosniesz to wstawie :mrgreen: pozdrawiam

Pumping_Bobas
18-04-07, 23:54
AHAHA ale mi dogadales uuuu... CIENKA DUPA jestes bo wstydzisz sie fotki wstawic. Moze nie chcesz zeby sie koledzy smiali ale ok :wink: A powtarzanie sie tez juz wyszlo z mody CIENKA DUPO :mrgreen: pozdrawiam cieplutko :twisted:

lovelas69
18-04-07, 23:59
hehe no to na 160 cm wzrostu nogi mozesz miec niezle zbudowane przy tej wadze :-) tak jak mowilem sywletka bardzo fajna ale laski raczej nie lubia karzelkow oczywisice bez urazy POZDRO! :twisted:

Pumping_Bobas
19-04-07, 00:01
Karzelka to masz wiesz gdzie... :lol: ale bez obrazy

lovelas69
19-04-07, 00:34
no nie powiesz mi ze leca na malych szkrzatow... :-) a poza tym nieladnie by wygladala Twoja sywletka jakbys jeszcze bardziej sie rozrastal... bo niski i szeroki to tak srednio :-) ale wyjatki od reguly na pewno sa :-)
P.S Powodzenia ;-)

tomek.
19-04-07, 06:28
coraz ciekawiej
od kiedy to oceniamy to ile kto ma wzrostu i jak na niego dziewczyny lecą?

autora postu przez chwile nie było na forum to mu popisali, powyzywali go...

rocky_balboa
19-04-07, 07:42
sory ale on tu nie dał swoich fotek jako wysoki szczupły model, tylko dał je na kulturystyke, nie rozumiem wiec po co w ogole ktos mowi o jego wzroscie, tu sie raczej liczy muskulatura a u autora topicu jest całkiem pokaźna.

Pumping_Bobas
19-04-07, 10:13
lovelas69 troche powoli przginasz pale ale narazie jestem grzeczniutki :razz: ja wiem ze to by c.h.u.j.o.w.o wygladalo dlatego nie chce zrbic z siebie jakiegos karka tylko miec sylwetke plazowa a co do tego brania u dziewczyn to bys sie jeszcze zdziwil. rocky_balboa dzieki popieram twoje zdanie co do celu w jakim sa wstawiane tutaj fotki POZDROWIONKA :grin:

[ Dodano: 19-04-2007, 10:22 ]
Dexter1900 "Zamknij ten temat bo żal..." HEHE ciebie jest mi zal bo masz 34 w lapce a to dla mnie nie jest juz imponujacy wynik wystaw swoje foty to sie pouzalamy nad soba razem hehe pozdro :* <lol>

lovelas69
19-04-07, 10:40
hehehe ja nie mam nawet zamiaru kogokolwiek tutaj obrazac... a zebym go powyzywal to nie przypominam sobie poprostu tak mi sie nasunelo na mysl i napisalem on mi odpisal i teraz wiem juz jak jest... :-D Ze nie jest tak jak myslalem z tymi pannami :twisted:

Dexter1900
19-04-07, 15:52
Pumping_Bobas ZLE ZROZUMIALES!!
Do Ciebie Respect!! Tylko mi zal tych co sie nawzajem wyzywaja kto jest lepszy i ze do Ciebie sapia bez sensu jest ten dzial do oceniania :)) Troche moze zle napsialem i zle mnie zrozumiales :mrgreen:

lovelas69
19-04-07, 17:47
hehehe widzisz dexter nie masz co bobasowi wchodzic w doope bo i tak swoje wie :twisted:
P.S Podoba mi sie to forum :razz:

Punisher
19-04-07, 17:59
Weźcie sie odwalcie od kolesia. Bardzo fajnie wygląda. Zazdrościcie mu to nie znaczy, że musicie jechać na kolesia. Można wygłosić swoją opinię, każdą, ale nie obrażającą nikogo. A poza tym nie widze związku z tematem takich postów...
Syf robicie.
Wyzywajcie się na PW jeśli tak to was fatysfakcjonuje. :cool:

lovelas69
19-04-07, 18:01
hmm ale do kogo konkretnie kierujesz tego posta ??? mysle ze nie do mnie bo ja nie wyzywalem nikogo :evil:

Punisher
19-04-07, 18:04
Do tych, których opisałem.
Jeżeli
mysle ze nie do mnie bo ja nie wyzywalem nikogo :evil:
to znaczy, że nie do Ciebie.

maxxx1984
19-04-07, 18:07
tyle razy sprzeczałem się ze sławem ale teraz przychylam się do jego wypowiedzi trning no co tu mówić masakra.

a tak na marginesie to moim zdaniem plecy prezentują się gorzej od reszty.

ćwiczysz dopiero 1.5 roku jak pćwiczysz 3 lat dopiero wtedy różnica między plecami a resztą będzie ogromna.
zacznij ćwiczyć plecy bo przy barkach to one napewno się nie pompują one wogle w tym ćwiczenie nie odgrywają roli

pozdr.

Punisher
19-04-07, 18:12
Gallery Foto to dział komentowania wyglądu czy treningu? :neutral:

Marcin909
19-04-07, 20:10
zamknijcie ten temat tu jest 138 postów to chyba starczy bo zaczynacie sie kłucic jak na czacie :mad:

Pumping_Bobas
19-04-07, 21:20
Aha to szczere przepraszam dla ciebie Dexter1900 jestes ziomek :wink:. Spoko i dzieki dla ciebie sofok666 tez jestes ziomus i jeszcze raz dzieki za opinie :grin: .

pxrxemus
19-04-07, 21:23
ej ziomale ja cwicze juz 30 lat i jestem rzeznikiem

lovelas69
19-04-07, 21:25
pxrexemus wez znajdz sobie inne forum ze spamem

Kakashi
19-04-07, 21:26
zamykam temat ale teraz na bank dostanie ktos warna:[ napisałem ze macie pisac tylko na temat!!