PDA

Zobacz pełną wersję : biceps



mlody1144
24-01-10, 14:45
słabo u mnie z bicepsem nibu cwiczenia wykonuje w miare dobrze ale cos rosnać nie chce, co radzicie robic zeby go pogonic troche??
obecny trening to:
hantelki na przemian 2s 12-10
modlitewnik sztanga 12-10-8
sztanga na stojąco 12-10-8

szycha77
24-01-10, 15:01
Na kazde ćwiczenie robisz dwie serie?

alder
24-01-10, 15:14
3 ćwiczenia po 4 serie. proponuję zacząć od uginania o udo. wolne pełne ruchu z napinką w szczycie i wolnym kontrolowanym opuszczaniem. do zesrania z bólu.
później stań tyłem do dolnego wyciągu i uginaj. łokieć przy ciele odchylony do tyłu, ciało może być lekko pochylony do przodu. wchodzi w górne partie obu głów. na koniec dowal łamanym na modlitewniku wąsko i szeroko,. również do zesrania.

proponuję układ 12-10-10-8. i na koniec piąta wymuszona albo niepełne seria. możesz też spróbować bez progresu, tj. tym samym ciężarem 4 serie po 8 powt.

jak ci biceps spuchnie, że środkowym palcem nie sięgniesz do barku. to jest ok. chyba, że maasz już taką łapę że na sucho nie sięgasz.

3 ćwiczenia po 4 serie albo 4 ćwiczenia po 3 serie. + po min jednej rozgrzewkowej. na koniec możesz dopompować młotkami do srania z bólu. jeśli lubisz ;)

mlody1144
24-01-10, 15:18
xD mozesz to porostrzym jezykiem napisac?? :D no lape juz mam taka ze nie odstane ;D
pierwsze cwiczenie
o kolno 4 s 12-10-10-8
2
dolnym wyciag-musze zmienic bo dolnego wyciagu nie mam niestety
3 sztanga na modlitewniku wąsko i szeroko na przemian 12-10-10-8

ale o co ci chodzi z tym do zestrania?? jak napisales ze powtorzenia 12-10-10-8

alder
24-01-10, 15:24
do zesrania - ja tak nazywam gdy jedziesz serię i ostatnie powtórzenia robisz z bólem tak przenikającym, że masz wrażenie, iż jelita się samowolnie opróżnią ;)

jak nie masz dolnego wyciąga a masz regulowaną ławkę, to ustaw skos, przodem na ławce (klata na oparciu) i hantlami jedziesz.

ja modlitewnik jak robię to albo 2 serie wąsko i 2 szeroko albo na przemian; wąsko, szeroko, wąsko, szeroko. jeden ciul. choć może wymienić gryf na hantle i jechać jednorącz ma modlitewniku ......

w każdym razie najlepiej wyszukaj ćwiczenia, których jeszcze nie robiłeś.

mlody1144
24-01-10, 15:28
zastanawialem sie jednoracz na gornym wyciagu dobre cwiczenie??

alder
24-01-10, 15:35
rób jeśli nie robiłeś. pamiętaj, każde ćwiczenie, każdy kąt, to inny szlif mięśnia

maly25
24-01-10, 21:09
obwodu ramienia zbytnio nie zmienisz na bicepsie,bardziej do trica sie przyloz

Bull2
24-01-10, 21:18
3 ćwiczenia po 4 serie. proponuję zacząć od uginania o udo. wolne pełne ruchu z napinką w szczycie i wolnym kontrolowanym opuszczaniem. do zesrania z bólu.
później stań tyłem do dolnego wyciągu i uginaj. łokieć przy ciele odchylony do tyłu, ciało może być lekko pochylony do przodu. wchodzi w górne partie obu głów. na koniec dowal łamanym na modlitewniku wąsko i szeroko,. również do zesrania.

a to przypadkiem nie sa cwiczenia, ktore powodują na uwypuklenie kulki ? lepiej cos zeby lapa masywnie wygladala jak młotki albo uginanie szeroko

alder
24-01-10, 21:29
obwodu ramienia zbytnio nie zmienisz na bicepsie,bardziej do trica sie przyloz

nie pisz głupot ;))

bull, owszem młotków dużo co by rozwalić łapsko

BULLI
24-01-10, 21:46
ruznicoj cwiczenia ,nie powtarzaj treningow.