PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na zmianę tłuszczu w mięsnie



polik
24-01-10, 12:10
mam 17 lat wzrost 183 waga 88kg. mam problem ponieważ jestem jak widac gruby muszę w jakiś sposób spalić sadełko i przerobić je w delikatny kaloryfer. doadam ze mam ławeczkę z motylkiem i modlitewnikiem i ciężar około 40kg który na klate spokojnie 20 razy biorę. Jakie cwiczenia i ile razy radzicie? jaką dietę i ewentualnie jaki preparaty?

slim shady
24-01-10, 12:21
poczytaj o diecie low carb + aeroby + trening ACT

ps. nie da sie zamienić tłuszczu w mięśnie

polik
24-01-10, 13:43
zacznie biegac wiosną to schudne a może zrobic tak zacząć teraz budować mięsnie na siłę a potem jak juz spalę tłuszcz bedę jako tako wyglądal da sie tak czy te mięsnie będą wyglądały jako tako

maly25
24-01-10, 14:04
dysponujac takim sprzetem jaki masz to sory,ale kup lepiej karnet na najblizszej silowni,podpatrzysz jak inni cwicza,zawsze ci ktos cos doradzi,jednym slowem lepiej na tym wyjdziesz

polik
24-01-10, 14:26
no niestety brak dobrej siłowni u mnie w miescie jedna jest ale tam są 3 ławeczki atlas i rowerek który tez mam w doku wiec tylko pytanie jakie cykle ze sztangą robić ile brzuszków i tp

szycha77
24-01-10, 15:03
Dokup troche sprzętu bo to co masz to figa. A jak tak bardzo rwiesz się do treningu, to pompki, podciaganie, brzucho, basen i bieganko.

alder
24-01-10, 15:08
zamiana tłuszczu w mięśnie <facepalm>
kto ci to nawkręcał ? brodaty pan od wuefu ?

D3
24-01-10, 15:15
zamiana tłuszczu w mięśnie <facepalm>
kto ci to nawkręcał ? brodaty pan od wuefu ?


Zanim zaczniesz polik (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=17713) ćwiczyć to najpierw zacznij regularnie chodzić na zajęcia z biologii w podstawówce, gdyż jak mniemam tam zaczynają się podstawowe informacje o tkankach.

polik
24-01-10, 16:21
oj dobra ja tam sie nie znam na biologi a co do zamiany mase w mięsnie to nie wiem ale chodzi mi o to by spalać tłuszcz i budować mięsnie

szycha77
24-01-10, 16:30
Nie zamienisz tłuszczu w mięcho. Proponuję spalić tłuszczyk i dopiero wziąść się za budowanie masy mięśniowej