PDA

Zobacz pełną wersję : Juz sie pogubiłem



bibski
23-01-10, 09:59
napiszcie co z czym ćwiczyć i czy klatę mogę robić dwa razy np w pon i sobotę

grochos
23-01-10, 10:26
www.żal.pl

seras666
23-01-10, 10:42
możesz ale po co
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20417

sts
23-01-10, 11:36
Jak to po co?! Na dyskoteke się pewnie wybiera za niedługo chłopak!

i co znaczy ze chce cycem zabłysnąć? :twisted:

szycha77
23-01-10, 11:39
Klata+biceps czyli zestaw weekandowy, he he.

bibski
24-01-10, 12:43
poprostu mam wrażenie że klata mniej sie rozwija i po treningu nie jest tak napompowana jak inne mięsnie nie wiem może techniki mi brakuje robię tak 4 serię
1 wyciskanie na płaskiej hantle 12 12 max potem do załamania 60% max
2 -//- skos
3rozpiętki
4 wyciskanie skos w dół
dodaje 5 serie 40 % max do załamania ruchu gdzieś tu wyczaiłem taki trening :)

szycha77
24-01-10, 14:41
Zmień kolejność i zacznij od skosu +. Zmień sztangę na sztangielki. Nie ilość talerzy jest ważna a technika.
Jak chcesz robić 2 x w tyg to w pn. rób dużym ciężarem, a w pt mniejszym. Jeżeli w pn sztanga skos+ to w pt sztangielka. Poćwicz tak nie dłużej niż 4 tyg. Kapewu?

szampon87
24-01-10, 14:47
Klatka – skos ujemny, sztangielki 3 serie stałe obciążenie
Klatka - płasko, sztanga 3 serie progres
Klatka – skos dodatni, sztanga 3 serie progres
Klatka - rozpiętki: 3 serie stałe obciążenie

Do tego mam triceps.

kubaCK
24-01-10, 15:37
Zmień kolejność i zacznij od skosu +. Zmień sztangę na sztangielki. Nie ilość talerzy jest ważna a technika.
Jak chcesz robić 2 x w tyg to w pn. rób dużym ciężarem, a w pt mniejszym. Jeżeli w pn sztanga skos+ to w pt sztangielka. Poćwicz tak nie dłużej niż 4 tyg. Kapewu?

jak juz cos to w jeden dzien trening silowy a nastepny trening rozciagajacy...

szycha77
24-01-10, 15:42
To jedna z metod treningu, a jak pewnie wiesz, trochę ich jest.

BuryZenek
24-01-10, 16:15
Można jak najbardziej robić niektóre partie mięśniowe dwa razy w tygodniu ale to już zależy od Twojego organizmu czy temu podołasz czy nie ale pamiętaj jak nie masz siły to nie przeciążaj się bo trening ci nic nie da a mięsień nie będzie rósł i sam będziesz wkurzony ze trening ci nic nie dal. Wiec sam musisz sprawdzić na sobie co twój organizm potrzebuje.

bibski
24-01-10, 19:07
Tak jak radzicie myślę że będzie ok czyli zacznę od skosu w pn ciężar na maksa a w sob lżej żeby nie przesadzać zobaczymy z czasem dzięki

BuryZenek
24-01-10, 19:30
A nie lepiej w Pn i w Pt ?
Musi być jakaś przerwa na regeneracje a po sobocie niedziela i bach poniedziałek... znów klata ,radze robić ja w Pn oraz Pt ja tak robię i wszyściutko jest w najlepszym porządeczku.

bibski
24-01-10, 21:50
Niby lepiej ale mam czas tylko pn czw i sob :(
jeszcze jedno bo nie chce nowego tematu pisać czy aeroby(30 min rower) przed treningiem (redukcja) czy po ja robię przed potem brzuch i dopiero trening bo po już jestem wypompowany i mi się nie chce
co radzicie

szycha77
24-01-10, 22:46
czy po ja robię przed potem brzuch i dopiero trening bo po już jestem wypompowany i mi się nie chce
co radzicie
Trochę poplątałeś słowa ale oka:headbang:
1. BRZUCH, TRENING, AEROBY
2.TRENING, BRZUCHO, AEROBY.
3. TRENING - W PRZERWIE BRZUCH, AEROBY\

Jeżeli będziesz robić klatę w pn i sb, to długo nie pociągniesz. Pomyśl o tym.

bibski
24-01-10, 23:11
Dobra a dla czego nie 1. aeroby - brzuch- trening czy ma jakiś wpływ na efektywność, jak tak robię jestem rozgrzany i nie zajechany po jakiś 5 min jadę z treningiem

szycha77
24-01-10, 23:32
Jeżeli tak Ci się lepiej ćwiczy to ćwicz. Wolę pobiegać wieczorem niż zaraz po treningu.

nyctrainer
26-01-10, 19:49
jesli rzeczywiscie chcesz zalozyc maly podkoszulek na dyskoteke w sobote to po poprostu zrob mniej wiecej 60 push ups przed wejsciem pod prysznic..
przez kolejna godzinie bedziesz mialy fajny cut ..
jesli chodzi o klatkie mozesz trenowac tylko raz w tygodniu - tyle zeby porzadnie..miesnie klatki piersiowej to krotkie miesnie - koniecznie 2 x tyg plecy ..