PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch! może ktoś poradzi !



bartek2706
23-01-10, 09:45
-Płeć; mężczyzna

-Wiek: 20

-Waga 97

-Wzrost 177

-Co chcesz osiągnąć: spalić i choć trochę wyrzeźbić brzuch

-Staż : jeżeli chodzi o brzuch to nie mam go prawie wcale

-Inna Aktywność/Sporty: piłka nożna

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc): siłownia i dom

-Aktualna/planowana dieta. nie mam po prostu mniej jem

-Przeciwskazania Medyczne nie ma

-Suplemacja. ...


Jeżeli ktoś mógłbym mi doradzić jak ćwiczyć brzuch, bo za bardzo nie orientuje się w tym.
Ćwiczę teraz w domu mam własne hantle i zawsze rano i wieczorem robię trochę brzuchów, teraz minął tydzień jak ćwiczę fakt ze ten brzuch jest już twardszy ale, jeżeli ktoś mógłby mi napisać jak ćwiczyć i ile razy byłbym bardzo wdzięczny
Biorę od tygodnia hmbolon wiem jak to działa bo brałem już wcześniej, pisze to jako dodatkowa informacje.

bibski
23-01-10, 10:05
poszukaj w dziale dieta ( podstawa ) nic nie zrobisz bez niej min 4 posiłki nie jedz po 18 rób brzuch nawet co dziennie różne ćwiczenia ja robię 3 rodzaje spięć po 4 serie ile powtórzeń nie liczę do załamania ruchu wszyscy radzą aeroby ale jestem len i jak na razie to tylko syna ciągam biegiem na sankach :)
efekty już mam widoczne po trzech tygodniach

szycha77
23-01-10, 11:43
Obcinasz węgle i więcej wysiłku.
Wpisz na tubie "A6W" Tam jest wszystko powiedziane i pokazane.

Thunderbreaker
23-01-10, 12:44
Dla początkujących lepsze jest chyba abs II.

szycha77
23-01-10, 12:55
Jak nie spróbuje to nie będzie wiedział. Sam zdecyduj co chcesz robić. Pamiętaj o DIECIE!!!

bartek145
24-01-10, 22:37
Żeby wogole coś spalic trzeba wykonywać ćwiczenia aerobowe, długotrwałe o średniej albo niskiej intensywności i zachować ujemny bilans energetyczny. A jeśli chodzi o brzuch jest wiele programów treningowych, dużo osób poleca a6w ale warto zacząć od czegoś prostszego;)