PDA

Zobacz pełną wersję : Suplementy po terminie ważności ?



era2010
22-01-10, 16:50
Witam kupiłem kiedyś 3 suplementy ale z braku czasu ich nie spożyłem a minoł ich termin ważności Tauryny i Creatyny przeszło o rok a masxxl o 6miesiecy teraz mam trochę czasu i planuje 4tygodniowy cykl i tu mam do was pytanie czy można je jeszcze wykorzystać ?

najt
22-01-10, 17:12
Ponoc do 3 misiecy po terminie mozna brac , jezeli egzustencja sie nie zmienila i nie smierdzi. Ale oosobiście nie ma co ryzykować bo to róznie bywa.

era2010
22-01-10, 17:43
Właśnie odpieczętowałem tauryne i creatyne rozdzieliłem powlekane piguły by sprawdzić czy substancja nie jest zbrylona i okazuje się że ma konsystencje proszku nic nie smierdzi wygłada całkiem normalnie podobnie ma się sytuacja z masxxl

Symu
22-01-10, 18:01
ja tam za niedlugo robie cykl na przeterminowanym o pol roku no xplodzie ;)

ogolnie suple ktore masz sa tanie dlatego raczej kupilbym swieze, ale jak sie uprzesz to mozna jesc. gainera jedynie chyba bym odpuscil ale jak nie bedzie rewolucji zoladkowych to powinno byc ok.

Mastershammer
22-01-10, 20:27
Wcinaj śmiało, wartość białka jest taka sama!!!!!!!!!:lol:

alder
22-01-10, 21:03
już kiedyś pisałem:
jeśli jest: należy spożyć przed - to lepiej nie ryzykować
jeśli jest: najlepiej spożyć przed - wal śmiało

era2010
22-01-10, 21:28
walnołem przed snem 4creatyny 2tauryny i popiłem masxxl jak rano nie dam znać to znaczy że jestem na spodkaniu z :evil: i nie należy spożywać po terminie ważności

Lordunio
22-01-10, 22:21
walnołem przed snem 4creatyny 2tauryny i popiłem masxxl jak rano nie dam znać to znaczy że jestem na spodkaniu z :evil: i nie należy spożywać po terminie ważności

Walnąłeś przed snem tauryne??
O kur*a, będziesz miał spokojną noc... :rockon:
Następnym razem bierz trochę wcześniej, bo wiem, że Ci chodzi o transporter. :D

era2010
23-01-10, 13:26
żyje nie było żadnych rewolucji żołądkowych a to chyba oznacza ze jeszcze nadają się do spożycia ?

gangster
23-01-10, 13:50
Wypij i zobacz cos sie stanie,przeciez nie umrzesz odrazu chyba :)