PDA

Zobacz pełną wersję : Murzyn a bialy?



Smyk
25-01-07, 19:21
Czesc, mam takie pytanie. Czy to prawda, ze murzyni sa lepiej przystosowani genetycznie do rozbudowy miesni?
Dzis jeden koles wmawial mi, ze murzyn przybiera dwa razy szybciej na masie niz bialy czlowiek, poniewaz ma to w genach. :lol:
Ja mu na to, ze w historii wiecej bylo bialych mistrzow w kulturystyce. A on, ze to dlatego, bo sedziowie na zawodach byli biali . :shock:
Wiec co wy na to?
Pozdro.

Dexter1900
26-01-07, 00:30
Dziwne;p :D Moze w pewnym stopniu i mial racje ten colo ;))

Marcin909
26-01-07, 15:41
powiem ci tak moze moja co niekturzy bo napewno nie wszyscy

np. jesli ojciec ciwczy w młodym wieku to jego syn bedzie miał prezdyspozycje do cwiczeń

tak jest z moim kuzynem
i sąsiadem kturego ojciec brał sterydy i teraz jest wielki he :lol:
ojciec ma 150 matka tez cos koło tego
a on ma 196 he i ma 16 lat
w jego rodzinie nikt niemył tak wysoki

tomek.
26-01-07, 18:12
inną gęstośc mięsni mają czarni
przez setki lat natura przystosowała ich do ciężkiej pracy niewolniczej ( to tak w ramach moich rasistowskich pogladów hahaha)
mają inny stosunek włókien szybko do wolno-kurczliwych
są lepeij przystosowani do rozbudowy masy mięśniowej
zastanawiałeś sie czemu wszyscy mistrzowie pływania są biali? a sprinterzy czarni (wyjatki tylko potwierdzają regułę heh)

Marcin909
26-01-07, 20:43
hades, racja murzyni sa najszybsi ale nie najsilniejsi

Dexter1900
27-01-07, 18:51
Ciekawy temacik ;)

Smyk
28-01-07, 13:35
No to HADES czemu wszyscy mistrzowie w plywaniu sa biali?
Bo czarni maja ciezsze kosci i szerokie nosy :lol: :shock: :lol: ???

tomek.
28-01-07, 13:50
może dlatego że są czarni, nie? :twisted:

edit:
http://www.jonentine.com/reviews/cywilizacja.htm
wiem że ciężko sie czyta ale lepsze to niż nic

Smyk
28-01-07, 14:43
dzieki HADES. Wlasnie o takie cos mi chodzilo. Treraz juz wiem prawie wszystko na ten temat. I zgadzam sie z tym gosciem w 100%. Tylko zapomnial wspomniec ze czarni sa mniej inteligentni, hehe :razz: Ale to przez poprawnosc polityczna. :twisted:

rocky_balboa
28-01-07, 16:09
Skąd wiesz czy mniej inteligentniejsi, gadałeś z jakimś? Bo ja znam osobiście mądrego murzyna :P z resztą ci z tv tez sa mądrzy
co do sportów to są sprawni i szybcy bo żyją w dziczy i za małpami ganiają to już z pokolenia na pokolenia ta sprawność ze skakania po drzewach przechodzi :mrgreen:

tomek.
28-01-07, 18:17
nie ma co przygladac sie jednostka trzeba spojrzeć na cał rase

http://www.sciaga.pl/tekst/23155-24-zroznicowanie_rasowe_swiata
od akapitu zwiazek rasy z inteligencja

tylko prosze nie pisac że te badania pewnie były robione przez białych żeby oczernić( :twisted:) czarną rase

Smyk
28-01-07, 19:05
Znow Hades bardzo ciekawy artykul. :lol:

Rocky Balboa tak sie sklada, ze z wieloma murzynami gadam na codzien, bo z nimi pracuje. Ale nie na tej podstawie stwierdzilem, ze sa mniej inteligentni. Tylko przez pryzmat calej historii Afryki gdzie w kazdym kraju panuje nedza lub wojna, poniewaz chlopaki nie potrafia sie zorganizowac, pomyslec itd.(wziasc sie w garsc, hehe). Z wyjatkiem Afryki Poludniowej gdzie jest dobrze(chociaz i tak coraz gorzej). Ale ten kraj przeciez stworzyli Angole( czyli bialy czlowiek). :cool:

Ps. Nie uwazam sie za rasiste, ale swoje zdanie mam. :grin:

lukasz_g
28-01-07, 19:07
NIe wiem czy cos w tym jest, ale w koszykowce jest. Bo czarni skacza lepiej i wyzej od białych.

daniels51
28-01-07, 20:15
moim zdaniem nie ma jakies róznicy, jedyna jaka jest to kolor skóry

Marcin909
30-01-07, 10:22
daniels51, zgodze sie
my mozemy zapracowac na uwarunkowania genetyczne
np jesli ty teraz bedziesz cwiczył bedziesz jak pudzian to twuj syn bedzie miał predyspozycje do cwiczen chociasz nie koniecznie :grin: róznie bywa