PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Ćwiczyć !!



hicker94
20-01-10, 21:09
Witam !! mam 16 lat jestem szczupły i w tym jest problem bo chciał bym sobie po trenować biceps żeby był większy trenuję już z 1 miesiąc na hantelku 8kg w dzień w dzień ale popraw nie widzę chciał bym też poszerzyć barki robię pompki ale nie codzień ile trzeba tak robić pompek żeby widać było poprawę ?? Jak ćw i co jeść żeby nabrać tkankę tłuszczową :) czekam na Odp

mtm
20-01-10, 21:12
Żeby nabrać tkanki tłuszczowej :
Cola, zupki chińskie , wszystkie żarcie w proszku , majonez , sosy , chipsy , napoje gazowane , słodycze , smalec , pączki itd.itp.

hicker94
20-01-10, 21:16
ale przez ile tak trzeba się odżywiać ? odp

pablo28
20-01-10, 21:18
pompki to ci za wiele nie dadza,polecam zapisac sie na siłownie, trening to polecisz z poczatku ogólnorozwójówke a diety masz na stronie

pablo28
20-01-10, 21:19
ale przez ile tak trzeba się odżywiać ? odp

nie no nie słuchaj z tego to sam tłuszcz bedzie:yawn:

Lordunio
20-01-10, 21:19
Chłopie poczytaj, bo farmazony piszesz jakich mało.
Po co Ci tkanka tłuszczowa?!
Kiedy ma Ci ten biceps urosnąć, skoro Ty go katujesz dzień w dzień, z resztą przecież Ty musisz zacząć od podstaw.
Weź popatrz sobie na wszystko po kolei:
-Dział dieta, dieta na mase
-trening, jak nie chodzisz na siłownie, to trening domatora, jak chodzisz, to ogólno rozwojówka, albo zacznij od FBW.

Mięśnie muszę mieć na czym rosnąć (odpowiednie odżywianie) i kiedy rosnąć (dni wolne).

Maxi90
20-01-10, 21:26
A po co dwa podobne tematy w dwoch roznych dzialach?...ogolnie to nagrywaja nowy teledysk disco polo?xD(sorki za to ze powtarzam kogos slowa ale mi sie wkrecilo to i tak zaczalem mowic xD) czemu chcesz powiekszyc biceps i barki tylko?jw proponuje zapisac sie na silownie i jechac ogolnorozwojowke bo ciezarkiem 8kg takowej masy miesniowej nie nabierzesz...musisz zwiekszac ciezarki...i trenowac wszystkie partie a nie tylko bic i barki...liczy sie wytrwalosc...Nie w jeden dzien Rzym zbudowano i tak samo nie w 1 miesiac zbudujesz mase przy ciezarku 8 kg i bez zwiekszania go...

hicker94
20-01-10, 21:28
aha dobrze rozumiem wy mi się nie dziwcie bo do piero zaczynam skąd mogłem wiedzieć że nie wolno ćw w dzień w dzień ;/ dzięki

Lordunio
20-01-10, 21:30
No i tej masy nie buduj na tych chipsach, coli, czy zupkach chinskich...
Porządne jedzenie, żadne przetwory!
Ale to już wszystkiego dowiesz się w dziale dieta.
PZDR i powodzenia.