PDA

Zobacz pełną wersję : gruba szyja



bandit85
20-01-10, 12:17
witam wszystkich.mam taki problem ze mam gruba szyje(mozna powiedziec ze zlewa mi sie z twarza)i grube policzka,mimo ze nie waze duzo to wygladam jak bym na jakism cyklu byl,moje pytanie to jakie sa cwiczenia zeby zgubic ten tluszcz,dodam ze aktualnie cwicze na silce u kumpla ale nie wiem jakie cwiczenia na to .pomozcie
dz i pzdr

Micek185
20-01-10, 12:30
masz za duze otłuszczenie calego ciała zniknie ci to jak zrzucisz kilka kg sprawdzone na sobie!miałem identyczna sytuacje.na szyje nie masz jakiś konkretnych cwiczen jest jedno cwiczenie które znam ale jest tak karkołomne że nie radze go nikomu sczególnie nowicjuszom,po drugie jest potrzebny specjalny chwyt.w twojej sytuacji najlepsza jest redukcja ok tyg-2 i powinien problem zniknąc,lub poprostu masuj a zwiekszając mase miesniowa a paląc fat zatrzesz ten efekt.
pozdro

bandit85
20-01-10, 13:22
ok dzieki za odpowiedz,czyli cwiczyc a samo zniknie,slyszalem tez ze sa cwiczenia ze lezycz na plecach szyje do gory i wykonujesz ruchy glowa na bok na nie, ale nie wiem czy cos to daje?
dz i pzdr

Thunderbreaker
20-01-10, 18:55
Mam podobny problemm co bandit85, ale tylko z policzkami. Jak chudne to i policzki trochę się poprawiają, ale nigdy nie są w jakimś idealnym stanie. Poza tym nie jestem gruby. Masz dla nie jakąś radę micek

mtm
20-01-10, 19:03
Jeśli będziesz zmniejszał bf ciała , spadek będzie widać wpierw na twarzy .

Micek185
20-01-10, 19:37
Mam podobny problemm co bandit85, ale tylko z policzkami. Jak chudne to i policzki trochę się poprawiają, ale nigdy nie są w jakimś idealnym stanie. Poza tym nie jestem gruby. Masz dla nie jakąś radę micek

to samo co u autora wątku fat spala się calosciowo a nie miejscami redukcja zrobi swoje,poprostu trezba z tego i owego zrezygnowac,wiadomo że tłuszcz odkada sie najpierw na brzuchu pośladkach i własnie na twarzy później z tego bierze energie

REDUKCJA!!!