PDA

Zobacz pełną wersję : białko a zawartośc bcaa



link64
19-01-10, 22:06
mam pytanie bo szukam białka które by zawierało sporą ilośc bcaa...znalazłem syntax matrix w jednej porcji zawiera wiecej bcaa jak np. w extra z activlabu
czy dobre białko zastapi też bcaa? i czy macie jakies propozycje odnosnie dobrych białek

fallenursus
19-01-10, 22:13
iso sensation 93, dymatize elite, optimum nutrition gold whey te napewno u was sa i kazde ma duze zawartosci bcaa. jesli chodzi ci o bialko potreningowo warto zainwestowac np. w Anabolic Window, wychodzi taniej jak bys mial wszystko z osobna kupowac.
od syntraxa bym stal z daleka. kiedys wpadli z oszukiwaniem zawartosci.

Symu
19-01-10, 22:17
nie wiem w sumie jak rozumiec twoje pytanie bo BCAA jako osobny produkt ma troche inne zastosowanie niz to w białku tzn. rozni sie czasem wchlaniania. Osobno aminki typu BCAA stosuje sie wtedy keidy potrzebujemy szybkiego dostarczenia aminokwasow do krwioobiegu.

link64
19-01-10, 22:18
a co można dobrego dostac z olimp,hi teca czy treca

mtm
19-01-10, 22:20
a co można dobrego dostac z olimp,hi teca czy treca

- http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6440

MolderDist
19-01-10, 22:45
A jaka jest porcja tego białka, że ma wiecej bcaa niż Bcaa Xtra?

Przewiduje, że minimum 100 g, to teraz powodzenia w piciu na raz 100 g białka i stosowania tego np. przed i po treningu.

Nie da się tak, raz, że nie przyswoisz takiej ilosci białka, dwa, że się zakwasisz, trzy, że wyjdzie strasznie drogo.

Dlatego stosuje się aminokwasy np. Bcaa Xtra, podane w odpowiednim czasie bedą miały inne zastosowanie niż wypicie odżywki.

Symu
19-01-10, 22:59
jak szukasz bialeczka to polecam whey protein complex ale BCAA nie zastapi

link64
20-01-10, 11:01
z oblicznia wynika że w porcji 30g jest tyle bcaa co w porcji 10g bcaa extra

MolderDist
20-01-10, 12:53
Spoko jak nie zrozumiałeś wcześniejszych wypowiedzi to już Ci nie pomożemy.

ps. pozatym 10 g Bcaa Xtra to mało, chyba, że ważysz 50 kg

link64
20-01-10, 14:09
dobra....ale i tak ajkie białko wybrać konkretnie chodzi mi aby szybko sie wchłaniało nadawało sie po trenigu i o każdej porze ?

alder
20-01-10, 14:16
nitroprogen zawiera chyba niemało BCAA oraz glutaminy.

jaca666
20-01-10, 14:51
To jakiś izolat (po kilu minutach już wchłania)ale są drogie więc nie ekonomiczne,najlepiej wyjdzie jakiś matrix koncentratu z izolatem...na allegro masz tego multum i nie takie drogie bo od 50zł za kg...

link64
20-01-10, 21:00
np.może być sytrax marix lub dynamitse elite protein izolate dajcie jeszcze jakies namiary na dobre matrixy

pablo28
20-01-10, 21:12
dla mnie sprawa jest jasna, białko to jedno a bcaa to drugie. Po co niby firmy robia to odzielnie. zalezy Ci na bcaa-(zakładam ze wiesz do czego sa)- bierz odzielnie.

alder
20-01-10, 22:39
dla mnie sprawa jest jasna, białko to jedno a bcaa to drugie. Po co niby firmy robia to odzielnie. zalezy Ci na bcaa-(zakładam ze wiesz do czego sa)- bierz odzielnie.

LOL

masz rację. białko to białko a BCAA to aminokwasy. a pewnie wiesz, że białka są zbudowane z aminokwasów. wiesz tak się składa, że BCAA naturalnie występują w naturalnych białkach. a powiem ci więcej to uwierzysz. TREC np produkuje BCAA Powder oraz białkową odżywkę Nitroprogen, która - uwaga, lepiej usiądź - zawiera BCAA !!! Dżizes, can't be ?
może za rok wytłumaczę dlaczego warto kupić BCAA mimo używania odżywki białkowej zawierającej sporo BCAA.

link64
20-01-10, 22:54
dalej nie wiem :) co w koncu polecicie konkretne namiary no i żeby się szybko wchłaniało