PDA

Zobacz pełną wersję : 13 lat i Kreatyna.



Sonic
19-01-10, 19:13
Witam
Mam 13 lat 167cm wzrostu, ćwiczę tylko 2 miesiące, jestem chudziutkim chlopakiem, malo się odżywiam biore 30 na klatę...
Mam do was parę pytań.
Jakie skutki będe miał jeżeli będę brał kreatynę ? (proszę walić z grubej rury).
Wiem że będziecie mi polecali trening bez suplementów wiec powiedzcie jakieś rady dla początkujących (mogą być pomocne linki).
To tyle.
Dzięki i czekam na odpowiedzi !.


Pzdr !

Dominick
19-01-10, 19:17
jeszcze troche i wejde tu i beda pytania 8 lat i metanabol.... ja mialem inne problemy w wieku 13 lat. nie na temat ale nie wytrzymalem...

D3
19-01-10, 19:20
Od kreatyny to można umrzeć w tym wieku w najlepszym przypadku powypadają Ci zęby, więc lepiej chodź do szkoły a z siłownią daj sobie na razie spokój na najbliższe 3lata.

Sonic
19-01-10, 19:48
Tak ale...
Co mi się będzie działo jeżeli będę stosował kreatynę ?

D3
19-01-10, 20:07
Tak ale...
Co mi się będzie działo jeżeli będę stosował kreatynę ?
Tutaj masz odpowiedź

w najlepszym przypadku powypadają Ci zęby

Dominick
19-01-10, 20:17
juz po 2 dniach stosowania wlosy ci powypadaja i do konca zycia bedziesz lysy..
kolejne dni nie przyniosa nic dobrego zeby zrobia sie ciemno-zolte tylko po to zeby po miesiacu wypasc i juz nigdy nie odrosnac...
brzuch urosnie ci taki duzy ze bedziesz prosil w szkole pania przedszkolanke zeby ci pomagala zrobic siusiu bo nie bedziesz dosiegal rekoma...

Wiki
19-01-10, 20:24
Możesz sobie zrobić krzywdę nierozważnie ćwicząc w takim wieku.
Kreatyny tym bardziej nie warto brać, nic Ci nie da. Albo efekt będzie tak mały że nie zauważalny ;].

Tibex
20-01-10, 12:15
Będziesz wyglądał jak mutant po tygodniu

Sosna91
20-01-10, 12:41
troche za wcześnie wiekowo,
co do skutków to nic Ci nie powinno być, a jeśli juz to nie bedzie to zalezne od wieku tylko odczynu alergicznego wiec za pare też mogło by Ci coś być.

moje zdanie jest takie ze za wczesnie bo w wieku 15-16lat siegniesz po SAA ale odczywiscie nie moja sprawa wiec zrobisz jak uważasz.

ghetto
20-01-10, 13:28
micha micha i jeszcze raz micha a o kreatynie zapomnij... dzial dieta i czytaj co jest dobre na mase...na samej kreatynie bez dobrego jedzenia tez nic nie zrobisz...

Sonic
20-01-10, 14:06
No tak ale jak np. zbudowany menszczyzna powinien brac 8 tabletek dziennie a ja wlasnie biore 4 tabletki dziennie.

Sosna91
20-01-10, 14:15
jaką krete bierzesz? jak juz bierze to 6dziennie bierz podziel na 2 dawki w ciagu dnia

Sonic
20-01-10, 15:10
ja biorę Trec micronized 200 mesh

Sosna91
20-01-10, 15:14
nie brałem jej ale skład ma taki

"Skład:

Wartość odżywcza w 1 kapsułce /1 kapsułka (920mg)/:

Białko 118 mg
Węglowodany 0 mg
Tłuszcz 0 mg
Monowodzian kreatyny 790 mg
Wartość energetyczna 1 kapsułki: 2,01kJ / 0,47kcal"

wiec krety ma 790mg w tabsie Ty bierz 8g\ed wiec sobie policz ile potrzebujesz jej jesc ;]

Sonic
20-01-10, 15:16
czyli 8 kaps dziennie ? nie za dużo jak na mnie ?

Sosna91
20-01-10, 15:30
nie,

1000mg=1g

790mg=0,79g masz brać 8g wiec 10*0,79=7,9g

tak wiec 10caps, podziel na 2x po 5, przed treningiem i zaraz po. nie za duzo, normalnie bierze sie 10g a jak jzu bierzesz to chociaz to wykorzystaj.

Sonic
20-01-10, 15:37
Tak tylko ja chyba na moją mase powinienem brac 4/5 tego co mi powiedziałeś. A i ja bym brał 4 kaps po śniadaniu i 4 kaps po treningu może tak być
?

Sosna91
20-01-10, 15:43
a bierz jak chcesz, ja Ci napisalem jak masz brać, zrobisz jak uważasz.

Sonic
20-01-10, 15:45
ale czy mogę tak brać jak napisałem w poście powyżej, czy też będzie efekt ?
i do tego ile mam pić wody i najlepiej jaką wode ?... taką z kranu ?

Sosna91
20-01-10, 15:55
mozesz brać i 1dziennie a czy bedzie efekt, raczej nie i tak nie nastawiaj sie na nie wiadomo co. napisalem Ci jak brać

wode 3-4l dziennie, a jaką to jaka Ci pasuje.

Sonic
20-01-10, 16:00
Ok dzięki będe robił tak jak napisałes...

Tibex
20-01-10, 17:15
Nie pij wody z kranu równie dobrze mógłbyś sobie pić wodę z ścieków. W kranówie pełno niedobrych substancji dla naszego organizmu. Średnio 2l wody niegazowanej kosztuje 80gr. Czyli 1.60 zl dziennie nieduży wydatek.

A ten tekst że będziesz wyglądał jak mutant aby cię przestraszyć bo po prostu w tym wieku niezdrowe jest branie odżywek a co dopiero kreatynę. Nie pojawią się skutki uboczne jeśli będziesz pił dużo wody i regularnie ćwiczył!

Tibex
20-01-10, 17:22
Ale licz się z tym że pózniej nie będziesz już tak szybko rosnąć. Ponieważ powinno się ćwiczyć do momentu gdy już organizm sam nie może rosnąć lub przychodzi mu to z trudem. Wtedy dopiero powinno sięgnąć po kreatynę.

Tibex
20-01-10, 17:31
Ale licz się z tym że pózniej nie będziesz już tak szybko rosnąć. Ponieważ powinno się ćwiczyć do momentu gdy już organizm sam nie może rosnąć lub przychodzi mu to z trudem. Wtedy dopiero powinno sięgnąć po kreatynę. Poza tym niedługo sięgniesz po inne dopingi np. saa może kiedyś synthol i tak się wykończysz.

Podobno także od kreatyny może serce urosnąć (serce to także mięsień ) czego następstwem jest zgon.

Sosna91
20-01-10, 17:39
Tibex a co Ty tu za teorie wprowadzasz mylne? w dodatku nie mozesz napisac w jednym poscie tylko cytujesz sam siebie?

ja pije wode z kranu ale w duzych miastach gdzie jest bardzo chlorowana moze lepiej nie,.
tanie wody to to samo wiec jak juz kupowac to cos lepsze.
skutki uboczne hmm co masz na mysli? jak bedzie pil to nie bedzie? wode tak czy siak trzeba pic i koniec.

saa może kiedyś synthol i tak się wykończysz.
a co ty wiesz o syntholu?


Podobno także od kreatyny może serce urosnąć (serce to także mięsień ) czego następstwem jest zgon.

bardzo dziwna teoria, serce rozrasta sie wraz ze wzrostem masy ciała, musi byc proporcjonalne zeby dawałko rade pompowac krew wiec następstwem tego nie jest zgon.

Tibex
20-01-10, 17:42
Akurat z tym sercem to tak słyszałem. Był taki człowiek co także robił takie eksperymenty z dopingiem i w końcu serce nie wytrzymało i zgon. Gdy serce mu wyjęli było wielkości serca świni.

Ja mieszkam w małym mieście ale i tak woda z kranu jest strasznie schlorowana. Poza tym często ta woda jest przeprowadzana z starych rur a z tych rur ta woda nabiera substancji nieodpowiedniej dla naszego organizmu. Dlatego np. dzieci i nastolatkowie nie powinni pić tej wody wtedy kiedy rosną. Droższa woda ma tylko więcej minerałów.

Co do syntholu Greg Valentino wygląda po niej bardzo proporcjonalnie...

Sosna91
20-01-10, 17:50
co do wody, wodę się chloruje.Chlor- to gaz trujący, gromadząc się w organiźmie powoli go zatruwa .Chloru nie da się zlikwidować poprzez gotowanie.Dlatego by przyrządzić wodę do picia lub herbaty czy kawy należy użyć przegotowanej wody,która wcześniej postała minimum 2 -3 godziny żeby trujący chlor się ulotnił. robisz tak?

co do serca nie rozmawiamy tu o ogromnych cyklach na SAA tylko krecie.

a co do syntholu to jest to olej które po jakimś czasie jest przyswajalny przez organizm i uzywam tylko czasem przez kulturystów przed zawodami na poprawe definicji jakiegos miesnia jak jest nieproporcjonalny z tym ze nigdy nie wiadomo jak sie ulozy.

Greg Valentino swoją drogą ciekawy człowiek.

Wiechu
20-01-10, 17:52
Nie widzicie,ze po prostu ktos sobie jaja robi?Widac to odrazu a Wy jeszcze jakiemus gowniarzowi dajecie porady.

Tibex
20-01-10, 18:03
Nie mam ochoty aby przegotowywać wodę i zostawiać ją na 2-3h wolę skoczyć do sklepiku i się po prostu napić. Chociaż nie miałem pojęcia o tym że powinno się tak robić dzięki za radę na przyszłość.

Wiechu od razu nazywasz go gówniarzem. Nie za mądry sposób myślenia... Chyba zapomniałeś jak to jest mieć 13 lat. Effekty chce się mieć od razu więc nie zdziwiłbym się jakby było jeszcze z 2 tysiące takich 13 latków z kretą w domu. Przecież musi pytać jakby sam by to brał jeszcze w umiarze i niewiedzy byłoby nie za dobrze.

Sosna91
20-01-10, 18:14
wziąć i tak wezmie wiec lepiej jest pomóc zamiast prawić mu morały, takie moje zdanie.

strongwolf
20-01-10, 18:22
jak jest głupi niech bierze jak mu sie coś stanie ja wyrzutów sumienia napewno mieć nie będę

Sosna91
20-01-10, 18:27
wrzuci listek cloma na koniec i nic mu nie bedzie ;]

Sonic
20-01-10, 18:35
Z tym sercem to niestety prawda...
Nauczyciel od biologii o tym mówił.

ale jak np. bym brał krete 1 miesiąc to raczej z sercem powinno być w pożądku ?

a i nie jestem pewny czy mi się zmieści 2-3l wody dziennie...

Sosna91
20-01-10, 18:40
miesiec sercowy od krety Ci nie urosnie, urosnie od ogólnego wzrostu wagi, Suplementy czy SAA działają na mieśnie poprzecznie prążkowane a serce takim nie jest.

ma CI sie zmieniscic 2lminimum dziennie.. co do krety, ja powiedzialem juz, troche za wczesniej bo nie wykorzystaj jej dorbze i za pare lat bedziesz musiał siegnąć po coś mocniejszego ale jesli chodzi o same skutki uboczne krety to nic Ci nie bedzie, orgaznim sam ją wytwarza ale w niewielkich dawkach, ok 3g\ed jak juz jesz to jedz jądobrze a nie.

Sonic
20-01-10, 18:45
A powrócę jeszcze do tego stosowania,
W dni treningowe mam bać 5 kaps przed treningiem i 5 kaps po treningu...

a w dni nietreningowe ?

Sosna91
20-01-10, 18:49
w DNT mozesz tylko raz 5 caps badz jak masz na tyle to 5caps rano i 5caps o podobnej porze co trening.

Sonic
20-01-10, 18:52
wiem że to już moja sprawa ile wezme ale chce miec twoje zdanie,
czy te 10kaps na moją mase ciała to nie za duzo ?

ważę tylko 45kg...

Sosna91
20-01-10, 18:54
hmm powiem tak, róznie sie przyjmuje jedni biorą według wagi ze 1g=10kg masy inni ze 10g\ed bo tyle optymalnie moze przyjąć organizm. Ty bierzesz 8g i wydaje mi sie ze to Ci wystarczy, nadwyżke po prostu organizm wydali a jak juz sie decydujesz bo to Twój wybór to brałbym juz tak jak Ci pisalem.

Wiechu
20-01-10, 20:42
Sonic wiem,ze to glupkowaty wiek i jeszcze chyba niektorych spraw w swoim zyciu nie bierzesz powaznie tak samo jak podejscie do silowni.W wieku 13 lat siegasz po kreatyne gdzie jeszcze dopiero ptaszek Ci rosnie a Ty sie bierzesz dla rzeczy dla troche straszych i jeszcze po dwoch miesiacach.Chcesz byc wielki i przez wlasna glupote myslisz,ze kreatyne bedzie tym magicznym srodkiem przez ktory bedziesz jak arnold.Ciekawe za co bedziesz siegal w wieku 18 lat bedziesz musial walic porzadne cyklach na sterydach zeby Ci cos ruszylo.W Twoim wieku powinno sie wcale nie cwiczyc ale ja bede sie smial jak bedzisz starszy i narzekal na wlasne zdrowie przez glupote tylko i wylacznie swoja.

#Plan B!
20-01-10, 21:19
W Twoim wieku powinno sie wcale nie cwiczyc ale ja bede sie smial jak bedzisz starszy i narzekal na wlasne zdrowie przez glupote tylko i wylacznie swoja.

Dokładnie.

Sonic a może po prostu przez jakiś czas(3-12mieisięcy) nie będziesz ćwiczył. Nie będziesz spalał więc z dietą na masę na pewno zwiększysz wagę bez żadnych specyfików.

Lordunio
20-01-10, 21:24
Chłopie zapisz, że się na jakąś piłkę nożną, siatkówkę, czy kosza, a o siłowni pomyśl za dwa lata, o kreatynie nie mówiąć, bo to nie jest złoty środek - jak Ci się zapewne wydaje.
Poza tym, dieta i trening, bez tego to szkoda pakować się w kreatyne.

fallenursus
20-01-10, 21:47
Witam

Jakie skutki będe miał jeżeli będę brał kreatynę ?





bedziesz targac 35 na klate


ale czy mogę tak brać jak napisałem w poście powyżej, czy też będzie efekt ?
i do tego ile mam pić wody i najlepiej jaką wode ?... taką z kranu ?
z kibla lepiej sieka



Nauczyciel od biologii o tym mówił.


olej biologie calkowicie nie przydatna w tym sporcie...na twoim miejscu uwazal bym bardzej na lekcjach chemi..

bibski
21-01-10, 10:07
13lat za parę lat bedziesz mieć problemy zdrowotne np stawy ci siądą jak juz chcesz być wielki to pij mleko zdrowo sie odżywiaj szamaj witaminki dużo mięsa co do krety jak koledzy potem nie bedzie miec takiego działania dobrego i bedziesz sięgać musiał po coś silniejszego i szkodliwszego dla zdrowia

Sosna91
21-01-10, 11:57
jak juz chcesz być wielki to pij mleko

jak z reklamy :D szkoda że tak nie jest :(

Tibex
21-01-10, 12:05
Sonic wiem,ze to glupkowaty wiek i jeszcze chyba niektorych spraw w swoim zyciu nie bierzesz powaznie tak samo jak podejscie do silowni.W wieku 13 lat siegasz po kreatyne gdzie jeszcze dopiero ptaszek Ci rosnie a Ty sie bierzesz dla rzeczy dla troche straszych i jeszcze po dwoch miesiacach.Chcesz byc wielki i przez wlasna glupote myslisz,ze kreatyne bedzie tym magicznym srodkiem przez ktory bedziesz jak arnold.Ciekawe za co bedziesz siegal w wieku 18 lat bedziesz musial walic porzadne cyklach na sterydach zeby Ci cos ruszylo.W Twoim wieku powinno sie wcale nie cwiczyc ale ja bede sie smial jak bedzisz starszy i narzekal na wlasne zdrowie przez glupote tylko i wylacznie swoja.

Pięknie powiedziane ;)

Dominick
21-01-10, 14:55
lepiej kup sobie metanabol... pytaj w aptece a jak nie beda mieli to na komisariacie policji maja zawsze tylko troche drozej...

Sosna91
21-01-10, 15:07
strasznie sie nim przejęliście ;]

Ziomek paker
08-02-10, 21:33
Ja mam 14 lat, waże 60kg, 175cm wzrostu, od września cwicze prawie że codziennie po minimum 70 pompek 200 brzuszkow, 6 waidlera(pomaga ale z kreatyną lepiej by wyglądało) i 3 razy w tygodniu biegam około 3 km i tak aż do dzisiaj.Jestem nieźle zbudowany ale czegoś mi brakuje... chcę mieć więcej siły itp. I pewnie znowu bedziecie pisać że za młody... ale ja jestem taki wyjątkowy, kumple starsi na ustawki mnie biorą. I mam pytanie jaki rodzaj kreatyny bylby dla mnie odpowiedni? Prosze o odpowiedzi normalne... typu weź sie za naukę, a stopnie to ja mam niezłe.

A i sory że sie wtrącam do tematu kogoś xD:lol:

Bull2
08-02-10, 21:56
nawet nie czytam co tu piszecie, ale ten 13latek jest poyebany

Indiana
08-02-10, 22:00
Ja mam 14 lat, waże 60kg, 175cm wzrostu, od września cwicze prawie że codziennie po minimum 70 pompek 200 brzuszkow, 6 waidlera(pomaga ale z kreatyną lepiej by wyglądało) i 3 razy w tygodniu biegam około 3 km i tak aż do dzisiaj.Jestem nieźle zbudowany ale czegoś mi brakuje... chcę mieć więcej siły itp. I pewnie znowu bedziecie pisać że za młody... ale ja jestem taki wyjątkowy, kumple starsi na ustawki mnie biorą. I mam pytanie jaki rodzaj kreatyny bylby dla mnie odpowiedni? Prosze o odpowiedzi normalne... typu weź sie za naukę, a stopnie to ja mam niezłe.

A i sory że sie wtrącam do tematu kogoś xD:lol:

Niezłą musisz mieć ekipę.:twisted::twisted:

Sosna91
08-02-10, 22:12
jak to jaka
http://a.c9.fotka.pl/041/165/41165398_640.jpg

MaSlO93
08-02-10, 22:12
Ja mam 14 lat, waże 60kg, 175cm wzrostu, od września cwicze prawie że codziennie po minimum 70 pompek 200 brzuszkow, 6 waidlera(pomaga ale z kreatyną lepiej by wyglądało) i 3 razy w tygodniu biegam około 3 km i tak aż do dzisiaj.Jestem nieźle zbudowany ale czegoś mi brakuje... chcę mieć więcej siły itp. I pewnie znowu bedziecie pisać że za młody... ale ja jestem taki wyjątkowy, kumple starsi na ustawki mnie biorą. I mam pytanie jaki rodzaj kreatyny bylby dla mnie odpowiedni? Prosze o odpowiedzi normalne... typu weź sie za naukę, a stopnie to ja mam niezłe.

A i sory że sie wtrącam do tematu kogoś xD:lol:

hahah... ;) rozwaliło mnie to jak powiedziałes, że jestes wyjatkowy :lol: Opowiec nam o tym, moze czegos sie nauczymy od ciebie.
aaa, a co robisz na tych "ustawkach" ?

hans1237
08-02-10, 22:40
krzyczy ''mamusiu ratuj mnie'' albo dzwoni po karetke jak mu kumpli juz pozamiatają,kup sobie na początek chomika bo widze ze masz emocjonalne problemy

Maxi90
08-02-10, 23:14
Ja mam 14 lat, waże 60kg, 175cm wzrostu, od września cwicze prawie że codziennie po minimum 70 pompek 200 brzuszkow, 6 waidlera(pomaga ale z kreatyną lepiej by wyglądało) i 3 razy w tygodniu biegam około 3 km i tak aż do dzisiaj.Jestem nieźle zbudowany ale czegoś mi brakuje... chcę mieć więcej siły itp. I pewnie znowu bedziecie pisać że za młody... ale ja jestem taki wyjątkowy, kumple starsi na ustawki mnie biorą. I mam pytanie jaki rodzaj kreatyny bylby dla mnie odpowiedni? Prosze o odpowiedzi normalne... typu weź sie za naukę, a stopnie to ja mam niezłe.

A i sory że sie wtrącam do tematu kogoś xD:lol:

No wyjatkowy naprawde jestes:)Ty naprawde to wez sie za nauke mimo dobrych stopni a nie na ustawki sie wybieraj...a jak juz chcesz sie bic to sie zapisz na jakies karate czy cos w tym stylu i pokaz ze naprawde cos potrafisz...Widze ze narcyzm sie u ciebie przejawia "Jestem nieźle zbudowany","jestem taki wyjatkowy"-to moze zapodaj jakies foty to ocenimy czy jestes tak "dobrze zbudowany" i "wyjatkowy" bo sa goscie na tym forum napewno lepiej wygladajacy i sie tym nie podniecaja tak...Eshh to "bezstresowe wychowanie"...coraz wiecej takich...

Sosna-skad zes to zdjecie znalazl?:yawn::yawn:clap

sl4by
08-02-10, 23:31
Haha zdjęcie mnie rozwaliło... haha "ja to ten najszerszy w żółtej koszulce" haha nie ekipa a banda buraków... Jak sie tak dobrze bijesz zapisz sie do jakiegos klubu sportowego i zdobadz jakies mistrzostwo... Niech napisza o Tobie książke lub nakręca film w tedy udowodnisz ze jestes naprawde wyjatkowy... Widziałem i słyszałem wiele ale o ustawkach z 14latkami... Jak dojdziesz do 1000 pompek w 1 serii i 2000 brzuszków to wez monohydrat. Pozdrawiam xD

fallenursus
09-02-10, 00:10
Scooter coraz bardziej popularny na tym forum:)

Ziomek paker
09-02-10, 18:49
Ale zrąby z was, ja sie opisałem tylko.Nie wiem jaki rodzaj kreatyny sobie zamówić i chciałem żebyście doradzili . Hans1237 chłopie żal mi cie, mocny to ty tylko chyba kurwa w gębie. Jak ktoś nie wie co sie na ustawkach robi to normalnie ja padam. Ale zjebane forum same debile. Jak ktoś z okolic Dąbia to wie jacy jesteśmy!:twisted::twisted:

Sosna91
09-02-10, 19:31
Ale zrąby z was, ja sie opisałem tylko.Nie wiem jaki rodzaj kreatyny sobie zamówić i chciałem żebyście doradzili . Hans1237 chłopie żal mi cie, mocny to ty tylko chyba kurwa w gębie. Jak ktoś nie wie co sie na ustawkach robi to normalnie ja padam. Ale zjebane forum same debile. Jak ktoś z okolic Dąbia to wie jacy jesteśmy!:twisted::twisted:

hahahahahahahahahahhahahhahahahhahahahahahah moge tak dluzej hahahahahahhahahah dobra koniec.

Ziomek to niestety my mocni tylko w gębie jestesmy bo wyroślismy juz z tych szczeniackich zachowan ;] dobrze ze nie jestem z okolic Dąbia bo bym mial juz pewnie przerąbane bo moje IP juz pewnie namierzył. ufff cale szczescie,

a i pamietaj ze wszystko jest dla ludzi ale jesli ktoś juz przed koksowaniem czy suplementowaniem jest debilem to po bedize jeszcze większym ;] wez sobie to do serca i życze dorastania i zrozumienia pewnych rzeczy, dziękuje dobranoc.

Ziomek paker
09-02-10, 19:33
a foty tu nie wiem jak wstawić

Ziomek paker
09-02-10, 19:37
człowieku raz sie żyje ! i ja chce sobie życie wykorzystać.

D3
09-02-10, 19:39
Nawet małpa wie jak się zamieszcza zdjęcia na tym forum. Wracaj do szkoły, bo zamiast ilorazu to będziesz miał iloczyn inteligencji.

Ziomek paker
09-02-10, 19:43
daruj sobie komentarze, pojebane forum ;/ nara

D3
09-02-10, 19:47
No to zmiataj do swojego chłopaka, już cię tutaj nie ma.

Młody
09-02-10, 20:07
kurde sosna jako jedyny podszedł do tematu w miarę poważnie. Chłopie po co ci ta kreatyna było lepjej iść i kupić tuńczyka, ryż, banany itp no ale Twój wybór. Ten co pisał o jakimś zgonie i panu o biologi pozdrów pana powiedź że jest idiotą. Uwielbiam teorie nauczycieli szczegulnie tą że zaczynasz od marichuany a kończysz na heroinie pod mostem i ganja silnie uzależnia. Pierwsza działka jest za darmo :D. A teraz jeszcze że od kreatyny się umiera czyli w aptekach sprzedają średki na zgon !!!!

xxmłodyxx
10-02-10, 18:20
to ze wezmieez to nic cie sie nie powinno stac.. U nas był taki przypadek ze koles chował mete w pudełku po tik-takach i mu brat zjadł(10lat) całe pudełko naraz...i było potem "pompuj bo zdechniesz"...ogólnie to zacznij ćwiczyć, popraw techniko itd

Indiana
10-02-10, 19:16
Ustawka
Dąbie Wypierdziny vs Żwirki Gynstymiód
10 na 10 granica wieku 15 lat
xD

I koksie nie bądź taki przemądrzały bo nie jeden z forum wie pewnie coś więcej o sprawach które poruszasz.

Młody
10-02-10, 20:24
chłopie na ta ustawkę to ja sam mogę wpaść na całą Twoją ekipę zobaczycie samochód i się obsracie.

xxmłodyxx
10-02-10, 20:34
Ziomek paker (http://www.e-kulturystyka.info/../member.php?18021-Ziomek-paker) jestes wyjątkowy? hehe dobre...nastepny co cwaniakuje ty,m ze na ustawki chodzi