PDA

Zobacz pełną wersję : Biceps na modlitwniku



Plaro
19-01-10, 18:47
Gdy ćwiczę na modlitewniku to bolą mnie zginacze, biceps też ale wiele bardziej w miejscu zgięcia ręki. Gdy dotknę ręką to bardziej ciepłe jest miejsce na zgięciu niż na bicepsie, czy to normalne ?

Thunderbreaker
19-01-10, 18:59
Nie ćwicz na razie na modlitewniku. Jeśli ćwiczyłeś bicepsa prostą sztangą to również zmień ją na łamaną.

Ezachiel
19-01-10, 19:03
porzadna rozgrzewka!

Plaro
19-01-10, 19:05
Ćwiczę już z pół roku na gryfie łamanym stojąc to chyba już mogę poćwiczyć na modlitewniku.

szycha77
19-01-10, 23:38
Jak wyżej, rozgrzewka!!! Rozciągaj mieśnie i stawy po treningu, mi to pomaga. Nie prostuj do konca rąk - za duże przeciążenie stawów. Nie rob po pół roku tego samego ćwiczenia, zmieniaj co miesiąc - dwa lub co trening. Wyczuj mięśnie które ćwiczysz.

Micek185
20-01-10, 12:24
robiąc dobrą rozgrzewkę przed cwiczeniem nakrwisz łapy a ciśnienie krwi rozszerzając naczynia krwionośne usztywni ci staw na tym polega prawidłowa rozgrzewka
po drugie technika cwiczenia,opuść tak łokcie na oparciu zeby przy zgięciu łapy łokcie nie zapierały ci sie zbyt o podpore,pewnie masz regaulacje w modlitewniku
Co do cwiczen staraj sie na każdym treningu robić co innego w cwiczeniach bicepsa znaczenie ma tylko ustawienie nadgarstka bo pracuje tu tylko 1mięsień więc gryf łamany,prosty,hantle,dążek,linki wyciąguuchwyty i masz zamienniki na kilka tyg treningu a efekty gwarantowane,
pozdro

KOWAL86
20-01-10, 12:39
ja miałem podobny problem na modlitewniku tylko że mnie nie bolały mięśnie przedramion tylko kości,więc przestałem ćwiczyć na modlitewniku nie wiem do tej pory czemu mnie bolało

Micek185
20-01-10, 12:44
modlitewnik to w ogóle ch*jowa sprawa bo zbyt ogranicza ruch,Kowal a ciebie kości bolały od ciężaru w sumie tylko na łokciu się trzyma wtedy łapa i gnie stawy,ja już wywaliłem modlitewnik czasami tylko robie jednorącz młotki bo wtedy ładnie wchodzi.

Plaro
20-01-10, 14:40
Ja prostuje ręce do końca i to jest ten problem pewnie. Jak dla mnie to modlitewnik jest super sprawa, tylko trzeba jeszcze technikę odpowiednią złapać i powinno być dobrze.

szycha77
20-01-10, 14:44
To NIE prostuj. Szkoda stawów. Pozdro.