PDA

Zobacz pełną wersję : czy brać stack kreatynowy jeśli wypadają AŻ 3-4 DBT pod rząd?



Bart3miasto
18-01-10, 07:46
Witam
Jak w temacie..jeśli wypadają mi aż 3-4 DNT pod rząd to czy warto brać w te dni stack ? Czy nie brać w te dni i powrócić do branie w DT bo po prostu szkoda czy brać ,żeby dostarczać kreatynę i inne składniki regularnie?

Sosna91
18-01-10, 10:58
to lipny ten plan masz, bo pozniej cwiczysz kilka dni pod rząd co tez nie jest raczej dobrym pomysłem, pokaz swój plan to Ci doradzimy czy warto.

niewula
18-01-10, 16:12
nie wiem co tymasz za plan.

Bart3miasto
18-01-10, 16:33
staram się robić podział DT/DNT itd np :
pon.klatka+triceps
wt. wolne
śr. barki+biceps
czw. wolne
pt.plecy
sob.wolne

Niestety mam taka pracę ,że nie ma mnie poza domem nawet tydzień. jak jestem w trasie to i tak staram się zrobić trening gdzieś poza domem ,ale jak się nocuje gdzieś w motelu albo przejedzie 300-400 km to niestety wychodzą 3 4 DNT pod rząd.
p.s Mam na myśli stacki przedtreningowe typu Shock Terapy,Nitrobolon czy Kreaplex który właśnie biorę

Sosna91
18-01-10, 18:28
oo kolega styl plażowo dyskotekowy ;] bo nóg to juz nie warto co? ;p no nic nie moja sprawa, co do boosterów to możesz przed treningiem kupic sobie jakiś, Shock terapy, xplode bądz jakiś inny bo to i tak tylko w DT bedziesz brał.

Bart3miasto
18-01-10, 18:37
..z tymi nogami to trochę masz rację ;), na razie i tak góra za mała.
..właśnie taki booster mam na myśli. Tylko znowu czy dawki kreatyny nie będą za małe,jeśli będę brał tylko w DT (i tu znowu ta przerwa 3-4 dniowa)Jestem tu nowy i zaskoczyło mnie jak wiele supli łączycie naraz, wcześniej się zastanawiałem mono czy stack? Następnym razem to połączę.

Sosna91
18-01-10, 19:57
Ty nie robisz cyklu na krecie tylko bierzesz booster przed trenigiem wcelu wiekszech checi i motywacji to treningu. skład to nie tylko kreta w nim.

Maxi90
18-01-10, 21:31
To ja zadam podobne pytanie tutaj zeby nie smiecic na forum...moj plan jest troche dziwny a raczej teraz sie zrobil taki...
Pn:Klata+Bic+przedramie
Wt:Barki+szrugsy
Śr:Plecy+Tric
Czw:wolne
Pt:I tu jest problem:albo nogi albo tez wolne(czesto w piatek wracam do domu na weekend-student-i nie ma kiedy na silownie isc)
Sb:wolne
Nd:wolne

czy moge brac clouta w DNT(jak jest ich 3-4) zeby dostarczac kreatyne czy nie?bo mam jeszcze No-xploda ale to jest przed treningowy wiec leci tylko w DT...bo wlasnie sie nad tym zastanawialemczy ma to sens...

Zeby nie spamowac...Shocka mozesz kolezko brac bo tak jak ci napisali juz to jest booster ktory bierzesz w dt tylko