PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja



D3
17-01-10, 19:57
Panowie tak sobie wybiegam myślami parę miesięcy do przodu... przeglądałem parę treningów, które można by robić w okresie redukcyjnym i w sumie jestem ciekaw czy któryś z Was by mi czego nie polecił? Może być coś, co przykuło Waszą uwagę albo trening z którego sami byliście zadowoleni jak niszczyliście fat :happy:

Najlepiej jakby trening był 3dniowy, ale 4-5dniowe też mogą być.

slim shady
17-01-10, 22:18
superserie + ćwiczenia z dużym cięzarem wielostawowe.

najt
17-01-10, 22:27
możesz też pomysleć o hst ewentualnie.
lub HIIT

bulitto
17-01-10, 23:18
on pisze o planie treningowy a ty o aerobach...

najt
17-01-10, 23:24
on pisze o planie treningowy a ty o aerobach...

zamiast "lub" miałem dac "+"

my bad ;F

fallenursus
17-01-10, 23:47
zamiast "lub" miałem dac "+"

my bad ;F

yeah right..

Narg nie zmieniaj treningu jesli jakis na ciebie dziala. pozmieniaj sobie co najwyzej kilka cwiczen,lub kolejnosc ich wykonywania.Dieta i aeroby cie potna.:smile:

Micek185
18-01-10, 00:01
wycinka to wycinka robisz dalej taki sam trening ale dajesz mniej kalorii obcinasz tłuszcze i stopniowo zwiekszasz aero to ci wystarczy później jak już zrzucisz fat układasz plan na nowo jak masz dużo czasu to układsz trening jedna partia jeden dzien wpierdalasz powiedzmy 4-5cwiczen izolowanych i szybko zdobędziesz ładna definicje,oczywiście aero dalej lecisz.kiedy zamierzasz zacząc?

jaca666
18-01-10, 13:52
Narg dawaj relacje z fotami itp...
Ja się tez szykuje wiec może zacznę...bo teraz jest lipa na maxa w tamtych relacjach...

Micek185
18-01-10, 16:14
mea culpe myslałem o jednym pisałem drugie:D
Jaca zajrzyj dzis do relacji moja znów rusza pozaliczałem kolokwia:twisted:

D3
18-01-10, 16:52
Narq może zrobisz relacje? :P

Narg dawaj relacje z fotami itp...
Ja się tez szykuje wiec może zacznę...bo teraz jest lipa na maxa w tamtych relacjach...


Już jedną relację z redukcji robiłem niecały rok temu we współpracy z bullet'em a mentorem był fallenursus. Była to redukcja na CKD i wtedy powiem, że ładnie mi oponka zeszła :)

Na razie nie chcę robić relacji z fotami, bo uważam, że nie mam się czym specjalnie chwalić :(. A jak się samemu nie jest zadowolonym to co dopiero dawać fotki do oceny innym. Wszystko mi przychodzi wolno w tym sporcie.

Mogę ewentualnie zrobić relację bez fotek...chyba, że jakimś cudem pod moją warstwą tłuszczu są super gęste i duże mięśnie :surprised:

KOWAL86
19-01-10, 12:48
a może masz niską samo ocenę, jak będzie dobrze to cię chłopaki z forum podbudują na duchu.