PDA

Zobacz pełną wersję : chcialbym kogos prosic o POMOC



raffy 22222
16-01-10, 22:33
A WIEC WAZE OKOLO 101,5 KG WCZESNIEJ JAK MIALEM 15/16 LAT WAZYLEM 130 KG OKOLO POZNIEJ I WLASNIE WZIELEM SIE ZA SIEBIE MAM TENDECJIE DO TYCIA JAK WAZYLEM 80 KG MOJ BRAT KTORY TRENUJE MOWIL MI ZEBYM JADL CHIPSY ITD ZEBYM PRZYTYL I PRZYTYLEM NIBY I MIALEM WIEKSZE OSIAGI ITD TZN ROBIELM SERIE 90 KG ALE DUZO MI WESZLO TLUSZCZU I STAWY MIE ZACZELY BOLEC NIC NIEBIORE KIEDYS JAK MIALEM 15 LAT XPnada wizlem ale sie glodzilem I POGORSZYLY MI SIE WYNIKI W TEJ CHIWLI WLASNIE WAZE 101 KG MAM 38 W LAPIE I POSTANOWILEM ROBIC TRENING BOKSERSKI BO BOLA MIE STAWY CODZIENNIE LATAM 100 PIETER BO MAM ZNOW PROBLEM Z MASYWNYMI NOGAMI ROBILEM NIMI SERIAMI 100 KG A PO 2 MOJ OJCIEC BYL CIEZAROWCEM IJEGO WYNIK TO 270 KG NA KLATE PROBISL BYM KOGOS KTO SIE ZNA O POKIEROWANIE CO MAM ZROBIC MOJA DIETA TO WSTAJE JEM MLEKO Z PLATKAMI OSIANYMI W SZKOLE JEM KANAPKI Z CHLEBEM PELNOZAISNISTYM I JAKAS TAM KRAKWOSKA WRACAM DO DOMU JEM GOTOWANE PIERS Z KURCZAKA Z RYZEM POZNIEJ CWICZE CWICZE 6 DNI W TYGODNIU TZN 1 DZIEN ROBIE 10 SERI PO 12 POMPEK NA TAKIM URZADZENIU PUSH UP PRO I POTEM SZTANKIEGLAMKI SIE ROZCIAGAM I POTEM TRICEPS TAK Z TYLU BIORE RECE I SIE ZGINAM POZNIEJ JEM ZUPE BO MUSZE NIESTETY POTEM IDE NA SCHODY LATAM 10PIETER ZEBY SCHUDNAC NA NICH POTEM WRACAM DO DOMU JEM OTREBY Z 4 SERKAMI WIEJSKIMI I POZNIEJ ROBIE PRZYSIADY BO CHCE ZEBY BYLE CHUDE PORISL BYM O POMOC KOGOS KTO SIE ZNA I MIE POKIERUJE MOJ BRAT CO PRAWDA BRAL MIETKI I WAZYL 138 KG ALE NIETLUSZCZU BYL MASYWNY ALE MI NIEDORADZI BO UWAZA ZE TO NIEDLA MIE ITD PROSZE O POMOC LICZE NA JAKIGOS EKSPERTA DZIEKUJE Z GORY PROBISLBYM KONKRETNIE O WYPISANIE CWICZEN I JESLI MOZNA DIETY

raffy 22222
16-01-10, 22:43
A sorki za zle skonstruowana wypowiedz i pomylilo mi sie ojciec bral 270 ale na nogi jestem nowinciuszem na tym forum dlatego robie bledy i chodze codzinnie 100 pieter moze troche wiecej po bloku bo mam 10 pietrowe wiec naparzam 10 razy niestety

Paker666
16-01-10, 22:44
strasznie ciężko sie to czyta...

raffy 22222
16-01-10, 22:44
Wiem przerpaszam bo duzo mam do powiedzenia ale z polaka mam2 i trodno mi to wyrazic

fallenursus
16-01-10, 22:45
przestan chodzic po schodach i zacznij chodzic doszkoly.
przepisz to pozadnie bo sie czytac nie da

raffy 22222
16-01-10, 22:55
Oki to jeszcze raz kiedys wazylem okolo 135 kg bylem gruby poziej schudlem do 80 nastepnie brat mi mowil zebym jadl i sie nieprzejmowal ze wyglad sam przyjdzie to jadlem i przytylem do 101kg ale robilem seriami 90 kg ale zaczely mie stawy bolec wiec chcialem odpuscic sobie mym kolejnym problemem to nogi mam zbym masywne nie grube masywne dlatego zaczelem chodzic po schodach zeby wyrzezbic i robie tera trening bokserski tzn pon,czwartek,sobota cwicze z pilka lekarska i sie podciagam a we wtroek piatek niedziela robie pomki i robie rozpietki w powietrzu hantelkami i uginam tricepsy na taborecie codzinnie chodze po schodach 100 pieter moja"dieta" to snaidanie platki owsiane w szkole kanapki pelnozairniste z krakowska na obiad gotowane pierski z kurczaka z ryzem okolo 20 zupa bo musze jesc potem ide wlaasnie na schody pozniej jem 4 serki wiejskie plus otrby moim calem jest shcudniecie z nog tzn ich wyrzezbienie i rozbudowa gornych czesci ciala zaraz powiecie ze sie nie da bo sie chudnie roznomiernie ale jak chodze po schodach to rzebnie nogi ale moglbym robic trening jakis na mase gorych czesci ciala malo seri duy ciezar ?

mtm
16-01-10, 22:57
Ja nie wiem i tak co tu pisze ...

raffy 22222
16-01-10, 22:59
Dobrze to co mam ci powiedziec zebys wiedzial?

mtm
16-01-10, 23:01
napisz nurtujące cie pytania , od myślników .

Indiana
16-01-10, 23:04
Kropki , przecinki , duże litery , zwroty grzecznościowe , składanie zdań , przejrzystość. Popraw to , wtedy Cię zrozumiemy. :happy:

raffy 22222
16-01-10, 23:06
-co musze zrobic zeby schudnac na nogach i rozbudowac gore tzn klate lape brzucha niewcwicze bo mam wklesy mimo ze waze 101kg mam rozbudowane nogi strasznie mam 175 cm wzrostu mam troche klaty i lapy ale to i tak nieprobopcjonalnie wyglada

-co zrobic z tymi nogami chodzac 100 pieter schunde na nogach czy przytyje mi sie zdaje ze schudlem niewchodzielm w rozmiar 36 spodni a teraz wchodze ale znow mi sie zdaje ze na gorze schudlem lapa i klata

raffy 22222
16-01-10, 23:08
jesli chodzi o grzecznosciowe to juz prosilem:smile: a co do interpunkcji jestem dyzlektykiem :pp

mtm
16-01-10, 23:20
Po pierwsze to kręć aeroby/interwały + dieta redukcyjna . Jeśli chcesz zgubić sadło a po redukcji buduj górę .

diete znajdziesz w podwieszonych .

co do aero
- http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24563
skorzystaj z tabelki ...

raffy 22222
16-01-10, 23:28
ej przepraszam bardzo ale ja nie mam "sadla" jak juz to mam skore nienaciagnieta bo jak wazylem 135kg i w niecaly rok wazylem 80 kg to skora sie rozciagla chodzi mi o pozbycie sie nietyle co tluszczu co skory na nogach bo koledzy i brat mowi ze mam jak ciezarowiec nie mam obtluszczonych tylko masywne a co do brzucha to mam wklesly mam 80 w pasie a w nogach niewiem ale musze pasek dobrze dociskac zeby niespadaly a na nogach sa obcisle

mtm
16-01-10, 23:34
Rozumiem że chodzi o luźną skórę , Buduj masę a z czasem mięcho ja naciągnie ...

raffy 22222
16-01-10, 23:40
dziekuje za odpowiedz ale jak ja buduje mase to wchodzi mi w tluszcz mie to tak drazni i nie ma zandych ciochow na mie dlatego sie zdecydowalem na boks zeby byc nieco chudszym a tez silnym ale w boksie nogi to podstawa i chcialem miec w miare chude a jak ja robie na mase to mam wiecej sily itd ale sie mecze po przebiegncieciu kilka metrow juz waze 101 kilo a jak zaczelem na mase to doszlem do 110 kg mialem niby z 41 w lapie ale niewyrzezbione ale znowu szerokos nog mi urosla niechodzi mi o rzezbe chodzi mi o to zebym byl zwinny i ladnie wygladal i przy okazji uderzenie mocne wiem ze to trudno zrobic dlatego zwrocilem sie na to forum myslalem ze ktos mi pomoze

mtm
16-01-10, 23:42
Nie wiem chyba chipsami to mase budujesz ...
skoro cie zalewa tłuszczem , dla mnie to jest jakaś brednia , skoro tłuszcz idzie w nogi a miesien stoi .

raffy 22222
16-01-10, 23:49
no nieweim mam jakas dziwna genetyke niejem juz chipsow teraz na sniadanie jem mleko plus owsianke w szkole kanapki z chlebem wielozbozowym na obiad gotowana piers z kurczaka z ryzem i salatka pozniej cwicze po cwiczeniaach jem 3 banany, o 20 godzinie musze jsc zupe bo starsza tak kaze okolo 21 chodze po schodach okolo 21.40 jem 4 serki wiejskie i otreby i mieszam je z owsianka ale bez mleka. kiedys jak robilem wlasnie mase wypijalem 3 litry mleka dzinnie 2 duze kefiry jadlem duzo ale mi to w tluszcz poszlo narazie wlasnie jak widzisz pozbywam sie tluszczu ale z 2 strony jak pozbywam sie tluszczu to tez miesni

Micek185
17-01-10, 14:07
skoro jest jak mówisz to rób te swoje 100pięter,wieczorem idz i zrób jeszcze dodatkowo bieg ok 10km,zamień chipsy na dobrą dietę którą znajdziesz w dziale dieta tam masz podane przykładowe diety i napewno coś dla siebie znajdziesz,jesli naprawde masz takie zbudowane nogi to rób cwiczenia izolowane wtedy ładnie uwidocznisz miesnie,tylko błagam cie nie zostawaj przy zwoich bawykach żywieniowych bo nigdy nie zrzucisz tego fatu!

raffy 22222
17-01-10, 14:15
nie nie juz niejem chipsow itd jem zdrowo gotowane biegac tez biegam i robie przysiady slyszalem ze jak sie dlugo chodzi ze srednia szybkoscia to sie rzezbi a nogi Dzieki za odpoiwiedz:-)

Micek185
17-01-10, 14:21
musialbys robic dziennie po 50km zeby miec nogi jak modelka...
wpisz w wyszukiwarce trening redukcyjny,redukcja wtedy bedziesz miał juz pełne kompedium wiedzy,
pozdro

ghetto
17-01-10, 15:04
ile masz teraz lat? bieganie po schodach przy masie 101kg i wzroscie 175cm to nie wiem czy taki dobry pomysl na Twoje stawy...

raffy 22222
17-01-10, 20:40
18 lat dzwigalem juz na nogi po 15 seri 20 powtorzen po 100 kg codziennie i nic mi nieposzlo moze trocheslcchudlem chccialem przez katabolizm je spalic i zeby byly chude ale tam dzieki na odpowiedz niebede raczej 50 km biegac bo takiej kondychy to nie mam a po 2 cwicze troche boks wiec cchialem gore rozbudowac zeby miec mocne uderzenie wiecie jak to jest :-) niewiem za jakis czas chcialem wziasc jakies mietki ale to jak bede mial z 25 27 lat bo probuje caly czas naturalnie cwiczyc bralem kiedys xpanda ale mi niepomogl bo niemialem diety i sie glodzilem tam wlasnie co moge zjesc jak np jestem glodny jem serki wiejskie to jest dobre? bo z tego co wiem jak jest duzo bialka w diecie to spala tluszcz? z gory dzieki za odp

raffy 22222
17-01-10, 20:49
aha i jescze jedno jak ja ide na schody albo oprzysiady robilem to zakladalem 5 par dresowych spodni zeby wypocic nogi same a gore zakldalem koszulke zeby gora klata i lapa niespadla dobry byl to pomysl czy niezabaardzo:-)

mtm
17-01-10, 21:28
Jeśli odizolujesz skórę od powietrza to stracisz tylko większą ilość wody z organizmu ...
Moim zdaniem średni pomysł .

fallenursus
17-01-10, 22:58
1.opisz mi dokladnie jak przebiega twuj dzien.
2 o ktorych godzinach jesz i co i w jakich ilosciach.
3 o ktorej sie budzisz, chodzisz spac.
4 jak przebiega twuj trening,ile czasu ci on zajmuje i jakie cwiczenia wykonujesz.(rowniez aerobowe)
5 czy chodzisz do szkoly(pracy) ?jesli tak w jakich godzinach.?
6 wiek/aktualna waga/stan zdrowia
7 bierzesz jakies suplementy diety?jesli tak jakie?kiedy ostatnio brales?
jesli mozesz dobrze by bylo fote jakas moze byc na pw calego ciala.
zajme sie toba jesli odpowiesz na ww pytania w podpunktach tak zebym zrozumial.

raffy 22222
18-01-10, 16:00
dzieki:-) a wiec wstaje o 6.10 jem platki owsiane z mlekiem i serek wiejski potem bigam do szkoly sobie okolo 1km w szkole jem 2 kanapki czasem 4 chlep pelnoziarnisty zkrkowska wracam do domu to jest roznie ale okolo 16.30 jestem w domu najczesciej tez biegam jak wracam jem gotowana piers z kurczaka z ryzem lub ziemniakami i surowka potem cwicze to znaczy w tym momecie jedego dnia cwicze pilka lekarska 10 kg rzucam ja do gory 5 x20 potem ja podnosze jedna reka na barki 5x20 pozniej biore 15 kg i wypycham je przed siebie 5x12 a drugiego dnia robie pompki na push up pro 10 seri o 12 stymuluje uderzenia reka 4kg walka z cieniem i uginam tricepsy na taborecie 4 x12 i takie cwiczania robie na przemian bo mam problem ze stawami w rekach w srode odpoczywam ale biegac biegam cwicze okolo 40 -60 mintu o 17,20 mam korki z lekcji po korkach biegam do dziewczyny tez o 20 jestem w domu musze jesc zupe bo mama kaze potem o 21 ide na schody latam 100 pieter okolo 21.40 wracam jem 4serki wiejskie i cala paczke otrebow pozniej robie 10 seri po 20 powtorzen przysiadow zeby mi spadly te nogi bez ciezarow wlasnie uwazam to za aeoroby duzo poworzen duzo seri o 22 kapie sie i ide spac mam 18 lat waga 101 kg przybieram szybko na wadze moglbym w miesiac ze 120 kg wazyc jak bym znow sie tak zajadal jak kiedys kiedys to wogule wazylem 130-135 kg pozniej po roku 80 kg jak mialem 15 lat bralem xpanda tlyko i wylacznie ale sie glodzilem wiec niebylo zadnych efektow bo nieznalem sie kompletnie na cwiczeniach z fotka to mam problem bo mam gorna klate dobrze bo robielm juz serie 90 kg juz wiecej moglem ciezarow niemialem a dol dziwnie wyglada abrzuch mam wklesly niemam prawie brzucha jak juz to skora nogi mam maswyne i w umisenione ale tez tam sporo skory jest ale w moim otoczeniu kazdy ma chude nogi i sadze ze to ladnie wyglada a nie takie kolosy koledzy mi mowia ze mam jak ciezarowiec dzieki za przeczytanie tego:-)

raffy 22222
18-01-10, 16:11
aha i mam 38 w rece ale nie mam za dorbej rzezby czasem jak mam wolny dzien np w sobotne ciwcze sam boks wale w sciane zeby miec mocne kosci i sie rozciagam szpagat robie i takie tam bo nielubie w wolne dni spac wczesnie wlasnie jak mialem 15/16 lat to chaielm byc duzy i wyrzebiony jak ci kulturyci ale pomysalem ze co mi po tym jak ktos jest duzy itd jak jest wolny wiec wole ladnie wygladac itd ale jak bdz sie mialo wiecej lat gdzie niejest juz produkowany tesostreron to sie wezmie deke bo to nie blokuje bardzo przysadki mozgowej i jest bepieczne mialem juz 41 w lapie ale duzo tez tluszczu wiec to sie nieliczy wazylem wtedy 110 kg i robie trening typowo na mase moj brat jak wziol mete to wazyl 138 kg i mial 45 w lapie niebyl gruby itd mniale strasaznie rozbuowane plecy do tej pory ma ale wlasnie nogi ma szczuple a gore rozbuowana i w sumie tak chcialbym wygladac a nie jak teraz nogi masywne gora tez ale mi sie to niepodoba zbynio wolalbym byc na gorze wiekszy:-)

fallenursus
19-01-10, 00:35
stary juz od poczatku olewasz wysilek a nawet jeszcze nic nie zrobilismy. prosilem napisz w punktach zebym to dobrze zrozumial.i nie interesuje mnie twuj brat,ciotka,pies czy ziomal z podworka, chesz pomocy wloz w nia cos od siebie.

raffy 22222
19-01-10, 16:57
1) wstaje o 6.10 jem sniadanie mleko z platkami owsianami biegne do szkoly 1km w szkole jem okolo 3 kanapek z pelnowartosciowym chlebem wracam tz bigam 1km o 16.20 okolo jem obiad piers z kurczaka z ryzem i suruwka potem cwicze tak do jemk z 3 banany 17.20 potem nauka 2 godziny potem biegam okolo 2 km wracam do domu okolo 20 jem zupe pozniej o 21 chodze 100pieter wracam o 21.40 jem 4 serki wiejskie i otreby lub platki owsiane i ide spac o 22
2) jem o 6.10 platki owsiane z mlekiem caly talez niewiem ile to tak miej wiecej kanapki w szkole okolo 10 6 kromk piewczywa pelnoziarnistego i 2 serki wiejkie obiad o 16.20 jem duzo ryzu nieweim z 200 gr piers z kurczaka pozniej o 20 zupe z kluskami pozniej o 21.40 4 serki wiejskie i 200 gr otrebow
3) o 6.10budze sie chodze spac o 22
4) to codziennie cwicze w srody robie odpoczynek ale biegam i chodze po schodach a w pozostale dni na przemian 20 x5 rzutow pilki lekarska o ciezkosci 10 kg podnoszenie jej jedna reke 5x20 jedna reka biore odwanik 15 kg i wypycham go do przodu 20x4 ugianm tricpesy 3x12 na taborecie podciagam sie tak jak bym robil klate 5x5 nieumiem sie podciagac duzo razy nastepnego dnia robie papki 10 seri po 12 walka z cieiem 4 rudny po 2 minuty ze sztangielkieami po 4 kg pozniej robie popki 4 serie po 12 ze rece trzymam przy brzuchu tak nisko i te cwiczenia robie na przemian np poniedzialek pilka lekarska wtorek pompki seroda odpoczynek czwartek pilka piatek pompki itd i codziennie latam po schodach 100 pieter
5) chodze do szkoly tak miej wiecej do 51.30
6) 18 lat/101 kg/sadze ze stan zdrowia dobry nic nieboli itd ale jak biegam czasem mie kolka lapie
7) niebiore zadncyh bo mie i tak niestac a po 2 i tak po tym jak skoncze je brac to wszystko wroci do normalnosci ale moglbym jakas uzbierac jak bym musial na jakis suplement
8) fotki niezabardzo mam
9) sorki ze pisze niezrozumiale itd

fallenursus
19-01-10, 17:36
zajme sie tym wieczorem. jesli sie da skolowac kase na bialko i jakies multi witaminy to wchodzimy w to.w ten sposob bedzie ci o wiele latwiej utrzymac prawidlowa diete bo te kanapki i serki w szkole prosza o pomste do nieba.

raffy 22222
19-01-10, 17:45
aha to co mam jesc zamiast tego?

fallenursus
19-01-10, 17:56
pojemnik plastikowy, zapakuj jakies miesko i warzywka, na twoim miejscu ograniczyl bym sporzywanie produktow macznych. staraj sie bazowac na miesie,rybach,warzywach i ok 150-200gr dzinnie brazowego ryzu czy cos w tym stylu. odzucil bym wszystkie produkty przetwarzane takie jak kielbasy,parowki czy mielone kotlety z ryby, przewaznie w takich laduja duzo nieprzyjemnych spraw:)staralbym sie gotowac mieso np. wolowe czy kura czy chuda wieprzowina,cielecina,baranina,konina-powinna byc u was tania,warzywa swierze na parze,czy jakies salaty/salatki- z oliwa/octem winnym lub jablkowym.duzo zdrowych tluszczy takich jak olej z siemia czy ryby- zdrowe tluszcze pomoga ci spalic fat:)duza ilosc wody dziennie- 4-5l, lub np. mozesz sobie zrobic poltora litra zielonej herbaty wlac w butelke i pic w szkole na zimno. w czytelni jest kilka tematow ktore moglbys poczytac.
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24949
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24434
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24413
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=24404

raffy 22222
19-01-10, 19:56
aha wielke dzieki:-))) a co do treningow sa jakies zastrzerznia?