PDA

Zobacz pełną wersję : Co radzicie ?



tifia
16-01-10, 18:55
Cześć, mam 15 lat (rocznikowo 16) 175cm wzrostu, i 75 kg wagi. Mój staż na siłowni jest krótki - 5 miesięcy. Jestem trochę zalany, chodzę na siłownie 5 dni w tygodniu, z tego 3 dni trening siłowy, 2 dni aeroby do tego w dni w które nie jestem na siłowni staram się chodzić na basen, jednak nie zawsze mam czas. Moim celem jest zrzucenie tego tłuszczu i wyrobienie sobie mięśni. Co do diety to pytałem się już o to na tym forum, moderator odpisał mi żebym narazie nie wyznaczał sobie dokładnie ile czego, o danej godzinie mam zjadać tylko żebym się zdrowo odżywiał i jadł 5-6 posiłków dziennie - takich żeby nie czuć głodu, ale też żeby zbytnio nie napychały - jem głownie ryż,kasze,pieczywo pełnoziarniste,jajka,ryby,wołowinę,indyka,kurczaka ,oliwę z oliwek,orzechy,dużo warzyw i owoców (tak jak mi poradził moderator z działu dieta). Teraz mam pytanie do Was, czy polecacie mi jakieś odżywki czy suplementy ? Jeżeli nie to kiedy i co zacząć brać ?
Z góry dziękuję,
Daniel

Lordunio
16-01-10, 19:04
Rozumiem, że chcesz się redukować, jeżeli tak to l-karnityna.
Oczywiście nie jesz na noc, kaszy, ryżu, czy makaronu, ogólnie produktów bogatych w węgle. ;)

tifia
16-01-10, 19:10
Ok, dzięki zamówię sobie to zaraz na allegro. Jak już wspomniałeś to nie będę zakładał nowego tematu w diecie, co polecasz zjadać na noc ?:)

bulitto
16-01-10, 19:21
białko

tifia
16-01-10, 19:38
@bulitto
Dzięki :)

niewula
16-01-10, 20:19
jesli chcesz juz brac l-karnityne to tylko w plynie