PDA

Zobacz pełną wersję : Rok



Booster
24-01-07, 19:44
Cwicze ponad rok na silce a przed pare miechow w domu jakimis hantelkami machalem ale to sie nie liczy :) Chcialem sie poradzic do czego sie bardziej przylozyc itp. ? Strasznie bylem zalany tluszczem ale ostatnio cwicze ne rzezbe czekam na rady :)
A i sory za jakosc fotek ale komorka robione :) I sorry za pozy bo fotki z przed miecha a wtedy nie myslalem o pozach :P jak narazie wklejam jakie mam.

adrys
24-01-07, 22:32
Jak dla mnie jak na ponad rok to wypas, wszystko idzie w dobrym kierunku ale wydaje mi sie ze barki troche odstają od reszty

Kakashi
24-01-07, 23:27
no i gitara:) rok cwiczen mozna powiedziec conieco...ale czekamy na lepsze fotki:D uzupełnij profil albo podaj jakie masz wymiary i osiagi:D
byle tak dalej:D

Marcin909
25-01-07, 15:32
to juz cos :grin:
oby tak dalej

fanator
25-01-07, 16:02
Nie ma zachwytu:/ Ale tragedii też nie ma:/ pomyśl nad porządną rozpiska i systematycznym treningiem na kolejny ROK. I oczywiście z sumiennie dobrana dietą wtedy na pewno będziemy zachwyceni:D Połóż nacisk na ćwiczenie klatki(szczególnie górne i boczne aktony) Ćwiczenia na kaptury sobie zapodaj i ogólnie o niczym nie zapominaj:) Ręka nawet nawet, ćwicz różnorodnie na biceps bo widze że za bardzo go przyzwyczaiłeś do monotonni(jednego rodzaju ćwiczeń masz za dużo). Oceniam jak na rok ćwiczeń 6+/10:) PAKUJ DALEJ!! :cool:

Booster
25-01-07, 17:30
Dzieki za komenty te plusowe jak i minusowe :) To tylko mobilizuje do ciezszej pracy :)
A tu cos o mnie :)
Waga - 79
Ramie - 39
Klatka - 112
Wycisk na klatke - 107,5

daniels51
25-01-07, 21:51
cwicz teraz ostro brzuch i powodzenia

Marcin909
26-01-07, 15:04
waga okey zalezy ile masz wzrostu
:mrgreen: łapa super :mrgreen:
klata tak sobie :neutral:
na klate troche mało wyciskasz wiesz

Mariusz09
26-01-07, 15:10
a brałes jakieś odżywki czy na czysto jedziesz?

Booster
26-01-07, 15:29
Plecy sa z przed 3 miechow a druga fotka aktualna.
Wzrost 178
Bralem z 2 razy kreatyne ale dla mnie to bezsensowne ;)
A tak to jade od 2 miechow na bcaa, glutaminie i 2 dni temu zakupilem animal paka zobaczy,y co bedzie :D
Do tego oczywiscie geinerki.

Pumping_Bobas
26-01-07, 19:47
No to fakt kreatyna to troche strata kasy chociaz na samym poczatku daje efekty ale jakas niezla dieta no i trenig ostry wystarczy. Lapka juz jest calkiem niezla... Cwicz dalej powodzenia

sławo
26-01-07, 19:52
No to fakt kreatyna to troche strata kasy chociaz na samym poczatku daje efekty

to co jest lepsze od kreatyny jeśli mogę wiedzieć

Pumping_Bobas
26-01-07, 20:15
konkretna dieta i jakies inne suplementacje np: gainery <musza byc w tym tez transportery i jakies inne subst odzywcze sama kreatyna nic nie daje laduje woda i nic wiecej>

[ Dodano: 26-01-2007, 20:20 ]
Kilka dni bez treningu i wszystko schodzi

Booster
26-01-07, 20:30
Jesli ktos nie ma kasy na odzywlki itp. wystarczy dobra dieta chociaz dieta.... tez kosztuje :)
Sam zauwazylem pare miechow temu jak powaznie pomyslalem o diecie to przybylo mi wiecej sily niz po krecie :) Naprawde da sie poczuc roznice odrazu pare kilo przybylo na klate :)

Pumping_Bobas
26-01-07, 20:35
Suple jak i dieta kosztuja ale co to za cykl chocby z kreatyny jak bez diety?? Tez musi byc jednoczesnie a kreta pompuje sama woda. Ja bralem kreatyne a teraz nic nie biore a efekty sa w miare dobre.

sławo
27-01-07, 08:24
wasz wiedza o kreatynie zatrzymała się na mono

nie wiecie że są inne kreatyny które nie ciągną wody

od kiedy do kreatyny musi być gajner

transporter jak najbardziej


wiadomo że bez diety nie ma nic
nawet koksy ci wiele nie dadzą


po prostu kreta nie jest dla początkujących bo nie wiedzą co z nią zrobić

Pumping_Bobas
27-01-07, 12:38
Mowilem zeby kreatyne zastapic gainerem a nie laczyc to razem. Wiesz jesli masz na mysli akies inne kreatyny np. czarna niemiecka extrema czy tez x-panda albo knockaut to ze 120 zlociszy nie schodza.

sławo
27-01-07, 12:47
x pand czy knockaut to raczej nie jest sama kreatyna

nie można zastąpić kreatynę gajnerem bo to są dwie różne os siebie rzeczy

widze że raczkujesz raczej w tym temacie

Pumping_Bobas
27-01-07, 12:56
Heh nie wiem czy tak raczkuje mam o takich rzeczach dosc szerokie pojecie. Wcale nie mowie ze kreatyna jest do niczego ale z mojego przypadku wiem ze za te pieniadze postepy sa slabe. Dlatego ja cwicze juz troche czasu na sucho.

Booster
27-01-07, 12:58
Hehehe o krecie bedziecie sie teraz klucic :) Napisalem tylko ze dla mnie to bezsensowne bo prawie zdnych rezultatow po 2 cyklach nie zauwazylem:) Wole jechac na Geinerkach aminokwasach bcaa i glutamince :)

Prezydent_1c
27-01-07, 13:00
Hmmm... Ja nie wiem co wy macie z tym pompowaniem wody a pozniej spadkiem ale mi po Nitro Bolon jakoś nie schodzi nic ;) z 33,5 zrobiło mi sie 37 .... I teraz jade drugi cykl różnież na Nitro i wydaje mi sie ze tez nic nie spadnie :lol: Regeneracja jest wazna :cool:

Booster
27-01-07, 13:06
Tez bralem Nitro owszem byly ladne efekty :) ale potem wiekszasc spadlo ale kiedy to bylo wtedy byc moze nawet nie wiedzialem jak brac itp:) nawet nie pamietam kiedy to bylo :D
Kreatyny ie mam juz zamiaru brac bo mam dpostep do wielu innych odzywek
maximuscle - pump up , citrumax itp , pare dni temu zaczolem brac animal paka i widze ze warto bo juz mnie rozbija sila :D

Pumping_Bobas
27-01-07, 13:09
Regeneracja jest wazna zawsze bo rosniesz jak spisz a nie na treningu. Troche duze masz te przyrosty jak na jeden cykl moj kolega z silki tez to bral no i takiech nie mial no ale wiesz ja w to nie wnikam POZDROZZ...

Booster
27-01-07, 13:12
Regeneracja jest wazna zawsze bo rosniesz jak spisz a nie na treningu. Troche duze masz te przyrosty jak na jeden cykl moj kolega z silki tez to bral no i takiech nie mial no ale wiesz ja w to nie wnikam POZDROZZ...

Ten post to do mnie :>?? Bo ja nie pisalem ze jestem po jednym cyklu :D

Pumping_Bobas
27-01-07, 13:16
Nie to bylo skierowane do Prezydent_1c

Prezydent_1c
28-01-07, 16:59
Też byłem zaskoczony :P I pomyliłem się bo z 34 mi do 37 skoczyło ;) Oczywiście nie brałem tylko tego :lol: doszły do tego wegle +gainer diete tez trzymałem dobra. Dlatego jestem zwolennikiem tez odzywki :D :cool:

Pumping_Bobas
29-01-07, 14:43
A no chyba ze tak :wink: szkoda ze ja taki nie jestem dokladny napewno byloby lepiej.

Booster
29-01-07, 15:56
To zmienia calkiem postac zeczy :D Zgadzam sie z toba w pelni ;)
Pozdro :D

RyaN
25-03-07, 23:12
Niezła łapa...ale fjanie wygladasz podoba mi się :D

T-Bag90
26-03-07, 08:31
Jest niezle, trzymaj tak dalej :P