PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry a w miare tani cykl na rzeźbe



adrys
24-01-07, 19:30
Jak widać w temacie chciałem sie zapytać znawców dopingu jakie środki są dobre na rzeźbe i ile by wyniosło zakup czegoś takiego, z góry zaznaczam że z dopingiem nie miałęm nigdy stycznosci, narazie sie pytam tylko żeby się zorientować cenowo i jak wogole to wszystko wygląda...a pózniej pomyslimy :)

vold
25-01-07, 14:10
Jeśli nie miałeś styczności z dopingiem to proponował bym aby tak zostało ponieważ jest wiele świetnych supli na rynku które świetnie pomagają w rzeźbieniu mięśni a nie odrazu koksy które cudów też nie zdziałają a zwłaszcza bez odpowiedniej diety i treningów a te środki raczej nie należą do tanich więc nie warto.

ADI1616
25-01-07, 20:37
Nie radzę Ci brać koksu w twoim wieku nie popełniaj tego samego błędu co ja. Koks jest drogi bo to drogi sport jest on owszem tani ale w aptece na recepte i w szpitalach stosowany na zanik mięśni. Natomiast na czarnym rynku jest on bardzo drogi. Dokładnie ile i co kosztuje nie będę Ci pisał bo wszędzie kosztuje inaczej. Jeżeli Cię to interesuje to poszukaj sobie na necie ceny sterydów dużo jest tego. Radzę Ci jechać na odżywkach na doping szkoda zdrowia i pieniędzy wiem coś o tym. Ale co Ty zrobisz to już twoja sprawa pozdro :twisted:

[ Dodano: 25-01-2007, 22:41 ]
ale skoro chcesz wiedzieć to proszę bardzo :twisted: Najlepszym moim zdaniem i w miare tanim rozwiązaniem na rzeźbę jest zastosowanie superanabolonu najlepiej w połączeniu z czymś np. metą ruską albo polską. Oczywiście do tego dochodzi jeszcze odpowiednia dieta i trening bo same sterydy cudów nie zdziałają. No z ceną to różnie bywa to zależy czy załatwiasz z czarnego rynku na którym ceny się bardzo wahają czy z apteki na recepte którą jest trudno zdobyć :mrgreen: Pozdro :twisted:

Gonatropin
26-01-07, 08:52
ADI1616, bzdury gadasz :wink:

T.Propinate + Stanzolol + ECA + Clenbuterol.

ADI1616
26-01-07, 09:12
Gonatropin, sam próbowałęm więc wiem że ten cykl jest skuteczny :wink:

A co do testosteronu to nieradzę bo za dużo skutków ubocznych :twisted:
Już lepiej dece stosować dece jak już :twisted: Pozdro :twisted:

vold
26-01-07, 11:00
ADI1616, nie masz racji proponujesz superke czyli nandrolon do tego jeszcze mete to mi wygląda na cykl masowy.


Zgadzam się z Gonatropin, dla bardziej zaawansowanych ładne efekty daje jeszcze tren.

ADI1616
26-01-07, 13:50
nie powiedziałbym że to cykl masowy :razz: a co do testosteronu to uważam go za jedno wielki g**** bo daje więcej skutków ubocznych niż inne koksy. Jak mu włosy zaczną wypadać to się przekona. Pozdro :twisted:

Marcin909
26-01-07, 15:46
testosteronu moze ci nie stawac,i mozesz miec jakies odpały głupoty jesli za duzo he :lol:

ADI1616
26-01-07, 16:10
testosteronu moze ci nie stawac od każdego koksu może nie stawać :razz: zależy ile go się wzieło i w jakim czasie. Pozatym zależy to także od tego co gościu kóry łapie się za testosteron brał wcześniej o ile wogule coś brał bo nie radzę odrazu łapać się koksu :twisted: A jeżeli chodzi o głupotę to jest większe prawdopodobieństwo zarażenia się od kogoś innego niżeli od testosteronu :twisted: Testosteronu nie polecam ale też ma swoje zalety lecz więcej wad dlatego moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest np. deca. Pozdro :twisted:

vold
26-01-07, 16:48
Przestańcie wypisywać głupoty :twisted:

zwłaszcza takiego typu że testosteron jest gorszy od deki bo to 2 całkiem inne środki, a jak by szło o ścisłość to nandrolon bez testosteronu wogłule nie jest wskazany.

ADI1616
26-01-07, 20:14
Lekarze od lat twierdzą, że testosteron jest wyjątkowo niebezpieczny, a potencjalnie może nawet spowodować śmierć. Pomimo tych ostrzeżeń tysiące sportowców brało i bierze testosteron od wczesnych lat 60-tych, często w dużych ilościach i bez nadzoru lekarza. Niewielu cierpi na poważne lub zagrażające życiu skutki. - np. w kulturystyce znacznie częściej poszkodowani są ludzie nadużywający środków moczopędnych i stymulantów, niż ci, którzy nadużywają testosteronu.Testosteron jest rzeczywiście potężnym środkiem medycznym, charakteryzującymi się możliwością wywołania pewnych potencjalnie szkodliwych objawów ubocznych, takich jak:
1. krótkoterminowe zwiększenie pociągu płciowego u mężczyzn, po którym następuje zmniejszenie ilości naturalnie wytwarzanego testosteronu oraz prawdopodobne kurczenie się jąder.
2. ginekomastia (rozrost tkanki piersiowej w okolicy sutków u mężczyzn).
3. u kobiet potencjalnie poważne efekty uboczne obejmują maskulinizację wywoływaną androgenicznym działaniem testosteronu - może wystąpić trwałe obniżenie głosu, nieregularne miesiączkowanie, pojawienie się zarostu na twarzy, powiększenie łechtaczki, zmiany skórne, a nawet pojawienie się łysienia typu męskiego.
4. zwiększenie problemów z trądzikiem u obu płci.
5. w zależności od rodzaju stosowanego testosteronu mogą również powodować zwiększenie agresji i poirytowania oraz wywoływać zmiany ciśnienia krwi oraz jej składu chemicznego (np. zmiany poziomu obu rodzajów frakcji cholesterolu, HDL i LDL).
6. u nastolatków zakłócenie normalnego oddziaływania hormonów na rozwijający się organizm, przykładowo testosteron może spowodować przedwczesne zamknięcie się nasady kości długich, czyli ich zakończenia, czego rezultatem będzie zahamowanie wzrostu.
7. stosowanie doustnego testosteronu zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z wątrobą i układem krążenia (w porównaniu do testosteronu przyjmowanego w postaci zastrzyków).
8. Ponadto testosteron powoduje łysienie i wiele innych skutków ubocznych.

DLATEGO WŁAŚNIE JEST GORSZY OD INNYCH STERYDÓW ANABOLICZNYCH :twisted:
POZDRO :twisted:

adrys
27-01-07, 13:47
Ja sie tam nie znam na tych koksach dlatego was sie spytałem, a chcialem ich sprobowac i jeszcze sie zastanawiam nad ich stosowaniem bo wiem że jakbym wzią coś z koksów na rzeźbe to mniej bym stracił niżeli po odrzywkach, diete i trening mam bardzo opanowany, czekam na dalsze komentarze i prosiłbym odrazu mniej wiecej z cennikiem:)

Marcin909
27-01-07, 13:59
ADI1616,
ja to napisałem humorystycznie pozdro

ADI1616
27-01-07, 15:38
NIE PODAJEMY LINKÓW O TEJ TEMATYCE :!:


voldemort :evil:

vold
27-01-07, 15:44
ADI1616, nie wiem o co Ci chodzi z tym wklejaniem ogólnodostępnych informacji o skutkach ubocznych testosteronu , każde sterydy mają jakieś skutki uboczne jak już ktoś się na to decyduje to powinien być tego świadomy i dobiera takie środki aby jak najmiej było skutków ubocznych a najwięcej efektów, ale niestety niektóre środki typu deka nie mogą być podawane solo.

vold
27-01-07, 15:55
Ja sie tam nie znam na tych koksach więc narazie ich nie stosuj bo przyjdzie na to jeszcze czas.



chcialem ich sprobowac i jeszcze sie zastanawiam nad ich stosowaniem bo wiem że jakbym wzią coś z koksów na rzeźbe to mniej bym stracił niżeli po odrzywkach więcej byś stracił niż na odżywkach, suplach może więcej byś zdziałał na koksach ale przynajmiej na odpowiednich suplach efekt będzie długotrwały a to zdrowszy a masz dopiero 18 lat.



diete i trening mam bardzo opanowany i to jest najważniejsze do tego odpowiednie suple i będzie git.



prosiłbym odrazu mniej wiecej z cennikiem po co Ci ten cennik niewiesz jakie środki i dawki dobrać zbyt małą wiedze posiadasz na temat dopingu a nikt tutaj nie doradzi Ci szczegółowo bo za mało o tobie wiemy.

ADI1616
27-01-07, 17:14
NIE PODAJEMY LINKÓW O TEJ TEMATYCE nie wiem o co Ci biega człowieku na tamtej stronie nie sprzedają sterydów tylko były umieszczone ich przykładowe ceny a taki jest cel tego postu dowiedzieć się ile za ile tak mmniej więcej :twisted: Ja nie zajmuję się sprzedarzą sterydów więc po co te nerwy :twisted: Pozdro :twisted:

vold
27-01-07, 18:40
To ty się denerwujesz niepotrzebnie, po co podajesz oficjalnie linki jak każdy wie o co chodzi wystarczy na naszym forum przy niektórych użytkownikach kliknąć niżej i tam ma ceny nawet i w tym temacie.

adrys
29-01-07, 15:44
prosiłbym odrazu mniej wiecej z cennikiem po co Ci ten cennik niewiesz jakie środki i dawki dobrać zbyt małą wiedze posiadasz na temat dopingu a nikt tutaj nie doradzi Ci szczegółowo bo za mało o tobie wiemy.[/quote]


Może i wiem mało ale po to jest forum abym się nieco w tym kierunku wyedukował, na wszelki wypadek napisze swoje dane

Staż:2,5 roku
Wiek:18 lat
Waga:92 kg
Wzrost:185
Obwody mięsni:

Biceps:41-43(na pompie)
Klatka:118-120
Udo:63

Ja po prostu zastanawiam się nad stosowaniem tych sterydów ponieważ moje efekty treningów są coraz to mniejsze mimo moich starań....

vold
29-01-07, 21:55
winstrol w zastrzykach + testosteron propionicum


1-6 tyg wino 50mg (EOD)
1-6 tyg prop 50mg (EOD)

na odblok clomid