PDA

Zobacz pełną wersję : Co wybrać?



Mlody933
15-01-10, 22:57
Witam. Mam dylemat. Otóż po 3 miesiącach ćwiczenia na sucho chcę zakupić sobie odżywki. I teraz mam problem... Myślałem nad Mass XXL i Ostrowią WPC. Ostrowia ma o wiele więcej białka 80g na 100 g preparatu a Mass XXL tylko 20 g na 100g ale za to ma 70 g węglowodanów.
Skłaniałbym się za Ostrowią i kupiłbym do tego Dextroze i mieszał razem z Ostrowią. Co o tym myślicie ?
Albo ewentualnie co innego polecacie ?

Sosna91
15-01-10, 23:00
myśle że mało jeszcze wiesz o suplach.

mass to odżywka węglanowo-białkowa wiec normalne ze węgli wiecej,
ostrowia to -||- białkowa wiec jak sama nazwa sugeruje przeważać będzie białko.

to czego CI bardziej w diecie brakuje to to sie kupuje.

co do dextrozy zły pomysł. sam cukier, nie masz go w domu?

niewula
16-01-10, 10:08
zalezy tez jakiej jestes budowy, jesli ci trudno przybrac na masie to najlepiej wez gainera

Mlody933
16-01-10, 18:06
Chodzi mi tylko na czym uzyskam lepszy efekt, chodzi mi o przybranie masy. Mam 185 cm i 70 kg. Brakuje mi w diecie zarówno białka jak i trochę węglowodanów. Jem dużo posiłków bogatych w białko i węglowodany jednak jak na moją wagę trochę mi ich brakuje w posiłkach ;/

No więc co najlepiej kupić ?

Sosna91
16-01-10, 18:10
efektu nie bedzie jesli bedziesz jadł mniej niż potrzebuje tego organizm, jak brakuje Ci tego i tego t gainer ale uwierz ze on sprawy nie załatwi.

Mlody933
17-01-10, 22:13
Wiem ale dobre jedzenie w połączeniu z odżywkami na pewno da lepszy efekt.

Co do odżywek to kupuję Ostrowię 3,6 kg , Carbo 2 kg i do tego aminokwasy.
Dobry wybór ? Czego mogę się po tym spodziewać?

najt
17-01-10, 22:17
A masz napewno dobrze rozpisaną dięte te takie ubytki ?



Mi osobiście lekko białko "ucieka" - więc wcinam Ostrowię

Mlody933
20-01-10, 21:53
Tak mam rozpisaną. Brakuje mi trochę białka i węgli.

No to waszym zdaniem dobry będzie cykl na Ostrowi+Carbo ewentualnie do tego kreatyna ?
Jakich efektów mogę się spodziewać ?

Sosna91
20-01-10, 22:22
wrr "cykl na ostrowi + carbo," na tym sie nie robi cyklów, na kreatynie tak choć niektórzy biorąc cały rok ;]
może być ale o co do efektów nikt tu Ci nie wywróży niestety.

maly25
21-01-10, 11:34
jak ci brakuje tego i tego w diecie to kup to i to i tym uzupeniaj.kreatyne tez jak najbardziej mozesz dozucic,a jaka to zalezy ktory cykl,jak pierwszy to mono