PDA

Zobacz pełną wersję : Wypukly brzuch!



krasol
24-01-07, 20:14
Witam wszystkich.
Jest taki problem...
Zaniedbalem brzuszek , jest obrosniety tlyszczykiem dookola. Ale mysle ze to nie problem, juz sie wzielem za niego: silka, aeroby, dieta wysokobialkowa, a6w. Problem w tym ze jest wypukly, chyba zoladek taki rozepchany.. :) Za duzo browarka bylo.. No i teraz sie boje ze jak zgubie wkoncu ten tluszczyk to ten wystajacy brzuch zostanie. Moze ktos poradzic jak jesc , mniej a czesciej czy na odwrot bo mysle ze to jest w tym problem..
dzieki.

rocky_balboa
24-01-07, 20:33
staraj sie cwiczyc nadal jak cwiczysz, w koncu powinien zejsc, ale pamietam ze efekty nigdy nie są szybkie i natychmiastowe ;p są takie metody na schudnięcie, ze na cwiczenia ubierasz gruba ciepłą bluze, bo im wiecej sie pocisz tym wiecej spalasz tłuszczu :)

Czaja
24-01-07, 23:34
Jedz częściej, ale mniejsze porcje - przyspieszysz metabolizm, ogranicz węglowodany.

zizu
25-01-07, 01:32
bo im wiecej sie pocisz tym wiecej spalasz tłuszczu :)

niezly bull szit :D jak chcesz jebac jak kon z obory:D:D:D a efekty taiego katowania nie tylko siebie ale tez ludzi ktorzy przebywaja z toba.. pozatym pomysl o flakach :D wszytko wcisnienie w odbyt :D
pozdrawiam i nie polecam tego sposobu,wez sie za cwiczenia i diete.

krasol
25-01-07, 02:53
bo im wiecej sie pocisz tym wiecej spalasz tłuszczu :)

niezly bull szit :D jak chcesz jebac jak kon z obory:D:D:D a efekty taiego katowania nie tylko siebie ale tez ludzi ktorzy przebywaja z toba.. poza tym pomysl o flakach :D wszytko wcisnienie w odbyt :D
pozdrawiam i nie polecam tego sposobu,wez sie za cwiczenia i diete.

ja tego nie napisalem :) .
to to i ja wiem...`

ADI1616
25-01-07, 15:19
Jeżeli chodzi o rozepchany żołądek to nic prostszego ogranicz napoje gazowane no i niestety alkohol też wiem że co do tego drugiego to zawsze jest problem :mrgreen: ale nie ma nic za darmo ćwicz dalej a6w polecam :grin: . A co do odrzywiania to dużo warzyw owoców i soków. Jedz mniej a częściej. Pozdro :twisted:

zizu
25-01-07, 22:17
A co do odrzywiania to dużo warzyw owoców i soków

co do warzyw sie zgodze :) a reszte ? przeciez kolega chce spalic tluszczyk a soki i owoce to fruktoza a fruktoza to dwu-cukier :)

krasol
25-01-07, 23:03
o kurde a ja wcinam codziennie jedno jabluszko, do dwoch bananow i jakis owoc cytrusowy. to co mam nie jesc ich??

Czaja
25-01-07, 23:41
Mozesz jeśc. Osoby ze skłonnością do tycia to raczej w godzinach rannych, albo po treningu. Co do soków to ja rozcieńczam 50/50 z wodą.

ADI1616
25-01-07, 23:49
zizu ale ja nie piszę o sokach z dużą zawartością cókrów :twisted: A co do owoców to zdrowe są i nie przybywa po nich tłuszczu dają wiele witamin i energii co znacznie pomaga w odchudzaniu więc co ty mi wyjeżdżasz z dwucukrami jeszcze nikt nie przytył od jabłka :razz: a co do owoców to nie jedz tyle bananów :twisted: a co do warzyw to terz nie wszystkie bo np. ziemniaki nie pomagają w odchudzaniu wręcz przeciwnie. Więc trzeba jeść wszystko z rozsądkiem :twisted: Pozdro i jedz jabłka :twisted:

zizu
26-01-07, 21:20
fakt, dzieki za poprawe :) warzywa dziela sie na pare grup :) i takie jak straczkowe np groch czy bulwiaste np ziemniaki nie sa wskazane przy odchudzaniu.

co do owoców :) heh, oczywiscie ze sie tyje od owoców :) trzeba wiedzieć jakie mozna jest bo np wingogrono czy banan to duza dawka cukru :)

jak najbardziej polecam jabłko, i owoce cytrusowe no ale to wiadomo wszytko ma swoje granice :)
hmm, najlepszym rozwaizaniem byla by raz dziennie salatka warzywno-owocowa
pozdrawiam

ADI1616
26-01-07, 21:28
fakt, dzieki za poprawe Nom widzisz i po co było się sprzeczać :twisted: Pozdro :twisted:

zizu
26-01-07, 21:33
Nom widzisz i po co było się sprzeczać :twisted: Pozdro

sprzeczac sie mam o co bo napisales duzo owocow i warzyw a to bzdura :)

ADI1616
26-01-07, 21:52
ale źle to zformułowałem :twisted: chodziło mi o to żeby zamiast jakichś schabowych z kartoflami zjadł np. pare jabłek i marchewke :razz: ale niech Ci będzie troszku niedokładnie to przekazałem :twisted: Pozdro :twisted:

zizu
27-01-07, 01:17
cipa z bułka,

jak chcesz dobrze schudnac to trzeba jest pełnowartosciowe posilki a nie same warzywa i owoce

krasol
27-01-07, 09:44
Ogolnie nie mam tendencji do tycia. Poprostu prze z ostatnie dwa lata sie zaniedbalem ( fastfood, browary )
. a wiec tylko mi zostalo odzywiac sie zdrowo, czesto i w malych ilosciach i ostro dawac czadu na silce.

Dzieki chlopaki
pozdro