PDA

Zobacz pełną wersję : śruta sojowa



maciasek66
15-01-10, 18:24
Witam,czy ktoś się kiedyś z tymspotkał,z opowieści słyszałem że jacyś kolesie to jedli i rośli na tym jak na drożdzach,bo taka śruta ma od44%do48% białka,ale nie wiem czy to prawda czy mit,czy ktoś zna ten temat?

fallenursus
15-01-10, 18:27
co najmniej 3x dziennie trzeba to jesc. nie za dobre w smaku wiec nie polecam. lepiej bedzie jak do mixera wzucisz puszke tunczyka,dodasz puszke coli i jako szejk potreningowy. wieksza masa po tym idzie jak po wodzie z parowek.

maciasek66
15-01-10, 18:33
No to jak jest z tą śrutą działaczy nie,bo woda po parówkach to raczej słaby pomysł,a jak działa to ile trzeba tego sporzywać w tych trzech porcjach?

fallenursus
15-01-10, 19:48
1kg na wiadro wody. woda z parowek kiepska? chyba cie pogielo, paYace ne wiedzqa ze ja sie bierze jedynie po trenignu...

dzbanekzwd
15-01-10, 20:27
hehe 1kg na wiadro wody i walisz całe odrazu i napewno sporo na wadze będzie

maciasek66
15-01-10, 20:51
Poważnie się pytam a ty tu mi pieprzysz o jakis wiadrach i wodzie po parówkach,po treningu proponuje ci natrzeć się krowim gównem dla lepszej cery,jeśli ktoś ma wiedze na ten temat,to proszę o jakąś pożną wypowiedz.

fallenursus
15-01-10, 21:00
napisz na jakims forum dla rolnikow,albo pogadaj ze swiniami.
nie truj juz tu dupy co bo cos malo ogarniety jestes i nawet sarkazm nie dociera.

maciasek66
15-01-10, 21:17
Mogę pogadać z twoja starą,kto by pomyslał że stać cię chłopcze na sarkazmy,myślałem że sterydy i woda po parówkach zniszczyły twój i tak wątły mózg,pzdr.

Beggi
15-01-10, 22:00
Mogę pogadać z twoja starą,kto by pomyslał że stać cię chłopcze na sarkazmy,myślałem że sterydy i woda po parówkach zniszczyły twój i tak wątły mózg,pzdr.

Maciasek nie martw sie oni se jaja robia, sami to biara
- nie powiem w jakich ilosciach...
Myślisz ze czemu są tacy wyjebani? tzn koxy

Rush
15-01-10, 22:35
Czemu od razu tak bardzo na niego najezdzacie ??

Już nie raz widzłem dużo podobnych pytań, dotyczących paszy i innych tego typu "srodków" :smile:

Ogólnie soja nie niej najlepszym białkiem ponieważ nie zawiera pełnego aminogramu.

Ogólnei czytajac wypowiedzi/relecje tych którzy to jednak lepij tego nie jeśc,
chodzi tu miedzi innymi o spore problemy trawienno/zołądkowe,bo przecież wkońcu to jedzenie dale trzody chlewnej :lol:

Pozatym nieraz do takich wyrobów dodawne są rózne dodatki, które mają na celu maxymalnie przyspieszyc przyrost masy takiego cielaka,zeby jak najszybciej był do bicia.Nigdy dokonca nie wiesz na co trafisz w przypadku takich "suplementów".

Chyba cena takiego "białka/gainera" ~1zł/1kg może niedkońca przekonywac co do jakości :smile:

Edit:moze troche przegiąłem z tą ceną bo to przy założeniu ze weżmiesz tone :P

vold
15-01-10, 23:47
To dział doping !!!, takie czy podobne pytania zadaj w innym dziale!!!

maciasek66
16-01-10, 10:00
Ja się niczym nie martwie,pytałem tak z czystej ciekawości bo koleś mi opowiadał taką historyjkę i chciałem się dowiedzieć czy to może być prawda czy bajka i wszystko,a jak ja chciałbym coś brać to odrzywki a nie sterydy które wykręcają ludzi i robią sieczke z organizmu,być dobrze zbudowany,mieć fajną rzezbe,normalna rzecz każdy by chciał,ale nie za każda cene...

Fehu
16-01-10, 11:08
To dział doping !!!, takie czy podobne pytania zadaj w innym dziale!!!

vold oni juz wchodzą w 4 wymiar dopingu...

białko sojowe clap

carbon
16-01-10, 23:40
zobaczcie jak 22 letni chlopak wyglada po dopingu dla pro - czyli wodzie po parowkach :lol: , no jeszcz troche na odrobinie piersi z indyka i slodkich ziemnikach (jak sam przyznaje )

http://www.youtube.com/watch?v=y5IZiSW-jVU&feature=related

bullet
17-01-10, 02:38
maciasek taka sruta jest OK, woda z parówek zreszta też. musisz tylko kupic (to bardzo ważne) wojskową menazkę

pimols
18-01-10, 00:08
maciasek taka sruta jest OK, woda z parówek zreszta też. musisz tylko kupic (to bardzo ważne) wojskową menazkę

HAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHAHAHHA
O KURWA ODPADLEM PRZEPRASZAM HAHAHAHAHAHHAHA
wojskową menazkę

bullet
18-01-10, 01:10
wojskową menazkę

i pyerdolnąc sie w czaszkę......:yawn: