PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc :)



Narm
28-03-06, 20:08
Mam 15 lat , wzrost 170 cm , waga 68 kg ,ćwicze jakieś 3 miesiące
do nie dawna byłem gruby nawet b. gruby ale jakoś tak z wiekiem się wyciągnołem :)
Mam teraz nadmiar skóry na brzuchu starając się go napampowac mieśniami robie codzienie 120 brzuszków w lekkim skosie, biceps i triceps ćwicze hantlami, a klate na ławce w szkole !!
Proszę o poradzenie mi jakiś ćwiczen na rzeźbę dla mnie - mogą byc dosyć trudne cwiczenia ponieważ mam determinację !!

Dąguś
28-03-06, 20:34
Pewaie wszystkie cwiczenia są na rzezbienie parti miesni ale trzeba je robic odpowiedznia ilośc razy (powturzen i serii)

zizu
28-03-06, 20:46
trzeba dbac o diete :)

gangster
28-03-06, 21:08
Wcale tak duzo nie wazysz na swoj wzrost.Problem masz z brzuchem,sprobuj szostki
Weidera.Opis co i jak masz w podwieszonym poscie.Jesli chodzi o reszte to lacz ze soba cwiczenia np.
triceps:
1wyciskanie francuskie
2sciaganie link wyciagu
Jedno po drugim bez odpoczynku

Traktuj to jako jedna serie i zrob takich 6,

Na wieksze partie rob 8 takich serii.

Cwiczenia dobieraj tak aby pierwsze bylo z wolnym ciezarem z ktorym zrobisz 7-8 pow.
A drugie z ktorym dasz rade zrobic od 12-15powt.
Przydalby sie jeszcze aeroby bieznia czy rowerek i jedz wiecej bialka a mniej tluszczy.

fredzik89
29-03-06, 10:35
tak jak kolega powiedzial zrob 6 weidera http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87

bardzo pomaga... sam mam juz 10 dzien za soba :wink:

inf
29-03-06, 11:51
rzezba... trzeba miec co rzezbic - na zrzucenie tluszczu sa treningi aerobowe i dieta redukcyjna, jesli nie to jest Twoim celem- jedz zwykly plan na mase