PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna raz jeszcze (5 mcy treningu)



cometome
14-01-10, 16:06
Zdaje sobie sprawę że pewnie już rzygacie widząc takie pytanie, ale przeszukałem forum i nie znalazlem nic co by mnie w 100% zadowoliło. Dlatego pytam...

Co polecicie na pierwszy cykl po prawie 5 miesiącach treningu.
Ważę 63 przy 168 wzrostu i stanęło na takiej wadze , masy mięśniowej też nie przybywa. Mam 22 lata. Do tej pory leciałem na samej diecie. Dieta przestrzegam dość rygorystycznie i dostarczy mi tego co powinna zgodnie z moją wagą.

Jaką kretę polecicie?
Coś z tego może:
http://allegro.pl/item874182651_olimp_kreatyna_creatine_1250_mc_150k aps_suple24.html
http://allegro.pl/item871788287_universal_creatine_500g_kreatyna_cen a_hurtowa.html

Dorzucić do tego jakiegoś gainera (mass xxl czy cuś) jak diete mam pełno wartościową?

sts
14-01-10, 16:28
jakby dostarczała tego co ci trzeba to byś tył

KOWAL86
14-01-10, 16:35
tą z olimpa tylko że 300 caps

cometome
14-01-10, 17:56
jakby dostarczała tego co ci trzeba to byś tył

Przez pierwsze 3 miesiące ładnie mnie wzięło bo przytyłem prawie 7kg. Tylko od miesiąca nic nie podskoczyło. Dlatego zaczynam myśleć coś o kreatynie, bo nie ukrywam że chciałbym trochę ten proces przyśpieszyć :)

Ogólnie co polecacie z kreatyn dla osoby o moim stażu, wieku i wadze?

pablo28
14-01-10, 18:07
na 1-szy raz mono jak ci sie tamte co podałes podobaja to wez jedna, obie sa ok.
Ja preferuje wszystko w prochu, dlatego sie skłaniam w strone uniwersala.
szybkiego tycia

MAXIMUS 2
14-01-10, 18:24
jak już chcesz sobie kupić krete to sobie kup suplement kreatynowy CELL-TECH Muscule Tech naprawdę fajna sprawa zjadłem dużo rożnych a z tej byłem najbardziej zadowolony nie jest to tania rzecz ale za dobre trzeba zapłacić

niewula
14-01-10, 19:18
wez se universala i bedzie git

sts
14-01-10, 19:26
Przez pierwsze 3 miesiące ładnie mnie wzięło bo przytyłem prawie 7kg. Tylko od miesiąca nic nie podskoczyło. Dlatego zaczynam myśleć coś o kreatynie, bo nie ukrywam że chciałbym trochę ten proces przyśpieszyć :)

Ogólnie co polecacie z kreatyn dla osoby o moim stażu, wieku i wadze?

na początku każdy tyje nawet bez diety dla tego tyłeś a teraz lipa już dieta musi być i nie tyjesz.

Fehu
14-01-10, 21:57
jak już chcesz sobie kupić krete to sobie kup suplement kreatynowy CELL-TECH Muscule Tech naprawdę fajna sprawa zjadłem dużo rożnych a z tej byłem najbardziej zadowolony nie jest to tania rzecz ale za dobre trzeba zapłacić

wyjdz...

czaro10cristek
16-01-10, 10:00
mam takie pytanko a mianowicie rozpoczynam od poniedziałku treningi piłkarskie ale nie chce rezygnować z siłki i posiadam jabłczan kreatyny ;p siłke mialbym 1 ,2 razy w tygodniu reszta to treningi piłkarskie i jak polecacie brac jabłczan ? traktowac siłke jako dzień nietreningowy czy brac jak w dni treningowe ?

niewula
16-01-10, 10:20
traktowac siłke jako dzień nietreningowy czy brac jak w dni treningowe ?

pozwol , ze nie skomentuje

Sosna91
16-01-10, 12:11
mam takie pytanko a mianowicie rozpoczynam od poniedziałku treningi piłkarskie ale nie chce rezygnować z siłki i posiadam jabłczan kreatyny ;p siłke mialbym 1 ,2 razy w tygodniu reszta to treningi piłkarskie i jak polecacie brac jabłczan ? traktowac siłke jako dzień nietreningowy czy brac jak w dni treningowe ?

musisz to pisać w większości tematów? zamiast założyć juz jeden swój? odpisalem Ci na pw ale zeby to było ostatni kur*a raz