PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wytrenować klatę?



errol
14-01-10, 00:35
Witam,
od razu napiszę że nigdy nie brałem żadnych środków wspomagających trening i nigdy też nie trenowałem. Mam 21 lat, zbliża się lato, chciałbym wyrzezbić ciało na wakacje. Chodzi mi konkretnie o klatkę piersiową i ewentualnie brzuch. Od 3 dni ćwiczę A6W (brzuch, chcę schudnąć minimum 5kg) i używam Vibroaction na klatę (wiem, dałem się nabrać reklamom, ale skoro już go mam to czemu mam nie używać?). Chodzi mi o to, że mam lipomastię, tak mi sie przynajmniej wydaje. W kazdym razie kiedy nie przetrę ręką sutków albo nie jest mi zimno, są one strasznie nadęte, miękkie i takie... trójkątne, wielkie :/ Sami sie domyślcie jak to wygląda. Ale gdy się skórczą, to jest ok. Wiem że nic z tym nie zrobie, wiec chciałem wytrenować klatę tak, żeby chociaż efekt wizualny był taki, że są mniejsze. I tu moje pytanie, jak mam wytrenować klatę? Jakie ćwiczenia polecacie, w jakim systemie? Co zrobić, żeby lepiej wyglądać?
Zastanawiałem się też nad braniem męskich hormonów, ale wątpie żeby się to sprawdziło.
Pomocy!

Micek185
14-01-10, 00:59
za chwilę matt prześle ci dużo potrzebnych linków do aerobów bo to nimi spalisz tłuszcz i masz tam cały zestaw cwiczen na ta partię druga sprawa to dieta na redukcje a nastepna to to że musisz miec plan jaki kolwiek samą klate jak bedziesz trenował to disco polo i tyle.w domu to możesz róznego rodzaju pompki robić a o terapi zapomnij jestes za młody na takie rzeczy.pozdro

fallenursus
14-01-10, 01:17
Zastanawiałem się też nad braniem męskich hormonów, ale wątpie żeby się to sprawdziło.


tez w to caly czas watpie.dlatego next time biore konskie. moze bedzie ze mnie zwierzak:knockout::knockout::knockout: czekaj na te linki od Matt'a.

D3
14-01-10, 14:26
Witam,
od razu napiszę że nigdy nie brałem żadnych środków wspomagających trening i nigdy też nie trenowałem. Mam 21 lat, zbliża się lato, chciałbym wyrzezbić ciało na wakacje. Chodzi mi konkretnie o klatkę piersiową i ewentualnie brzuch. Od 3 dni ćwiczę A6W (brzuch, chcę schudnąć minimum 5kg) i używam Vibroaction na klatę (wiem, dałem się nabrać reklamom, ale skoro już go mam to czemu mam nie używać?). Chodzi mi o to, że mam lipomastię, tak mi sie przynajmniej wydaje. W kazdym razie kiedy nie przetrę ręką sutków albo nie jest mi zimno, są one strasznie nadęte, miękkie i takie... trójkątne, wielkie :/ Sami sie domyślcie jak to wygląda. Ale gdy się skórczą, to jest ok. Wiem że nic z tym nie zrobie, wiec chciałem wytrenować klatę tak, żeby chociaż efekt wizualny był taki, że są mniejsze. I tu moje pytanie, jak mam wytrenować klatę? Jakie ćwiczenia polecacie, w jakim systemie? Co zrobić, żeby lepiej wyglądać?
Zastanawiałem się też nad braniem męskich hormonów, ale wątpie żeby się to sprawdziło.
Pomocy!


Podwieszone i to zaraz. I co Panowie, którzy byli zwolennikami utworzenia działu czytelnia? Po tym użytkowniku właśnie widać jak ten dział zdaje egzamin... błąd na błędzie błędem pogania w tym poście!

maly25
15-01-10, 14:24
nie lipomastia tylko ginekomastia,to fakt z tym nic bez pomocy hirurga nie zrobisz,ale lepsza klata z cyckami niz same cycki;) pozdro