PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



KOWAL86
13-01-10, 06:32
Mam taką sprawie:
Jestem zalogowany na forum a jak chce wejść na jakiś wklejony link to mi wyskakuje :
Witaj Gościu!

Widzę, że spodobało Ci się nasze Forum Kulturystyczne, jednak aby móc dalej przeglądać forum musisz się zarejestrować Zapis potrwa ok. 1 minuty a dzięki temu bedziesz mógł korzystać z wielu dodatkowych opcji jakie przysługują zarejestrowanym użytkownikom. Zapisz się teraz!

Posiadasz już konto na Forum Kulturystycznym? Jeżeli tak to proszę zalogować się na konto, aby dalej móc przeglądać forum.

kubaCK
13-01-10, 09:42
ja mam tak czesto ze zdjeciami ktore sa razem z wiadomoscia w poscie....

KOWAL86
13-01-10, 14:01
a co na to administracja??:)

Sosna91
13-01-10, 15:31
tez mam to samo, idzie sie przyzwyczaic. bardziej mnie złoszczą awarie forum

Fehu
13-01-10, 15:41
tez mam to samo, idzie sie przyzwyczaic. bardziej mnie złoszczą awarie forum

sa zdecydowanie za czesto

Ezachiel
13-01-10, 16:38
Mam taką sprawie:
Jestem zalogowany na forum a jak chce wejść na jakiś wklejony link to mi wyskakuje :
Witaj Gościu!

Widzę, że spodobało Ci się nasze Forum Kulturystyczne, jednak aby móc dalej przeglądać forum musisz się zarejestrować Zapis potrwa ok. 1 minuty a dzięki temu bedziesz mógł korzystać z wielu dodatkowych opcji jakie przysługują zarejestrowanym użytkownikom. Zapisz się teraz!

Posiadasz już konto na Forum Kulturystycznym? Jeżeli tak to proszę zalogować się na konto, aby dalej móc przeglądać forum.

tak masz we wszystkich linkach?
czy tylko w tych od:Thunderbreaker?

yaro09
13-01-10, 16:59
tez tak mam.
po prostu loguje sie ponownie i tyle

KOWAL86
13-01-10, 18:50
tylko na linka odnośnie forum na zewnętrze normalnie

Hermann
13-01-10, 19:58
Zaznacz ; pamiętaj moje logowanie; zrób ikone na pulpicie. Klikając na ikone będziesz sie automatycznie logował. Tak jest u mnie spróbuj może będzie dobrze.

yaro09
13-01-10, 21:51
herman jaką ikone na pupicie?

Hermann
13-01-10, 22:04
Dodajesz strone do ulubionych ,robisz skrót czyli ikone.Najpierw dodajesz do ulubionych, następnie przeciągasz na pulpit i masz symbol strony na który klikasz aby otworzyć strone.

KOWAL86
14-01-10, 06:19
ale ja jak otwieram stronkę to automatycznie jestem zalogowany, czytaj co pisze dokładniej a potem doradzaj