PDA

Zobacz pełną wersję : Zaczynam reduckje - prosze o rady



KowalQ
12-01-10, 13:49
Witam

Od tygodnia biegam codziennie po 50 minut , mam zamiar niedlugo rozpaczac HItty oraz wrocic na silownie.

Od tego czasu ograniczylem jedzenie i od nastepnego tygodnia mam zamair wprowadzic diete.

Zamairzam zakupic suple i tu prosze Was o rady.Do diety kupie sobie ostrowie wpc 80.

Czy jest sens zaczynac redukcje jakims lekkim spalaczem typu thermo speed extreme ? czy narazie dac sobie spokoj ?JAblczany kretyny przydalby sie tutaj ?Co proponujecie ?

grochos
12-01-10, 14:04
zaraz pewnie pojawi sie sosna, wiec Ci doradzi. Zamiast Ostrovi do diety polecam Ci Łowickie (duzo lepszy smak, tansza, skład identyczny). Co do krety to zalezy co chcesz robic na tej silce, moze sam fitnes albo aeroby to szkoda;)

fallenursus
12-01-10, 14:10
Kreta na redukcji ok jako antykatabolik.dieta musi byc.bialko wedlug brakow I po treningu.aminokwasyrozgalezione rowniez przydatne np. purple wrath sarazem z mieszanka wytrzymalosciowa.easy z tymi hiit bo szybko moze miesa leciec jak ktos nie wtajemniczony

grochos
12-01-10, 14:11
no to drugi rzeźnik sie pojawil :)

KowalQ
12-01-10, 14:16
WIdze ze stanowicie fajna grupe na forum :) jestescie konkretni i pomocni.Nie czesto sie spotyka ludzi na forach ktorzy chca pomoc ;) Mam zle doswiadczenia z ludzmi ktorzy sie przemadrzaja :)

@grochos Chce chodzic na silke i lekko zwiekszyc mase miesniowa lub starac sie jej za duzo nie stracic.

T tak :
Jablczan np olimp moze byc ?
Aminokwasy purple wrath
Bialko łowickie


a co do spalacza to co polecacie ?czy na poczatek nei warto ?

fallenursus
12-01-10, 14:23
Mnie w n.icnie mieszac ja ich nie znam......
Spalacz daj w koncowej fazie redukcji

KowalQ
12-01-10, 14:28
Ok to kilka pytan teraz:

1> Czyli zwykly tani termogenik nie jest tu potrzebny tak ?
2.Warto kupic za grosze ten bas na brzuch i biegac w nim ?
3.Czy macie jakis dobry temat gdzie mialbym bardzo dobrze wytlumaczone na czym polegaja hitty i jak z nich wogole korzystac ?I co masz na mysli zeby nei przesadzac z hittami ?
4.Na silowni trening ogolno rozwojowy czy zwykly czyli pon;klatka bic wtorek barki nogi etc... ?

fallenursus
12-01-10, 15:47
1. mozna dac ,ale na koniec tej calej imprezy
2. o kant chooya ten pas
3.http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=103. hitt'y szybko dzialaja, bez dobrego antykatabolicznego zabezpieczenia spalisz miesien jak bedziesz je robic za czesto
4.to juz jak sam lubisz. ja preferuje split'a