PDA

Zobacz pełną wersję : pierwszy suple



rmn
12-01-10, 09:32
Witam wszystkich w moim pierwszym poście
Wiek:19
Wzrost:<180
Waga:~84
Staż: biernie od kąd pamietam*, czynnie: 5mscy
Dieta:
07:30 śniadanie-bułka na mleku/ kanapki z wędliną
10:00 2gie śniadanie głównie mięso
16:30 obiad-to co mama zrobi
17:00 ryż z owocami
~20:00 ryż z owocami
Cel: siła/mniej fatu, a wiecej czystych mięśni

Dzisiaj mam zamiar zakupić sobie moj pierwszy w życiu suplement. Napalilem sie bardzo na TRIBULON, ale do końca nie wiem czy to bedzie dobre na start więc napiszcie co o tym myślice moze polecicie mi cos lepszego ewentualnie co do niego moge wziasc ( po za ZMA- za mlody jestem na to ). I jeżeli ktoś to brał to bardzo bym prosił o opisanie efektów. thx pzdr.

*zawsze miałem styczności z siłownią ale nigdy na dłuższą mete.

bulitto
12-01-10, 11:04
po primo ta dieta to jest do bani , po sekundo mówisz, że jesteś za młody na zma a na tribulon nie ?. Olej na razie suple i weź sobie zobacz jak powinna wyglądać dieta w dziale tej samej nazwy w podwieszonych.

rmn
12-01-10, 11:33
no na ZMA za mlody bo to poteguje dzialanie TRIBULONU a sam tribulon ok, jak bym chcial laczyc te dwa suple to dopiero w wieku ~21lat. Dobrze mistrzu zmienie diete.:smile:

Sosna91
12-01-10, 11:52
odpuść te całe Tribulony, nawet nie tyle wiek co ich dzialanie. moze w wieku >35lat

co do diety to jej nie masz. ja bym umierał z głodu jakbym tak jadł.

co do supli jak masz kase na nie wydawac to możesz sobie kupic krete mono. tylko przyłóz sie do treningu i miski.

rmn
12-01-10, 12:49
no okej a co to jest tak kreta mono? czy jak tak powiem w sklepie z odzywkami to bedzie wiedzial o co cho??

grochos
12-01-10, 14:01
powiedz ze chce pierwszy raz kreatyne wziasc... sprzedawca na bank Ci doradzi dobrze ;)

Sosna91
12-01-10, 14:07
kreta mono to kreatyna monohydrat.

co do sprzedawcy to lepiej niech mu za dobrze nie ufa ;] u mnie na I cykl to poleca to co mu nie schodzi. czasem mssacre albo cos drogiegi ;]

Lordunio
12-01-10, 14:42
Ułóż sobie porządną dietkę i trening, pochodź tak przynajmniej tryz miesiące i zabierz się za mono jakieś. Teraz ewentualnie jakieś witaminy i BCAA.

Sosna91
12-01-10, 15:31
Ułóż sobie porządną dietkę i trening, pochodź tak przynajmniej tryz miesiące i zabierz się za mono jakieś. Teraz ewentualnie jakieś witaminy i BCAA.

"Staż: biernie od kąd pamietam*, czynnie: 5mscy"


w zupełnosci wystarczy, to tylko kreta a co nie którzy to zachowują sie jakby t SAA było ;]

SEBAN
12-01-10, 15:58
Wg mnie to :

1. Nie podałeś celu - masa,redukcja czy co tam...
2. Ułóż porządną dietę + ew. jakieś uzup. braków w zal.
3. Plan trening. + dieta, jak już chcesz to mono to bierz.

Zrobisz , jak zechcesz.

Lordunio
12-01-10, 16:19
"Staż: biernie od kąd pamietam*, czynnie: 5mscy"


w zupełnosci wystarczy, to tylko kreta a co nie którzy to zachowują sie jakby t SAA było ;]

Jeżeli chodzi tutaj o to, że wcześniej chodził w kratkę, a teraz od 5 miechów regularnie, to jak najbardziej. Za pierwszym razem zrozumiałem tak, że "w kratkę od 5 miesięcy".

rmn
21-01-10, 12:13
jak brac ta kreatyne? bo biore ja rano na czczo(5kaps) i bezsporednio po treningu (5kaps) popijam wodą czy tak moze być ?

Sosna91
21-01-10, 12:17
nie wiem jaka masz tą krete

rmn
21-01-10, 21:40
tą co poleciliście krete mono

rmn
25-01-10, 16:59
mam około 730 kaps (krety mono) jeszcze. Myślę żeby wziąść to na dwa cykle. Cykl który teraz ciągne, tak wygląda: 5 kaps rano na czczo i bezpośrednio po treningu 5kaps, w dni nietreningowe 5kaps po obudzeniu sie i 5kaps przed snem. Drugi cykl ( z 400 kaps) ewentualnie dodam HMB. Tylko problem w tym że nie wiem jaką zrobić przerwę między cyklami i jak dawkować w/w odżywki:errf:.