PDA

Zobacz pełną wersję : witam mam pytanie odnosnie cyklu



zygol
11-01-10, 19:34
juz pisalem post upieralem sie na propa do boldka i winka ale teraz zmienilem to po na mowach ludzi ktorzy mi odpisali a widze ze ich wiedza jest wystarczajaca.
No wiec tak mam 13 cidotestonu moge miec wiecej ale chcem tylko brac co 6 dni 250mg , mam 50 ml equipoise 50mg/ml ,350 tab cetabonu plus 20 ml stanablu 50 .Do tego odzywke proteinowa hi tec nutrition whey fusion ,bcaa ,glukozamine oraz witaminy i mineraly zastanawiam sie jeszce nad stymulatorem hgh chcialbym zebyscie mi to rozpisali dopisze od siebie jeszce ze cido chcem brac co 6 dni 250mg boldka co 2 dni 75 mg ,cetki 12 tabsow dzien noi pozniej wino w strzalach 50mg co 2 dni
odblok mam nolve i clomid czy bedzie potrzebne hcg???? moge tez dokupic
pozdrawiam i licze na wyczerpujace wypowiedzi srodki juz mam moge ewentualnie dokupic

DIABEŁ
13-01-10, 10:29
Wypełnij ankiete. Czyli ile masz lat jaki staż na siłowni ile wzrostu ile ważysz jaki cel cyklu jakie robiłeś wcześniej cykle????

ht
13-01-10, 11:24
stymulatory hgh odpusc. daj wage.ktory cykl. i kiedy ost skonzyles. zamiast wina podaj mete na poczatek. bold i enan troche potrzebuja czasu zeby sie rozkrecic.

fallenursus
13-01-10, 12:20
Malo eq

zygol
13-01-10, 17:37
waga 79 bo jestem na dietce redukcyjnej wazylem 4 miechy temu 87 kilo
wiek 25
biceps 39
zaczolem 4 miesiac stazu mam ogulnie prawie 3,5 roku kiedy zaczolem cwiczyc wazylem 64 kilo mialem przerwe poniewaz mialem kotuzje barka i wracalem ale bol caly zcas byl juz wyleczylem i wiem ze silka to moja czesc zycia poprostu uwielbiam trenowac ten sport:)
braem susanon wczesniej prolo z dubolem i to bedzie trzecia moja stycznosc z saa wiec teraz wiecie troche wiecej wiec doiradzajcie pozdrowki dziki za zainteresowanie moim postem:)
no to jezeli za malo bolda to moge dokupic tylko rozpiszcie jak to wziasc ja moze napisze jak ja chcialem:
1-10 bold co 2 dni 75mg
1-10 cido co 5 dni
6-12 winko
jaki odblok mysle o clomidzie i nolvie czy hcg bedzie potrzebne ?
acha nolve bede bral 10 mg przez cala kuracje i napiszcie ile clomifenu jak cos na odblok i ile nolvy

zygol
13-01-10, 17:39
cel cyklu sucha masa dobrej jakosci woalem propa zamiast enana ale prop jest niezbyt dobry do ego do ktorego mam dostep woiec wziolem cido poniewaz jest prosto z egiptu przerwe przed ostatnia kuracja mialem jakies 2 lata