PDA

Zobacz pełną wersję : IFBB Pro Men's Bodybuilding Ranking List



Russel
11-01-10, 10:11
The top professional IFBB bodybuilding ranking's, according to the RAS statistics, based on real-time statistics, unbiased information, and appearances in competitions. If you don't compete or place well, you can go up or down in the rankings. Biggiest surprise of the ranks, Ronnie Rockel jumping into the top 10.
poziom ang nie za wysoki wiec nie tlumacze;)

Nasz Robert Piotrkowicz na 28 miejscu!!!!clap

http://www.getbig.com/ranking/prorankm.htm

Voice666
13-01-10, 18:58
Oby się piął jak najwyżej

jaca666
13-01-10, 20:50
Wreszcie w tym roku jak nie stanie się nic nadzwyczajnego zobaczymy go na scenie w Las Vegas na Olympii i oby był wyżej niż Daszkiewicz w 92 r.

jaca666
16-01-10, 14:52
Widze że na tym forum jest z kim pogadać na temat kulturystyki...

Russel
16-01-10, 15:09
hahahaha wiesz jaca trzeba najpierw wiedzieć kto to Piotrkowicz i co to jest IFBBclap:lol::yawn:

jaca666
16-01-10, 15:19
Obiecałem sobie że się już odzywał nie będę ale na tym forum średnia wieku to 15 lat...Ja codziennie dostaje pm typu:ile białka ma kreatyna czy 20 serii na biceps wystarczy???
Szkoda że tak mało osób wiedzących coś o temacie odwiedza to forum...

Micek185
16-01-10, 15:19
daszkiewicz nie doszedł dalej bo najwyraźniej nie miał genetyki a po roku jak kasy nie było to trzeba było zająć się czyms innym,a co chodza słuchy że Piotrkowicz chce przejść na zawodostwo?

Russel
16-01-10, 15:21
jak jest na liście PRO-sow to raczej już jest zawodowcem

jaca666
16-01-10, 15:22
Micek, Robert pro jest już jakiś czas....

jaca666
16-01-10, 15:24
A co do Daszkiewicza to znam kolesia z Międzyzdrojów który go wiele raził gościł w swoich apartamentach na początku lat 90-tych i mowił że to straszny pijak był :)

Micek185
16-01-10, 15:33
No właśnie dlatego się dziwię bo zawsze były jakies wzmianki o nim w muscularze czy nawet kifie ale ostatnio nic nie czytałem na ten temat,ostatnio coś czytałem ok roku temu że niby ma przejść na pro a jesli juz jest to żeby nie było tak jak własnie z daszkiewiczem,niestety nie ma co ukrywać że Polska to nie idealny kraj dla kulturystów tak jak Egipt czy stany.On chyba jako jedyny narazie jest jako pro w Polsce co?

Russel
16-01-10, 18:09
tak, bo czemu mają przechodzić na zawodowstwo?
nie opłaca im się to w naszym kraju chyba że tak jak Robert mają sponsora ktory naprawde pomaga mu finansowo, czesem lepiej być bdb amatorem niż wogole nie widocznym pro. Weźmy chociażby coroczne mistrzostwa świata ta granica pro/amator coraz bardziej sie zaciera

Co do Daszkiewicza można podziwiać go w alfabecie mafii kiedy była mowa o szczecinie i o koleżce o pseudonimie "oczko" Jak napierdolony robi pod knajpą pozy obowiązkowe heh, ale imho to był dobry wariat i miał świetną genetyke tyle że czegoś tam zabraklo może motywacji, może kasy ale to chyba bym wykluczal

jaca666
16-01-10, 19:11
Co do kasy i sponsorów to nie miał się o co martwic tylko tego nie wykorzystał w przeciwieństwie do wielu polskich kulturystów.Np Adam Adamski mistrz świata w kat. do 87.5kg.Bardzo długo borykał się z tym że nie miał sponsora i stosunkowo niedawno znalazł....A szkoda kilku lat straconych bo ma super genetykę a przede wszystkim symetrycznie jest niemal idealny ale co z tego jak długo po prostu utrzymywał tylko te umięśnienie które zdobył bo jak to Russel mawia BEZ KASY NIE MA MASY...

Russel
16-01-10, 19:21
Dla mnie adamski swoją górą sylwetki miażdzy wszystkich
weźmy jego forme z bahrajnu ja odpadam mega gość!

tutaj fotki sa najlepsze bo przy dziennym świetle

http://www.musculardevelopment.pl/galeria-zdjec/galeria-2008/msw-kulturystyce--bahrajn/galeria,25,dzien-trzeci-wtorek-na-basenie.html

...żebym ja kiedyś...::pray:

p.s
nie chce centralnie wstawiac jego fotek bo troche nie o tym temat

jaca666
16-01-10, 19:24
Mega kocur i tyle...
Super symetrycznie jest zbudowany.Zero jakiś dysproporcji itp...
To chyba jakiś Twój krewny co Russel bo podobny jak cholera...

Russel
16-01-10, 19:27
zazdrość jest ogromna jak sie patrzy na te fotki z basenu
ide ojebać jakiś bank i jade porzdnie z tematem bo czlowiek ćwiczy ćwiczy a tu caly czas mały

Micek185
17-01-10, 14:34
Adamski fakt zajebista sylweta z tym minusem że nogi słabe,jak to podciągnie to juz naprawde sylweta idealna. gdyby w Polsce był nieco inny pogląd na kulturystyke i żeby był taki polski odpowiednik weidera który od lat 60promował ten sport to kto wie jak by to teraz wyglądało bonie oszukujmy sie kulturystyka u nas dopiero raczkuje miejmy nadzieje że obecna swiadomosc ludzi na temat zdrowia i sprawności ruchowej to zmieni...a nie wiecie może co sie dzieje z Kamilem majkiem?miał podobno wrócic do treningów ale ani widu ani słychu a to był mój faworyt mały,wyrzeźbiony i zajebiscie symetryczny!

Russel
17-01-10, 15:04
Adamski fakt zajebista sylweta z tym minusem że nogi słabe,jak to podciągnie to juz naprawde sylweta idealna. gdyby w Polsce był nieco inny pogląd na kulturystyke i żeby był taki polski odpowiednik weidera który od lat 60promował ten sport to kto wie jak by to teraz wyglądało bonie oszukujmy sie kulturystyka u nas dopiero raczkuje miejmy nadzieje że obecna swiadomosc ludzi na temat zdrowia i sprawności ruchowej to zmieni...a nie wiecie może co sie dzieje z Kamilem majkiem?miał podobno wrócic do treningów ale ani widu ani słychu a to był mój faworyt mały,wyrzeźbiony i zajebiscie symetryczny!

nikt nie będzie promował sportu nakoksowanych kolesi w PL tak to już jest ludziom sie to nie podoba i maja w glowie stereotypy. Jesteśmy 30 lat zacofani wiec trochę czasu jeszcze musi minąć imho

.Stany to zupełnie inna historia jak ktoś chce sie wiazac z bb na dlugo to nie ma co tylko składać na bilet i wypier... stad.

Majek ma swoj profil na nk tam możesz najwięcej sie dowiedzieć

jaca666
17-01-10, 16:44
Właśnie stereotypy że kulturyści koksują a inni sportowcy sporadycznie ale to normalne u nas w kraju a wiadomo że w każdej dziedzinie sportu jest doping nawet w 5 lidze podwórkowej czy badmintonie....
Kolejna sprawa to środki masowego przekazu a szczególnie radio i tv....Ja nigdy w radiu nie słyszałem w wiadomościach sportowych nawet słowa o zawodach kulturystycznych a nie wspominając o tym ze wiele razy mieliśmy mistrza europy czy świata i wiele ważnych imprez kulturystycznych odbywało się w Polsce.Tak samo w tv...Tylko jakaś podrzędna stacja tv5 2 razy w tygodniu nadaje 30 minutowy program o kulturystyce a potem się dziwimy że stereotypy chodzą typu: kulturyści nie ukończyli żadnych szkół,tylko się biją i kradną,są mordercami itp,łysi w kapturach itd...

Micek185
17-01-10, 23:40
dokładnie to,stereotypy jak były tak i zostały,chociaż zazwyczaj tak jest,że młodzi idą popakować żeby później na balecie można było założyc obcisły podkoszulek i szpanować,żena..
kiedyś czytalem jakis artykuł z którego wynikało że z wszystkich zrzeszonych polskich kultutystów ok 80%ma wykształcenie wyższe,większość ma swoje siłwonie,sklepy z odżywkami czy inne pokrewne zawody
drugą sprawą jest nasze państwo bo z jego strony kulturyści nie mają żadnej pomocy i nie promuje się tej dyscypliny jako sport,właśnie dlatego tak ciężko jest cokolwiek tu zdziałać,
najbardziej wkurwia mnie to że Polska reprezentacja dostaje w dupe od każdego a idzie na to tyle kasy ze ton sie nie miesci w głowie a tacy ludzie jak radzio słodkiewicz,piotrkowicz czy nawet kamil majek muszą szukac sponsorów nie wiadomo gdzie,Polskie realia...

pimols
19-01-10, 00:47
dokładnie to,stereotypy jak były tak i zostały,chociaż zazwyczaj tak jest,że młodzi idą popakować żeby później na balecie można było założyc obcisły podkoszulek i szpanować,żena..
kiedyś czytalem jakis artykuł z którego wynikało że z wszystkich zrzeszonych polskich kultutystów ok 80%ma wykształcenie wyższe,większość ma swoje siłwonie,sklepy z odżywkami czy inne pokrewne zawody
drugą sprawą jest nasze państwo bo z jego strony kulturyści nie mają żadnej pomocy i nie promuje się tej dyscypliny jako sport,właśnie dlatego tak ciężko jest cokolwiek tu zdziałać,
najbardziej wkurwia mnie to że Polska reprezentacja dostaje w dupe od każdego a idzie na to tyle kasy ze ton sie nie miesci w głowie a tacy ludzie jak radzio słodkiewicz,piotrkowicz czy nawet kamil majek muszą szukac sponsorów nie wiadomo gdzie,Polskie realia...

masz racje...
a u Majka kupuje to czasem opowiada;p

Russel
19-01-10, 14:40
Jaca wiadomość z ostatniej chwili Radek Słodkiewicz pro i co ty myślisz?:razz:

jaca666
19-01-10, 14:44
Wiem słyszałem w nocy ale czy tak będzie?
I od razu New York Pro to chyba za dużo?Tam naprawdę mega koty wygrywają...

Russel
19-01-10, 15:02
Ciekawe jak wyglada teraaz mowi że caly czas masuje ale jeśli poprawi nacznie klatke reszta pójdzie na takim poziomie jak bylo do tej pory, bo o nogi raczej nie ma sie co obawiać to może być MEGA!

jaca666
19-01-10, 15:37
Oj dużo musiałby poprawić, pamiętam ze zanim Piotrkowicz został PRO to Radek nie miał przy nim większych szans na zawodach...ale kto wie?
W innych polakach szansy na zawodowstwo nie widzę...
Masza za stary, Kołodziejczyk chyba zbyt słaby genetycznie...

Russel
19-01-10, 18:47
jest kilku ale myślę sprawa $$$
np michal karmowski ciekawy jestem jak sie zaprezentuje w tym sezonie podobno dołożył 10 kg miecha

jaca666
19-01-10, 19:25
Michok jest za wysoki...tak mi się wydaje i jeszcze za młody...
Ale jeśli o Polską scenę chodzi myślę że w końcu z Kołodziejczykiem wygra...

D3
19-01-10, 19:42
drugą sprawą jest nasze państwo bo z jego strony kulturyści nie mają żadnej pomocy i nie promuje się tej dyscypliny jako sport,właśnie dlatego tak ciężko jest cokolwiek tu zdziałać


Myślisz, że jakby państwo zabrało się za rzekomą promocję tej dyscypliny to by żyło się lepiej? Komu? Chyba tym co co by utworzyli Polski Związek Zrzeszający Kulturystów. Historia widać niczego nas nie nauczyła... i nie umiemy wyciągać odpowiednich wniosków.

Dwa - wymień mi kraje w których państwo ostro zajmuje się dofinansowywaniem kulturystyki. Może USA? Kanada? Odpowiedź jest chyba oczywista.

Może i problem dostrzegasz, ale u Ciebie lekarstwo byłoby gorsze niż sama choroba. Problemem nie jest to, żeby państwo zaczęło sypać z budżetu kasę (którą obmaca w międzyczasie 5tysięcy państwowych łap), ale to, żeby społeczeństwo było na tyle bogate, aby można było łatwo znaleźć pośród nich sponsorów.

A sukcesy to my odnosimy na innym polu - chociażby siatkówka czy piłka ręczna (dzisiaj mecz z Niemcami przypominam).

Dziękuję za uwagę :twisted:

Cielu7
21-01-10, 11:45
Myślisz, że jakby państwo zabrało się za rzekomą promocję tej dyscypliny to by żyło się lepiej? Komu? Chyba tym co co by utworzyli Polski Związek Zrzeszający Kulturystów. Historia widać niczego nas nie nauczyła... i nie umiemy wyciągać odpowiednich wniosków.

Dwa - wymień mi kraje w których państwo ostro zajmuje się dofinansowywaniem kulturystyki. Może USA? Kanada? Odpowiedź jest chyba oczywista.

Może i problem dostrzegasz, ale u Ciebie lekarstwo byłoby gorsze niż sama choroba. Problemem nie jest to, żeby państwo zaczęło sypać z budżetu kasę (którą obmaca w międzyczasie 5tysięcy państwowych łap), ale to, żeby społeczeństwo było na tyle bogate, aby można było łatwo znaleźć pośród nich sponsorów.

A sukcesy to my odnosimy na innym polu - chociażby siatkówka czy piłka ręczna (dzisiaj mecz z Niemcami przypominam).

Dziękuję za uwagę :twisted:


jaki kraj sponsoruje większość kari arabskich wywala krocie na wodników nawet nie tych najlepszych maja stała ze tak powiem pensje w $ to np Alim tabrizim dostał od irannu za MS dom i średniej klasy furke a w Polsce co uścisk dłoni Fileborna i do domku u nas nawet nie ma kasy by wysłać zawodnika jeżdżą za własny hajs żenada ;/

Micek185
21-01-10, 12:45
nie pamietam nazwiska goscia ale średni zawodnik co prawda ale w polsce nie mógł utzrymac rodziny wyjechał do Anglii tam ma firmę budowlana mieszka tam juz z 10lat a dalej startuje w barwach Polski,Polska to nie kraj dla kulturystów a Cielu dobrze mówi już kilka razy pisali o tym w MD

jaca666
21-01-10, 13:14
Mam kolesia który wygrał Debity w 200... roku i był poza podium w MP i PP.Dużo się dowiedziałem od niego jakie realia panują w tym sporcie ale prawda jest taka że nie miał sponsora i za własne pieniądze się przygotował.Nagrodę jaką dostał to komplet szczotek w tym do kibla itp...kurwa śmieszne a wręcz żałosne...
Najlepsze jest to że był świerzakiem w tym sporcie i nie znal nikogo a co się z tym wiąże bez układów itp...bez problemu zasłużył na minimum 4 miejsce na MP i każdy to widział kto się zna na tym sporcie ale spadł poza 6 nie wiadomo czemu i nie pojechał na MŚ do Kairu a chciał tego bardzo...a 6 pierwszych jechało a potem się okazało że kilka godzin przed wyjściem na scenę miał rozmowę z jednym z działaczy związku i ten powiedział: NIESTETY NIE JEDZIE PAN NA MISTRZOSTWA BO PASZPORTY JUŻ SĄ WYSTAWIONE ŻYCZĘ POWODZENIA W ŻYCIU...Nie znalazł nigdy sponsora i tak się skończył jego kariera...Polskie realia...

Russel
21-01-10, 14:02
Mam kolesia który wygrał Debity w 200... roku i był poza podium w MP i PP.Dużo się dowiedziałem od niego jakie realia panują w tym sporcie ale prawda jest taka że nie miał sponsora i za własne pieniądze się przygotował.Nagrodę jaką dostał to komplet szczotek w tym do kibla itp...kurwa śmieszne a wręcz żałosne...
Najlepsze jest to że był świerzakiem w tym sporcie i nie znal nikogo a co się z tym wiąże bez układów itp...bez problemu zasłużył na minimum 4 miejsce na MP i każdy to widział kto się zna na tym sporcie ale spadł poza 6 nie wiadomo czemu i nie pojechał na MŚ do Kairu a chciał tego bardzo...a 6 pierwszych jechało a potem się okazało że kilka godzin przed wyjściem na scenę miał rozmowę z jednym z działaczy związku i ten powiedział: NIESTETY NIE JEDZIE PAN NA MISTRZOSTWA BO PASZPORTY JUŻ SĄ WYSTAWIONE ŻYCZĘ POWODZENIA W ŻYCIU...Nie znalazł nigdy sponsora i tak się skończył jego kariera...Polskie realia...


jeszcze raz sie powtórzę jak ktoś wiąże z tym sportem przyszłość - trzeba wypierdalać:errf:

chyba ze chce rece sobie urobić na wlasne dofinansowanie i wygrywać zawody typu, kucice, żelistrzewo itp

D3
21-01-10, 15:04
jaki kraj sponsoruje większość kari arabskich wywala krocie na wodników nawet nie tych najlepszych maja stała ze tak powiem pensje w $ to np Alim tabrizim dostał od irannu za MS dom i średniej klasy furke a w Polsce co uścisk dłoni Fileborna i do domku u nas nawet nie ma kasy by wysłać zawodnika jeżdżą za własny hajs żenada ;/


Wszystko fajnie pięknie, a później pojawi się Cielu8, który stwierdzi, że pływakom też się należy, Cielu9, że skoro kulturystyka i pływanie to może balet mongolski... ciekawe gdzie jest granica i najważniejsze kto za to wszystko będzie płacić? Z pewnością żaden z Cieluw... to jest po prostu błędne koło, które nigdy się nie skończy.

Powiedziałem, że problemem u nas jest to, że ludzie nie są bogaci. Skoro ludzie nie są bogaci to wydają mniej na przyjemności. Skoro wydają mniej na przyjemności (np. odżywki, suple) tym samym mniejsze zyski mają producenci-sponsorzy. Kulturystyka u nas po prostu nie cieszy się takim powodzeniem jak w innych krajach i trzeba to zaakceptować.

To co opisał jaca idealnie pokazuje jak działają wszelkiego rodzaju związki.

Jeszcze raz dziękuję za uwagę :)

fallenursus
21-01-10, 18:09
przeciez nawet w usa czy kandzie panstwo nie doplaca do tego sportu panowie. bo by im zrobili zarzuty ze propaguja doping.

carbon
22-01-10, 14:07
Falen ale ile masz kolo nosa silowni ? Ja cwicze w planet fitness i oprocz tej silki w zasiegu 10min autem sa jeszcze 4 silki i prawie kazda otwarta 24godz na dobe a przynajmniej od 5 do 10 , i nie wiem jak w innych ale w mojej nie ma tygodnia zeby nie pojawial sie ktos z pokazowka jakis nowych supli , albo jakis cud diet czy innych pierdul i zobacz ilu ludzi przewija sie dziennie przez silke bo karnet kosztuje 10$ na miesiac bez ograniczen wiec kazdego stac i niech co 20 gostek luknie na te nowosci i klienci juz sa , do tego wlasciwie w kazdym markecie masz dzial ze suplami czyli interes sie kreci , w sklepie kawalek ode mnie w vitamin shoppe prawie co roku bywal Pudzian na promocji nowych supli , tak wiec kasa z supli plynie i to i sponsorzy sie znajduja jak pisal ktos wyzej .
Bywam w Polsce na wakacjach i w moim rodzinnym miescie ok 20tysiecznym nie ma zadnej takiej silki no chyba ze gdzies przyszkolny atlas na 5 osob , no i gdzie ludziska maja cwiczyc a gdyby nie internet to supli by na oczy nie zobaczyli .Napewno w wiekszych miastach sytuacja jest duzo lepsza ale trzeba pamietac ze w polsce jest cale multum malych miast gdzie ludzie tez by chcieli cwiczyc w normalnych warunkach i miec dostep do supli .

Micek185
27-01-10, 18:33
Radzio Słodkiewicz na pewno nie przejdzie na razie na zawodostwo został zawieszony na 4-6lat,to tak z newsów,
pozdro

fallenursus
27-01-10, 18:44
carbon na rogu gdzie jest moja sa jeszcze dwie+klub mma. Planet fitness to kolo porzadnej silowni nawet nie stalo:) znajdz sobie jakas gdzie nie ma tyle maszyn....nigdy nie bylem, ale na amerykanskich forach psy wieszaja na planet fitness:)

Voice666
27-01-10, 19:04
Radzio Słodkiewicz na pewno nie przejdzie na razie na zawodostwo został zawieszony na 4-6lat,to tak z newsów,
pozdro


A coś więcej na ten temat?

Russel
27-01-10, 19:40
Archaiczne wiadomości to że został zawieszony po bahrajnie wiadomo, ale kto powiedział na ile lat? Bo z tego co ja wiem nawet związek i on sam nie wie na ile?

to że z jacą piszemy że są takie PLANY powtarzam sa takie plany to słowa jego i jego sponsorów a nie wymysł z super expresu ;)

Micek185
27-01-10, 19:49
info od Kamila Majka

Russel
27-01-10, 19:57
jestem cały czas na forum i obserwuję co się dzieje-sezon wiosenny zaraz się zacznie i zapowiada się bardzo ciekawie
oczywiście cały czas trenuję-był u mnie ostatnio Michok, zrobiliśmy cięzki trening i parę fotek ale niestety w aparacie nie było karty
mimo dosyć ciężkich treningów nie zmuszam się jeszcze do jedzenia i nie chcę jeszcze nabijać wagi-z prostego powodu, nie wiem na sto procent kiedy będę startował. były już rozmowy ,że być może w 2010, ale tak samo mówiono mi o starcie w Arnoldzie 2008-zacząłem przygotowania i musiałem je przerwać. dlatego postanowiłem że wyjdę na wiosnę 2011, jeśli wszystko ułoży się po mojej myśli będą to zawody New York Pro

macie wiadomość
z forum ktorego jestem wychowankiem http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/7.gif

jaca666
27-01-10, 20:19
To Majek ma takie nowe informacje??? :)

Micek185
27-01-10, 20:32
nie poprostu rozmawiałem z nim za rada russela znalazłem go na nk:D bylem ciekaw jak u niego forma i czy zamierza nadal startować,swojego czasu był miom idolem jesli chodzi o sylwetkę:D do tej pory by był gdyby startował.nie wiem czy to nowość czy nie kiedys na bierząco miałem info z musculara czy kifa teraz nie mam czasu na czytanie tych czasopism juz 3numery kupiłem i czekają na przeczytanie po sesji.:errf:

S!d!
28-01-10, 01:22
Mowiac szczerze bardzo mnie to cieszy widac ze kulturystyka w Polsce i jej poziom pnie sie cały czas do gory . Niestety szkoda ze ten sport nie jest postrzegany tak dobrze .


Mirosław Daszkiewicz został pierwszym w historii polskiej kulturystyki Mistrzem Świata , dla tych co nie wiedza ;)

Russel
28-01-10, 12:04
i co micek wyśle jakieś fotki aktualne? http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/7.gif

A no i możesz błysnąć przekazać mu nowa wiadomość pare postów wyżej