PDA

Zobacz pełną wersję : Plan dla 16 latka



ziom
23-01-07, 21:35
witam potrzebuje planu treningowego na 4 dni mam 16 lat waże75 kg i wzrost 182cm.
dopiero zaczełem około 1 miesiąc ćwiczeć prosze o pomoc zgury dziekuje

Marcin909
25-01-07, 19:22
na cztery dni to za duzo jak na poczatek muszisz znalesc czas na:
diete
trening
regeneracje
niemozna tak meczyc organizmu a cwiczneia nic nie dadzą
a plan znajdz sobie tu na forum wyszukaj sobie sa tu plany juz ocenione sprwadz sobie

pozdro
i
\/

ziom
25-01-07, 19:36
oki dzięki za rade pozdro :cool:

krzychuool
25-01-07, 20:46
na cztery dni to za duzo jak na poczatek
:shock: :shock: :shock:

nie wiem skąd to wytrzasnąłeś...
trening dla początkującego (czyli ACT na przykład) powinien trwać minimum 6 tygodni. A po nim zmieniamy trening na normalny, a czy on będzie 4 dniowy czy 3 dniowy to już nie ma żadnej różnicy :!:

niemozna tak meczyc organizmu a cwiczneia nic nie dadząnie wiem czym on by męczył organizm... na to samo wychodzi czy rozłoży sobie wszystkie partie mięśni na 3 czy na 4 dni :!:

ziom
25-01-07, 21:22
oki :cool:

Marcin909
26-01-07, 12:35
krzychuool, niech on sam sprubuje niech zobaczy jak jak mu pasuje pamietaj o rozgrzewce przed treningiem

ADI1616
26-01-07, 16:54
Ale jakiego planu ???? chcesz ćwiczyć rzeźbę masę czy siłę ???? Pozatym jak dopiero co zaczołeś ćwiczyć to odradzam ćwiczenia na siłe :twisted: . Musisz przyzwyczaić organizm do wysiłku i ćwiczyć na razie na mniejszych ciężarach
na cztery dni to za duzo jak na poczatek cóż to za tekst możesz ćwiczyć nawet cały tydzień pytanie tylko co chcesz ćwiczyć ??? sprecyzuj bardziej swoje pytanie :twisted: jeżeli chodzi o brzuch to cały tydzień polecam a6W ale jak dasz radę bo nie każdy wytrzymuje :twisted: A jeżeli chodzi Ci o inne partie mięśni np. biceps triceps bary itd. to powinno się je ćwiczyć raz w tygodniu jeżeli chodzi o trening siłowy i na masę a jeżeli chodzi o rzeźbę to nawet dwa razy w tygodniu :twisted: ale sprecyzuj bardziej swoje pytanie :twisted: Pozdro :twisted: