PDA

Zobacz pełną wersję : Mono + BCAA + AAKG + Tauryna | Dawkowanie



Lordunio
10-01-10, 22:25
Witam, wiem, że zakładam kolejny temat jednak tamten odbiega od tego. Jest to mój pierwszy cykl, więc wolę zapytać bardziej doświadczonych co sądzicie o tym zestawie, no i chce aby efekt był naprawde dobry. Wybrałem wszystko z Olimpu jednak jeżeli polecacie coś innego to słucham propozycji, od razu proszę o dawki, kiedy, jak, ile?

1. Powiedzcie mi po pierwsze, czy jest to dobry pomysł na pierwszy cykl?
2. Jeżeli tak zdecydowałem się na zestaw cały z Olimpu:
- Arginina - OLIMP AAKG Extreme Mega Caps
- Kreatyna - OLIMP Creatine Monohydrate Mega Caps
- BCAA - OLIMP BCAA Mega Caps
- Tauryna - OLIMP Taurine Mega Caps
- Białko - OLIMP System Protein 80

Powiedzcie mi jak mam dokładnie to dawkować.
Wiem, ze:
Kreta 10g dziennie:
w DT 5g na czczo, 5g po treningu
W DN 5g na czczo, 5g w porze treningu

Tauryna:
do każdej porcji krety 1 caps

BCAA:
W DT:
-5 caps na czczo
-5 caps przed treningiem
-5 caps po treningu

A co z Argininą? Kiedy ją wrzucić, w DT i w NT? Jak ją dawkować?
Jeżeli polecacie te suplementy ale innej firmy czekam na propozycję.

Oczywiście sogi czekają. ;)

dzbanekzwd
11-01-10, 07:15
Arginina przed i po treningu
bcaa też przed i po.

AAKG lepsze będzie z Treca
BCAA z activlaba

BoloYeung
11-01-10, 09:50
AAKG odłuż sobie na pózniej i bier kiedy Ci sie skonczy kreatyna

Lordunio
11-01-10, 10:27
Chciałbym brać razem, żeby zoptymalizowac efekt, chyba, ze naprawde nie ma sensu laczenie? - Czytałem, że bardzo fajnie działa razem.

BoloYeung
11-01-10, 10:37
lepiej działa po zobaczysz

Lordunio
11-01-10, 11:49
W takim razie polecasz coś zamiast AAKG do Mono na pierwszy cykl, czy raczej nie?
I ile czasu brać to AAKG po cyklu?

maly25
11-01-10, 12:44
W takim razie polecasz coś zamiast AAKG do Mono na pierwszy cykl, czy raczej nie?
I ile czasu brać to AAKG po cyklu?

jest to twuj pierszy cykl wiec mono i bcaa i ta tauryna ci styknie napewno,a to aakg zostaw po cyklu,podtrzymasz to co osiagnoles na mono a jeszcze na plus wyjdziesz

Lordunio
11-01-10, 14:25
Dobra Panowie dziękuję za pomoc ;)

Fehu
11-01-10, 14:55
Mój pierwszy cykl to byla własnie kreatyna + AAKG wogóle nie rozumiem dlaczego ma jej teraz nie brac?
oba środki ze sobą nie kolidują a powiem więcej podczas cyklu warto mieć diete na 100% i treningi a AAKG pomaga w wykonaniu treningu na 110%
Ja własnie po cyklu uderzyłbym w BCAA

Lordunio
11-01-10, 15:04
To jak? Zostawić jednak to AAKG?

Fehu
11-01-10, 15:13
To w sumie żależy...
Jeśli chcesz kopa na treningu to możesz uderzyć w AAKG - ale uderzyłbym w pojedyncza forme ta z Olimpu jest ok

Lordunio
11-01-10, 17:01
No i skoro AAKG również pompuje mięśnie to efekt powinien być jeszcze lepszy niż po samej krecie tak?

maly25
12-01-10, 17:59
mi chodzi fehu o to ze po co na pierwszy cykl od razu szalec jak mozna przeciez wziosc sama krete i efekty beda super,a wiadomo ze po cyklu na mono pewne spadki sa i zeby temu zapobiec ja bym proponowal to aakg a jeszcze lepiej tak jak ty napisales bcaa tez po tym cyklu na krecie.a jesli chodzi o krete i aakg razem to jest super polaczenie (sam teraz to mam)ale jak wyzej napisalem niekoniecznie na pierwszy cykl.pozdro;)

maly25
12-01-10, 18:18
aha i bialko oczywiscie jak najbardziej tak lordunio jak ci w diecie brakuje a sadze ze ci brakuje bo nic o niej nie napisales(ale moge sie mylic) a zakladajac ze jeszcze tego wszystkiego nie kupiles to za ta kase ktora ci zostanie np z tego aakg lub tauryny(bo mozna ja kawa zastapic jak lubisz) uzupelnij w tym miesiacu diete,bo dopiero suple w polaczeniu z dieta daja porzadany efekt

Lordunio
12-01-10, 19:05
Spoko, spoko, diete trzymam teraz nawet jak biore tylko przeciwko katabolizmowi BCAA, z tym u mnie w porzadku. Białko biorę tylko po siłce, nie tyle w celu uzupelnienia diety, co zeby sie dobrze wchonęło, no i czasami na noc, jak nie mam ochoty na ser biały chudy :)
Teraz białko mam MATRIX Syntrax i sobie chwale, ale chce sprobowac czegos nowego. ;)
Tauryne kupię, jako transporter do Krety, bo kawy nie lubię.
AAKG chyba jednak kupię, chce zrobić porząny cykl, najwyżej po nim, znów kupię samo AAKG żeby podtrzymać efekty krety. ;)

Jeszcze powiedzcie mi, czy takie dawkowanie argininy jest dobre:
1-2 tydz:
DT: 1 kaps przed treningiem, 1 kaps po treningu
NT: 1 kaps rano, 1 kaps przed snem

3-4 tydz:
DT: 2 kaps przed treningiem, 2 po treningu
NT: 2 kaps rano, 1 kaps przed snem

5-6 tydz:
DT: 3 kaps przed, 2 po
NT: 2 kaps rano, 2 kaps przed snem

maly25
12-01-10, 20:06
2 capsy to chyba stanowczo za malo z tego co kojaze to chyba zalecane sa 4.ale mimo wszystko na kazdego dziala inna ilosc,ja to kiedys mialem jadlem po 5 bo akurat taka dawka na mne dzialala pozniej zwiekszylem do 6,a co do dawkowania to w dnt.nie bierz wcale bo po co,to ma wspomagac twoj wysilek fizyczny.sa zwolennicy ktorzy stosuja aakg tylko przed treningiem,ja przed i po

Lordunio
12-01-10, 20:45
2 capsy to chyba stanowczo za malo z tego co kojaze to chyba zalecane sa 4.ale mimo wszystko na kazdego dziala inna ilosc,ja to kiedys mialem jadlem po 5 bo akurat taka dawka na mne dzialala pozniej zwiekszylem do 6,a co do dawkowania to w dnt.nie bierz wcale bo po co,to ma wspomagac twoj wysilek fizyczny.sa zwolennicy ktorzy stosuja aakg tylko przed treningiem,ja przed i po

Sugerowałem się tym co było napisane na stronie (1-2 kapsy przed treningiem, 1-2 po treningu). Chciałem nie zaczynać od dużej dawki, bo z takimi suplami będzie to mój pierwszy kontakt, myślałem, żeby przyzwyczaić trochę organizm, tym bardziej, że jakoś strasznie duży nie jestem. :)
Myślę, że 5 to jednak za dużo dla mnie, ale wszystko wyjdzie "w praniu".
Jesteś pewien, że w DNT nic? To też ma działać jako pompa mięśniowa. :)

Fehu
12-01-10, 21:08
Jesli bedziesz brał tez w DNT osłabi sie działanie dawki przed treningowej i bedzie mniejsza pompa. mozesz zaczac od 2 kapsułem ale AAKG jest takim suplmentem do którego organizm sie szybko przyzwyczaja i trzeba dawki podnoscic - jesli Ci zalezy na pompie

Lordunio
12-01-10, 21:56
Dobra Panowie to już wszystko wiem, dziękuję ;)