PDA

Zobacz pełną wersję : Moze dział typowo kobiecy?



grochos
10-01-10, 15:45
Tak sobie myslalem, ze sporo osob sie zali ze nie mamy zbyt duzo plci pieknej na forum, ale na dobra sprawe bardzo malo materialu jest typowo dla kobiet. Czym mozemy je zaciekawic: doping, piłka nożna, czy strongman? Niechce tu robic jakiegos babinca czy cos, ale sam mam pare artykulow jak np. Kobieta w ciazy a trening silowy. Mozna bylo by popisac troszke o fitnesie, dzieciach czy nawet maly podrozdzial: moda itd. Ale to tylko mala propozycja... proponuje Dinozaura na moda, on najlepiej zna sie na kobietach, chociaz fallen spakowal swoja zone w 5 min wiec chyba tez ma podejscie hahaha :) nie no zart, ale propozycja serious...

slim shady
10-01-10, 15:59
był planowany kiedyś dział uroda, ale za mało kobiet jest

Dinozaur jest sepcem od spraw łóżkowych ;)

grochos
10-01-10, 16:04
czy to wlasnie troszke kolko sie nie zamyka? jest malo kobiet bo jest malo artykulow, jest malo artykolow, bo nie ma odpowiedniego dzialu strikte dla kobiet, nie ma odpowiedniego dzialu bo jest malo kobiet... tak sie zastanawiam czy zalozenie takie dzialu to iles godzin roboty, a moze jakas kasa? pytam serio bo nie mam pojecia:) moze warto bylo by sprobowac... najwyzej po 3 miesiacach mozna zamknac a tematy po powieszac do innych dzialow...

kubaCK
10-01-10, 16:25
moglo by byc fajnie, lubie gadac z dupeczkami o pierdolach hehe

slim shady
10-01-10, 16:33
nowy dział to nic trudnego w robocie, jak będzie więcej chętnych to napisze się do Adminów co o tym sądzą, proponuje Marurke na moderatorkę ;)

grochos
10-01-10, 16:34
o to chodzi:) polazic po serwisach typu "mama i ja" pougadywac sie zeby zostawic tam banery e-kulturystyki (moze z innym logo niz tych 4 typow, np jakies dupeczki od fitnes) i wydaje mi sie zeby zlecialy sie panny:) i wtedy zabawa ;) tylko zeby nie bylo...

"Widzialam super fioletowa koszulke, z kwiatkami w bigstarze"
a wpada dinozaur i mowi
"W bigstarze? hmm ruch**ałem tam w przebieralni typiare" :)

Zostawic im troche przestrzeni... marurka i 26wieisenka na modki i lecimy:)

marcinczwa
10-01-10, 16:52
jeżeli znajdzie sie kilka osob chętnych do prowadzenie działu to nie widzie problemu w utworzeniu takiego działu

grochos
10-01-10, 16:54
musze wymyslic cos bardziej meskiego aby zostac modkiem tu troche wstyd dla faceta hetero :)

grochos
12-01-10, 09:48
czemu Panie sie nie wypowiedzialy ? :>

Sosna91
12-01-10, 11:46
bo nie ma ich na forum ;]

Marurka
12-01-10, 23:19
Jestem na Tak :)

grochos
13-01-10, 10:02
zostaniesz modkiem?:)

Marurka
13-01-10, 11:33
Ta decyzja nie należy do mnie ale przydałby się taki dział i więcej kobiet na forum :)

wojtas fc
13-01-10, 16:48
jeśli powstanie taki dział to nie wieże że się utrzyma ni hu hu

Giro
13-01-10, 17:57
utrzyma się napewno... rzucimy dobry wabik i będzie lachonarium :P

grochos
13-01-10, 20:01
utrzyma się napewno... rzucimy dobry wabik i będzie lachonarium :P

np mnie... nie znam lepszefo wabika na kobiety... uuu ale polecialem :)

wojtas fc
13-01-10, 20:49
i co wam po takim lachonarium? chce dowiedzieć się czegoś o kulturystyce to wchodzę tu jak bym chciał popisać z jakąś dziewczyną to forum kulturystyczne to średni pomysł wystarczy stworzyć jakiś temat z słowem seks i postów na 50stron niektórzy się podniecają że napiszą coś do jakiejś laski beznadzieja. Oczywiście mowa o gnojkach co do działu to ok czemu nie