PDA

Zobacz pełną wersję : czy do MMA będę miał kalafiory? ;>



kamikadze51293
09-01-10, 20:54
witam ;)
bardzo mi się podobają kalafiory i jestem ciekawe czy od treningów MMA coś takiego mi się stanie? i po jakim czasie? rok? ;D kumpel ma to fajne fajne ;D ale zapaśnik od 7 lat.

mtm
09-01-10, 20:59
witam ;)
bardzo mi się podobają kalafiory

wyrobisz je w lidlu (2.59 za kg) sparing między regałami warzywnym - nabiałem , wtedy dobrze wchodzi na mase .

sts
09-01-10, 21:44
witam ;)
bardzo mi się podobają kalafiory i jestem ciekawe czy od treningów MMA coś takiego mi się stanie? i po jakim czasie? rok? ;D kumpel ma to fajne fajne ;D ale zapaśnik od 7 lat.

a co to te" kalafiory?" bo chyba za tępy jestem.

grochos
09-01-10, 21:49
od mma niestety kalafiorow nie bdziesz mial... ale kup sobie szklarnie...

burn
09-01-10, 21:56
Przepis jest prosty, nie myjesz uszu, przez około miesiąc - dwa. Po takim czasie wyrobisz sobie dorodne kalafiorki :) Nawet MMA trenować nie trzeba, ha !
Pozdrawiam

fallenursus
09-01-10, 23:14
http://farm1.static.flickr.com/131/319047856_dbf1ef3e92.jpg

mateohzp
09-01-10, 23:18
nawet ja nie wiem o co chodzi?
moze o kaptury Ci chodzi? o_O

Ezachiel
09-01-10, 23:44
kalafiory sie robią na uszach...
takie hmm jakby to powiedzieć "zniekształcenia" na uchu od ciosów

odpowiedz brzmi tak.
to jest sport walki, mozesz dostać w łeb, w krocze (raczej przypadkowo, ale dostaniesz)
uwazaj zeby tam Ci sie kalafiory nie zrobiły ;]

mtm
09-01-10, 23:47
Chodzi ci o zniekształcenia na uszach u zapaśników ?
pamiętam jak na zapasy chodziłem to rozgrzewaliśmy uszy ,
w MMA jak będziesz uciekać z duszeń i głowa będzie mocno ocierać to może ci sie porobią , ale czy to fajne ?angry

kot19
10-01-10, 10:17
pewnie koledze chodzi oto zeby sie pokazac i oznajmic przez takie cos ze cwiczy jakies sporty walki...ale przeciez powinno sie cwiczyc dla siebie a nie dla kogos na pokaz...

AKRO
10-01-10, 10:36
Mi te kalafiory sie skojarzyły z motylkami moze o to chodzi?

grochos
10-01-10, 10:41
moze chodzi o brzuch? Różnie na to mówią: krata, kaloryfer, tarka, twardziel, bemben, Maciek itd... może kalafior nowe określenie? hm :>?

AKRO
10-01-10, 10:57
Jedni chcą likwidować kalafiory a Ty chcesz je mieć? Po co Ci takie uszy wielkie?

BoloYeung
10-01-10, 11:27
chodzi o małżowine uszną i robią się szybciej niz myślisz jezeli naprawde będziesz walczył bo od zapasów i sparingów z kolegą takiego czegoś nie dostaniesz

grochos
10-01-10, 11:30
moze ktos zamiesci fote tego, bo ja za ch***a nie wiem o co chodzi ? :>

BoloYeung
10-01-10, 11:35
http://urdirt.com/wp-content/uploads/2008/10/randy_couture_1031.jpg
popatrz na jego uszy to są własnie kalafiory

grochos
10-01-10, 11:42
ooo kór*** :) on chce cos takiego?:)

kubaCK
10-01-10, 15:18
tzw kalafiory maja glownie osoby ktore bardzo walcza glowa. co to znaczy? full kontakt glowa przy ciele przeciwnika, wyszarpywanie sie na sile. robia sie abrdzo szybko, ucho puchnie i zbiera sie krew. trzeba usuwac u lekarza krew. osotatnio kolega mial na bjj. dla niego dobrze sie skonczylo uszy sa cale i wygladaja normalnie... duzo zawodnikow bjj to ma, chocby robert drysdale.mozna kupic sobie ochraniacze i bedzie wszystko ok pozdrawiam:twisted:

YoDa
10-01-10, 18:53
Ja to myślałem pierwsze, że chodzi o nos rozkwaszony jak u bokserów, ale ani jedno ani drugie zbyt ładne nie jest... A pokazywanie na chama innym że się coś trenuje to chyba też nic mądrego...no ale cóż... =P

Tak przy okazji: może ktoś walnąć artykuł o Randym (i jego hodowli kalafiorów)? Bo nie znalazłem na forum.

Bull2
10-01-10, 19:42
jakis skosnooki z k1 ma takie cos, obrzydliwe

Prezydent_1c
14-01-10, 00:49
Hehe, zaskoczyliscie mnie że nie wiedzieliście co to jest :) Takie coś ma co druga osoba ćwicząca DUŻO sportów walki. Robi się to od ciosów, ucieczek z duszeń najczęściej. Ja zawsze rozpoznaje po czymś takim czy ktoś się dobrze bije, albo czy ćwiczy zapasy- nie polecam się nigdy z kimś takim bić bo może zaskoczyć osoby nie ćwiczące bardziej niż myślą :) A ogólnie to jest nic szkodliwego, niewygodnie się śpi tylko podobno bo to jest twarde jak kamień ale tak to przyciąga oko ;) A ogólnie "wyrobienie" czegoś takiego troche trwa i bardzo boli :) Najłatwiej się robi to po jakims rozcieciu i pózniej obiciu, ale to glupota żeby coś takiego robić samemu :) Mi się osobiście takie coś podoba ale czekam aż mi się zrobi naturalnie od cięzkich treningów żebym mógł być z tego dumny ;)

dacio7
14-01-10, 01:20
Nie wiem co Ci sie w tym podoba? Ja po 8 latach zapierdalania na macie na zapasach w klasyku jak i w wolnym nabawiłem sie akurat nie duzych kalafiorów w przciwienstwie do kolegów z maty.Nie wiem co jest w tym fajnego jak udezysz o rywala głowe i zaczyna Ci się balon robić w uchu potem napływa krew z jakims guwnem ze jak natychmiast tego nie zciagniesz strzykawka i nie pojedziesz do lekaza zeby Ci włozył sączek w ucho zeby te ustrojstwo wypływało to jak zastygnie to masz kawal chrzastki kostnej w uchu takiej samej z jakiej jest ucho zrobione.Czasem moze nawet całe ucho zalac co prowadzi do gorszego słuchu.

burn
14-01-10, 09:34
Ja zawsze rozpoznaje po czymś takim czy ktoś się dobrze bije, albo czy ćwiczy zapasy- nie polecam się nigdy z kimś takim bić bo może zaskoczyć osoby nie ćwiczące bardziej niż myślą :)
Dobre, naprawdę dobre !

Someone
28-01-10, 16:49
Hehe, zaskoczyliscie mnie że nie wiedzieliście co to jest :) Takie coś ma co druga osoba ćwicząca DUŻO sportów walki. Robi się to od ciosów, ucieczek z duszeń najczęściej. Ja zawsze rozpoznaje po czymś takim czy ktoś się dobrze bije, albo czy ćwiczy zapasy- nie polecam się nigdy z kimś takim bić bo może zaskoczyć osoby nie ćwiczące bardziej niż myślą :) A ogólnie to jest nic szkodliwego, niewygodnie się śpi tylko podobno bo to jest twarde jak kamień ale tak to przyciąga oko ;) A ogólnie "wyrobienie" czegoś takiego troche trwa i bardzo boli :) Najłatwiej się robi to po jakims rozcieciu i pózniej obiciu, ale to glupota żeby coś takiego robić samemu :) Mi się osobiście takie coś podoba ale czekam aż mi się zrobi naturalnie od cięzkich treningów żebym mógł być z tego dumny ;)

Litości :lol:

pomeran
31-01-10, 16:25
jednym sie szybciej robia kalafiory a innym wolniej ja zapisałem sie na BJJ na koniec treningu mamy walki uderzyłem głowa o mate i zrobił mi sie juz mały kalafior, kalafiory robia sie głównie w zapasach od boksu itp. nie zrobia ci sie kalafiory, tylko od maty zrobią ci sie kalafiory mam znajomych co ćwiczą kilka lat zapasy i nie mają kalafiorów

BoloYeung
31-01-10, 19:42
nie tylko od maty mocne uderzenia pięściami to główna przyczyna kalafiorów

YoDa
31-01-10, 21:09
jak chcesz szpetnie wyglądać to musisz mieć odpowiedniego sparing partnera :lol:
http://3.bp.blogspot.com/_Ad8InO9MnoE/RpkpqwSUFSI/AAAAAAAAAgc/FABG9JG-PZQ/s400/fedor.jpg

pomeran
01-02-10, 18:59
a od kiedy pieścia sie w uszy uderza ? jesli już to sa bardzo sporadyczne przypadki bo nie znam zadnego boksera co mu sie by kalafior zrobił, zapaśnicy nie uzywaja ciosow w ogóle a maja kalafiory

muminn
01-02-10, 20:20
no dokladnie ja troche po łbie dostałem na boksie i zadnych kalafiorów na szczescie nie mam

KowalX
01-02-10, 22:38
no dokladnie ja troche po łbie dostałem na boksie i zadnych kalafiorów na szczescie nie mam

to od obtarć

BoloYeung
02-02-10, 10:47
porónaj sobie rękawice bokserskie a rękawice a piąstkówki

KowalX
02-02-10, 11:58
porónaj sobie rękawice bokserskie a rękawice a piąstkówki

kto i po co?

pomeran
02-02-10, 20:27
macie tu wszystko o kalafiorach http://blogs.envolto.com/jiujitsu/?p=13&lang=pl

greenboy
21-02-10, 15:48
pewnie ze bedziesz je mial, poniewaz w mma Twoje uszy beda mialy kontakt z matą i wkoncu cos peknie w Twoich uszach i sie zrobia "kalafiory" ;D

zapytajnik
28-02-10, 22:41
nigdy takiego go**a nie chcialbym miec... obrzydliwie to wyglada a jarac sie tym moze ktos dla kogo walka to cale zycie i nic poza dobra ,bijatyka'' sie nie liczy badz tez osoba ktora chce pokazac innym jakim to wielkim zawodnikiem nie jest. Tylko nie wiem dlaczego ludzie mieliby podziwiac twe umiejetnosci i postrzegac Cie jako kozaka( jesli Ci na tym zalezy) po Twoich uszach...hehe
p.s czasami lepiej losu nie kusic;p

zapytajnik
28-02-10, 22:51
po sprawdzeniu linka podanego przez Pomerana ( a zwlaszcza po obejrzeniu tej fotografii) stwierdzam ze to malo normalne( nie obrazajac nikogo) ze ktos chce miec cos takiego;/ przeciez to strasznie szpeci czlowieka;/

p.s. przperaszam za 2 posty z rzedu....

feelthekick
01-03-10, 16:24
http://img87.imageshack.us/img87/1548/ear2us8.jpg tu popatrzcie ;d

sl4by
01-03-10, 16:43
Napewno da sie to "gów*o" zoperowac... Chyba bym sie poplakal jak by mi cos takiego wyszlo...

mtm
01-03-10, 23:47
http://img87.imageshack.us/img87/1548/ear2us8.jpg tu popatrzcie ;d
Tylko igłą kuć :)

know1126
14-05-10, 23:21
jo...ja w temacie pytanie-czyli jak sie najlepiej tego pozbyc, bo mi wyskoczyly ost, przekłuc i wyciskac palcami, czy strzykawką, jak na jakiemś filmiku na YT widzialem...?

KowalX
14-05-10, 23:27
Idź do lekarza to Ci postawia :D

know1126
14-05-10, 23:52
Idź do lekarza to Ci postawia :D
eee...przepraszam, ze co?:) chyba lepiej bić samemu jak sie da w to, jak leci, jak rozumiem.

kubaCK
15-05-10, 00:00
eee...przepraszam, ze co?:) chyba lepiej bić samemu jak sie da w to, jak leci, jak rozumiem.

idz do lekarza to Ci ladnie cala krew sciagnie z ucha i bedzie maly slad po tym. jak sam bedziesz grzebal przy tym to zostanie brzydkie ucho:( osobiscie ich jeszcze nie mam i modle sie zeby mi sie nie zrobily bo strasznie szpeca czlowieka.

mtm
15-05-10, 00:14
też uważam żebyś poszedł do lekarza , sam pewnie nie zrobisz tego tak dobrze .
Zabieg ledwo co boli , mi ściągali krew z głowy chwila moment i koniec .

KowalX
15-05-10, 01:15
No właśnie mówię idź do lekarza :D