PDA

Zobacz pełną wersję : Mój trening.... prawidłowe rozkład zajęć:)



Bocheno
07-01-10, 20:54
Mam pytanie odnośnie treningu:)

Ponieważ zauwarzyłem że wszedzie kazdy ma plan,tylko jakos inaczej cwicze....

pon-klatka+biceps
wt-barki-plecy-triceps
sr------
cz-klatka+biceps
pt-barki+plecy+triceps
sob---
ndz---

Czy ten trening jest dobry czy popełniam jakis bład w sztuce?:)

grochos
07-01-10, 21:05
a nogi? hmm wplec je gdzies to dalej pomyslimy, ale generlanie na moje zle:)

Maxi90
07-01-10, 21:07
Na moje to za duzo tego...lepiej by bylo zeby robic duze grupy miesniowe raz w tyg...klate ewentualnie zamien z czwartku na piatek choc wydaje mi sie ze lepiej byloby ja robic np tylko w poniedzialek lub w czwartek...Rozloz sobie to na trening 3 razy w tyg. tak np:
Pon Klata+biceps
Wtorek:Wolne
Sr:Barki+szrugsy+Nogi(co widze ze brak u ciebie w ogole)
Czwartek:Wolne
Piatek:Plecy+Triceps

Jesli chcesz koniecznie 4x w tyg to mozesz sobie to rozlozyc tak:
Pon:Klata+bic
Wtorek:Barki+szrugsy+Nogi
Sr:wolne
Czw:Plecy+Tric
Pt:Klata(np skos a w poniedzialek plaska)+niech bedzie bic

Lub tak jak ja mam:P(chociaz sam nie wiem czy to dobre):

Pon:Klata+bic
Wt:Barki+szrugsy
Sr:wolne
Czw:Plecy+tric
Pt:Nogi

A gdzie robisz brzuch?bo tego tez nie uwzgledniles...Jesli sie myle to ktos mnie poprawi ale wydaje mi sie ze to bedzie dobrze:)

Bocheno
07-01-10, 21:21
Jak narazie jestem początkujący i skupiam się na większych partaich mięśni:)

Brzucha i nóg w ogólne nie robie...a co do twojego treningu wydaje mi sie ze 2 dni to za mało... a co do mojego toniekiedy zamieniam w zalerznosci wyjscia z pracy sroda czwartek wolne ..piatek klatka....sobota plecy:)

Maxi90
07-01-10, 21:35
To proponuje zaczac:)nie wiem czy wiesz ale wszystkie grupy miesniowe sa ze soba powiazane i jak nie bedziesz robil tego czy tamtego to bedziesz mial slabsza kondyche na innych partiach miesni(tak gdzies slyszalem kiedys)w sensie ze beda slabsze...i nie ma znaczenia czy poczatkujacy czy zaawansowany...sam zaniedbalem sobie nogi i nie powiem ze sa chude jak patyki(bo na maja wage przy moim wzroscie nie mozna tego powiedziec:D)ale za to jak teraz je zaczalem robic i martwy ciag(w prawdzie male ciezarki ale jest xD) to mam wrazenie ze delikatnie sila sie powiekszyla(xD)...Takze albo proponuje Ci ktorys z moich treningow albo poczytac w podwieszonych i wybrac jakis trening(chociaz o ile pamietam to to samo co ja pisalem)bo inaczej to tak nie mozna...niektore partie miesni potrzebuja krotszego inne dluzszego czasu do regeneracji a wydaje mi sie ze 2 dni to jednak za krotko(moze sie myle?)i jak ich nie zregenerujesz to nie beda "rosly" bo jak wiesz(wiesz?)miesnie nie rosna typowo podczas treningu a podczas odpoczynku wiec nalezy sie im odpoczynek...Zrobisz jak uwazasz ale proponuje poczytac jednak na ten temat bo tych tematow nie pisali ludzie z ulicy tylko doswiadczeni w tym sporcie i maja sporo wiedzy na ten temat i jakby nie patrzyl maja racje(sam sie o tym przekonalem po przeczytaniu ich i przetestowaniu)