PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to połączyć ?



jpMLN
07-01-10, 20:17
Witam , jak byście to połączyli ?

mam 20 omki
i 20 teścia .

Omke już mam teścia ide jutro pochytać ...

Co ile dni bić omkę ? Kupiłem 20 strzykawek " 5 " i 20 igieł " 6 " do wbijania i " 8 " do wyciągania płynu z buteleczki ...
Dobrze?

Do tej omki chce dokupić jutro 20 teścia , czy mniej wystarczy ? Jak to bić wszystko ? razem ? czy jak ? Nabierać do jednej strzykawki omke i teścia i wbijać na raz ? czy osobno na 2 razy , wyciągnąć omke i wbić a potem wyciągnać tescia i bić ?

Czy jak wgl to zrobić ?

Czy najpierw pojechać na samej omie a potem za jakiś czas z tym teściem wejsc ?

Na odblok mam clomin , witaminy sa itp , potem poelce stormem na koniec by spadków nie było ale by jeszcze zyskać troche mocy :)

fallenursus
07-01-10, 20:46
beznadziejny pomysl, alboj edno albo drugie

vold
07-01-10, 20:55
Po co to mieszac , dobór w cyklu zajebisty :), testo + testo tylko mix.


Pierwsze zacznij od tego:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=199



.

DIABEŁ
08-01-10, 05:19
Po co łączyć dwa tescie zwłaszcza że omen ton nic jak mix 4 estrów testosteronu. Weź jedno albo drugie.

DIABEŁ
08-01-10, 07:21
Cykl solo z omki to porazka. Jeśli to Twój pierwszy cykl to weź propa solo w dawce 100mg co drugi dzień i poleć tak 6 max 8 tyg i bedzie ok. Co do reszczty Twoich putań to niema sensu na nie odpowiadać bo pomysł z mieszaniem dwóch srodków z testosteronem jest do bani i niema sensu go realizowac.

jpMLN
08-01-10, 12:33
A jak dawkować samą ome solo ?
Bo polece na omie najpierw.

20 mam to co ile dni bić co 3 dzień ?

vold
08-01-10, 14:00
Nie ma tutaj jasnowidza,

jeszcze raz mówie, zacznij od tego !!!!!!!

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=199



.

jpMLN
08-01-10, 17:08
-Staż rok
-Celu Cyklu : masa/siła
-Dotychczasowego kontaktu z saa - meta 200
-Przeciwwskazań - brak
-wiek 19prawie 20 , waga 85.+

To jak dawkować tą omkę samą ??

Kiedy kuć się ? z rana przed treningiem czy po treningu najlepiej ? jak jest lepiej ?

ht
08-01-10, 17:17
jakiego masz tescia??. ome sobie wybij narazie z glowy

jpMLN
08-01-10, 17:44
ht nie mam teścia , robie cykl na samej omce , chce się zalać trochę wodą i nabrać masy ...

Pomoże ktoś czy nie ?

kubaCK
08-01-10, 17:57
ja to sie za bardzo nie znam ale z tego co mi wiadomo omka mocna bardzo jest i raczej bym na dzien dobry sie nie bral za nia.

jpMLN
08-01-10, 18:13
Czekam na pomoc panowie. co ile dni bić tą omkę solo ? W jakich porach dnia najlepiej ? Trening nasiłowni mam zawsze o 17 ~ 18.

clomid i nolvadex już też mam.

Skłonności do gino nie mam a więc nolvadexu od początku cyklu nie brać ? Dopiero jak by się coś zaczeło dziać ? , Clomid odblok na koniec , ale dokladnie kiedy już go uzyc ?

ht
08-01-10, 18:16
Witam , jak byście to połączyli ?

mam 20 omki
i 20 teścia .



pisales ze masz tescia

czeslawsoltys
08-01-10, 18:20
co do odbloku: http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=197

jpMLN
08-01-10, 19:31
no ale okazalo sie ze omki z tesciem nie oplaca sie brac - albo jedno albo drgie , wiec najpierw wale omke solo !!

ktos pomoze jak dawkowac?

bullet
09-01-10, 01:42
ogranij sie chlopie bo widze ze podjales decyzje w 5 minut a jeszcze szybciej chcesz odpowiedzi. a najgorsze to ze nie akceptujesz podpowiedzi madrych typu: omka nie dla ciebie bo za mlody jestes" chcesz tylko odpowiedz jak to bic. gowno wiesz i gowniany cykl bedziesz mial. zacznij najpierw czytac a potem robic zakupy a jeszcze pozniej kuj dupsko.
a ty wlasnie od tej dupy strony zaczynasz.
wiesz co moze naprawde lepij by ci zrobilo gdyby nikt ci na talezu wszystkiego nie podal. abys troche poszukla na tym forum jest mnostwo gotowych cykli i jest opisane dawkowanie elegancko. gdybys choc troche wysulku w to wlozyl to na pewno troche wiedzy bys wylapal. A poki co to nawet igly kupiles zle. bo omo jest bardzo geste i przez 8 bedzie szlo powoli.

czeslawsoltys
09-01-10, 03:31
Kolega bulet ma racje.....wg. Mnie;-)

czeslawsoltys
09-01-10, 04:07
jeżeli już tak sie napaliłeś....zapakuj ome do biórka (na pewno później sie przyda) załatw tego tescia (enan) i polec solo na enanie.....też spuchniesz....don't worry be happy ;-)
1 - 5 tyg matanabol 25mg (ED)
1 - 8 tyg testosteron enantat 200mg (E5D)
Ps. z tym że tu musisz dowali mete

czeslawsoltys
09-01-10, 04:08
przepraszam to juz nie bedzie solo;-)

fallenursus
09-01-10, 04:24
bij se te ome e4d,a jak ci wyjdzie ze musisz w niedziele to ne wiem jak bedziesz mogls z tym isc do kosciola

vold
09-01-10, 07:24
Godzina injekcji nie gra roli , omo jest w pełni aktywne po 3 tyg ale ty oczywiście tego nie wiesz bo wiedze masz na niskim poziomie a niestety wiedza to podstawa aby osiagnąć cel!

omo to najgorszy pomysł ale jak już się uparłeś to 250mg co 4 dni przez min 8 tyg, na odblok clomid, nolwa, hcg.

najlepiej jak byś zapodał enant a całkiem super był by prop.

.

jpMLN
09-01-10, 16:33
a jak bd bić co 3 dni ? to bedzie też dobrze czy nie ? Pytam bo znajomi bili co 3 dni nie którzy ...

Clomid na odblok mam , nolvadex przsed gino też :)
A to cykl powinien trwać min 8 tyg tak ?

fallenursus
09-01-10, 17:51
to jak ty wszystko juz masz zaplanowane, to po chuj nam dupe trujesz?

jpMLN
09-01-10, 17:56
Pytam siębo nie wiem sporo rzeczy , ;/ widzę że ty wszystko wiesz i jak ktoś jest laikiem w tych sprawach to mu nie pomożesz... ;/

Młody
09-01-10, 21:09
chodzi o to że Ty nic nie wiesz a się bierzesz za saa to tak jak w galeriankach typiara zaszła w ciąże i pielęgniarka mówi że jest w ciąży a ona nie możliwe bo sobie cipę ze spermy wypłukałam. Pierw się dymała a potem myślała. Tak samo Ty pierw robisz zakupy a potem się pytasz jak brać pozdrawiam na 2 cykl ome anapolon weź najlepjej 5tab ed bo koledzy z ławki tez brali i duzo do tego pij i cpaj

fallenursus
09-01-10, 21:15
Pytam siębo nie wiem sporo rzeczy , ;/ widzę że ty wszystko wiesz i jak ktoś jest laikiem w tych sprawach to mu nie pomożesz... ;/


bij se te ome e4d,




jak już się uparłeś to 250mg co 4 dni

.
masz jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem ojczystego jezyka?

vold
10-01-10, 09:50
Chłopie zacznij myśleć , pytasz czy mozesz co 3 dni? - to ci odpowiem, pewnie że tak , nawet mozesz codziennie ale przez to zwiększasz dawki a dla Ciebie są nie wskazane ponieważ zaawansowanie minimalne, wiedza niska i ogólnie zaczynasz od dupy strony,

Albo zaczniesz mysleć i słuchac porad fachowców albo nadal bedziesz słuchał kolegów z siłowni i nie miał oczekiwanych efektów.

.

bullet
10-01-10, 13:10
kuffa panowie po co wy sie lapiecie na taki durny temat. koles ma zero wiedzy i doswiadczenia i chce walic mocny koks- a niech sobie wali- i tak to zrobi a my mu po prostu w tym nie przeszkadzajmy. tak tak koledzy. przeszkadzacie mu w tym. chlopak juz 3 dni temu by chetniej zayebal strzala ale ze ma kazdy chce doradzic to chlop sie wije i miesza bo to co mu podpowiadacie jest sprzeczne z tym co koledzy mu doradzili. Dajcie mu wreszcie skuc dupe.
a tak na powaznie chodzi mi o to czy wam czasem nie szkoda czasu na odpisywanie na takie bzdury.

vold
10-01-10, 13:24
Amen !!!