PDA

Zobacz pełną wersję : Słabnący biceps, już prz drugim ćwiczeniu



krzysztof122354
07-01-10, 14:31
Siema, problem tyczy sie tylko mięśni bicepsów a główniej prawego. Mianowicie bic robie raz w tygodniu 9-10 seri , ostatnim czasem:
-3*hantlami z suplinacją
-3*obórącz prosta
-3* młotkowy
-ostatnia seria to jest taka moja własną napompowująca, czyli na wyciągu sobie małym ciężarem z 15 razy szybkim ruchem, potem za szybko zmieniam na lżejszy i 10 i lżejszy i 5 róchów, ale to nie zawsze więc ogółem robie prawidłowo 9 seri.
Problem jest taki że strasznie szybko mi bicepsy słabną, tzn , pczy młotkach już nie mam sił zrobić nawet 12 ruchów 10-tkami, czuje jakby mięsień bolał od środka.
Co do ścisłości, staż od czerwca, w grudniu trzy tydnie przerwy więc przerwa była, dieta jako tako.

Co o tym myślicie?

wujek.maciek
07-01-10, 14:41
-3*obórącz prosta


??



dieta jako tako.

Co o tym myślicie?

ja mysle... mysle... mysle, ze nie ma co wymyslac i musi byc dieta.

pozdro

D3
07-01-10, 15:25
Daj bicepsowi odsapnąć z 1-2tygodnie i zobacz co później.

Napinacz01
07-01-10, 15:43
??




ja mysle... mysle... mysle, ze nie ma co wymyslac i musi byc dieta.

pozdro

chyba chodzilo mu o uginanie ze sztanga prostą...


nie tyraj bicepsow za bardzo, rozloz sily na 3 cwiczenia, to jest mala partia miesni wiec musisz pamietac ze nie mozesz cwiczyc bicka jak plecy :)

albo zrob sobie odpoczynek

krzysztof122354
07-01-10, 15:45
obórącz tzn normalne uginanie rąk sztangą prostą.
Co do diety, to jem w dużych ilościach większość produktów które są polecane dla osób ćwiczących, do tego uzupełniam zwykłym białkiem ŁOWICKIM Wpc80.
Właśnie problem jest że odpoczoł bic w grudniu trzy tygodnie, następnie dwa tygodnie robiłem ogólnorozwojówki, i teraz jak z planem swoim zaczełem startować, to taki zmęczony bicek.