PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie



seba171
23-01-07, 13:44
witam mam pytanko mam 18 lat jestemm po cyklu tescia prolongatum i deci.chcial bym sie dowiedziec co myslicie o polączeniu omki z tesciem bo za jakis czas chcial bym zrobic cykl.staz na silowni mam okolo1.5roku w tym czasie poszleem na masie ok 15 kg

grzehu
23-01-07, 14:19
młody jesteś ale też w tym wieku zaczynałem (źle,że tak szybko nandrolon) gdybym wtedy wiedział tyle co teraz ot troche bym wyluzował,poszło Ci 15kg czyli ile ważysz?z 55 na 70?;-),bo wiedze masz marną jeśli chcesz łączyć omke z teściem--poczekaj

vold
23-01-07, 18:40
Mała wiedza i nie gotowy na doping ale trudno .

łączenie omki z test nie jest konieczne bo po co, jeśli to wszystko to testosterony

seba171
24-01-07, 12:41
waze ok 60 kg.wiesz omke chce brac i tylko pytalem czy moge laczys z tesciem bo co jakis czas slyszalem trzeba zmieniac sterydy bo nie mozna caly czas tego samego.

vold
24-01-07, 18:36
to jaką ty miałeś wage jak zaczołeś brać sterydy?

seba171
25-01-07, 12:04
napisalem ze jak zaczynalem 1.5 roku temu cwiczyc to od tego czasu przytylem tyle a nie po stertydach.

grzehu
25-01-07, 12:16
15kg w 1,5 roku?jakz zaczynałeś miałes 16 lat i 45kg?kuurwaa to bedzie wyzwanie z ciebie coś zrobic z takimi warunkami,ale napewno nie czas na kox

vold
25-01-07, 15:05
Napewno nie czas na doping dla Ciebie, ale niestety ty już się pośpieszyłeś dlatego efekt jest taki a nie inny, bardzo by mnie ciekawiło jak wyglądał twój cykl ,jakie dawki , jaki czas trwania, jakie odblokowanie itp.


Jeśli chodzi o odpowiedz na twoje pytanie to tak jak pisałem wyżej nie ma konieczności łączenia tych dwóch testosteronów.



waze ok 60 kg więc widzisz jak można mieć tak niską wage po cyklu na test i decy ewidentnie nie byłeś gotowy na doping.




slyszalem trzeba zmieniac sterydy bo nie mozna caly czas tego samego słyszałeś że dzwonili ale nie wiesz w którym kościele, głownie chodzi o to aby zmienieć środki przy kolejnym cyklu np twój cykl składał się z teścia i deki to kolejny może być na testosteronie i np. boldenonie o to głównie chodzi a nie żeby mieszać np. omke + test prolo + test propionat bo to wszystko to samo a zmienia się te testosterony zależnie od potrzeb w cyklu, chodz znam wiele ludzi którzy stosują np deke cykl po cyklu i są zadowoleni.




opisz ten twój cykl :wink:


.

seba171
27-01-07, 13:38
wiesz pierwszy cykl chcialem delikatny.wzielem 3 amp deki dubol i 4 amp deki Superanabol i do tego 5 tescia prolongatum.cykl trwal ok miesiąca

vold
27-01-07, 16:37
To wogłule nie był cykl , nie rób więcej takich bezsensownych kuracji bo efektów na tym nie będzie miesiąc czasu na prolce?, jak ona nie wcześniej zaczyna działać jak po 2 tyg , na takim środku to 10 tyg pasuje.


Jak masz robić cykl to żrób taki jak się należy chcesz krótki to krótkie estry jak długi to długie i po cyklu odblok itp. , a nie tak jak ty to robisz.

seba171
27-01-07, 22:25
wiem ze to bylo zle to jaki bys mi mugl teraz cykl poradzil by nie zrobic tak jak zrobilem??? ?? ??

vold
27-01-07, 22:33
Ja proponował bym poćwiczyć jeszcze pewien czas bez koksu, a potem zrobić cykl z prawdziwego zdażenia.

seba171
27-01-07, 22:35
tak wiem bo dopiero tak w polowie kwietnia bym cos bral a tak teraz cwiczyl na kretce i odzywkach.to jaki cykl mugl bys mi poradzic

vold
28-01-07, 08:24
Do kwietnia masz czas , założysz temat podasz dokładne parametry i dobierzemy coś dobrego dla Ciebie.


Pozdrawiam. :wink:

kieras
04-02-07, 14:35
o fuck zaczynac od takiej wagi i odrazu deke łuuu człowieku są suplementy ale tesh widac ze genetyka sie ci nie sprzyja ale zawsze mozesz dorzucic aeroby do tego zeby miesnie były wiotkie i łatwiej rosły pzdr