PDA

Zobacz pełną wersję : Co do XP + Gainera ?



koper
06-01-10, 16:34
Zakupiłem Xpanda Xtreme Pump i Mass'a XXL'a.
Myślę nad aminokwasami i jakimiś witaminkami ?
Cel ? - MASA i siła :-)

Sosna91
06-01-10, 17:07
witamiki mozna brać zawsze, masy z nich nie ma ale są potrzebne, jak jesz teraz mało owoców i warzyw i masz słabo zblinasowaną diete to warto.

aminokwasy na mase nie są koniecznością ale jeśli chcesz mozesz kupić, ja stosuje tylko w DT.

Fajne połączenie jest Xpand z Xplode, jak masz kase moze warto dokupic ale jeśli nie masz problemu z pobudzeniem na treningu to dla zminimalizowania kosztów to co masz jest okej.

koper
06-01-10, 18:10
Właśnie z pobudzeniem i motywacją na treningu jest u mnie coraz gorzej.. Kasa jest więc mogę kupić, co do witaminek i amino to właśnie też chodzi o to że u mnie z dietą jest słabo, z racji tego że posiłki regularne mogę spożywać dopiero po godzinie 15 z powodu szkoły.. a jak bieżesz Xpanda z Xplode'm ?

Sosna91
06-01-10, 19:10
xplode to booster przed trenigowy, bedzie Ci sie chcialo po nim cwiczyc ;] wiec bierz bo 30min przed treningiem.

niewula
06-01-10, 22:11
nie wiem czy jest sens brac 2 boostery...
dodaj mono i laduj po trneingu i w dnt

Sosna91
06-01-10, 22:19
Xpanda Xtreme Pump jest zarówno boosterem jak i stackiem kreatynowym lecz jako booster średnio sie sprawdza, bynajmniej próbowałem od kumpla i słabo, na niego również, ale na każdego działa co innego. jak ma kase nie widze przeszkód tak jak napisalem wyzej.