PDA

Zobacz pełną wersję : cykl jak polaczyc/dawkowac



Opi
05-01-10, 18:23
Witam. Planuje od poniedzialku zaczac kolejny juz cykl, a mianowicie chce kupic
horse power 1kg (chyba ze macie cos lepszego w tej cenie i sami testowaliscie) mono mnie nie interesuje
notrobolon 550g
bcaa xtra 500g
bialko wedlog brakow w diecie ale z bialkiem sam sobie poradze jezelichodzi odawkowanie
cykl ma trwac ok 25-30 dni wole krotszy ale mocniejszy z porzadnym przestrzeganiem diety
dodam ze treningi na silce mam 3x w tygodniu (wt czw sob), cel masa/silka z naciskiem na sile
a dodatkowo w pn sr i pt trenuje kickboxing prosze ogarnietych ludzi o rozsadne dawkowanie co, jak, kiedy z gory wielkie dzieki

MolderDist
05-01-10, 19:34
Krotszy ale mocniejsze? I tak nie ma sensu wiecej niż 10 g brać w Twoim przypadku, więc mocniejszy nie będzie. Daj minimum 40 dni ;-)

Horse Power jest ok.

Porcja rano i przed treningiem (na siłowni)

W dni poza siłownia, jedna porcja rano i jeżeli chcesz drugą porcje koniecznie to może być nawet po kicku, ewentualnie możesz sprawdzić, czy nie będzie problemów i dac prze kickiem.

Bcaa Xtra przed i po KAŻDYM TRENINGU po 15-20 g, a na kickboxingu dawał bym DODATKOWĄ porcje i pił podczas treningu z izotonikiem np. Iso Stack bardzo smaczny - bardzo dobre wyjście.

Opi
05-01-10, 22:17
dzieki wielkie za rade, z tym krotszy, ale mocniejszy chodzilo mi o to, ze zamiast ciagnac cykl na sile praktycznie bez diety byle na odzywkach wole zrobic krotszy ale z konkret dieta. A co do nitro to tak jak na opakowaniu?